Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Majdanpek - Donji Milanovac timetable

monday, 17.02.2020.
07:30 09:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 07:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:48
dep. 07:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 07:55
dep. 07:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 07:58
dep. 07:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 08:05
dep. 08:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 08:09
dep. 08:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 08:11
dep. 08:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 08:15
dep. 08:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 08:18
dep. 08:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 08:20
dep. 08:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 08:22
dep. 08:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 08:24
dep. 08:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
33 km
Crnajka, S
arr. 08:31
dep. 08:31
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 08:38
dep. 08:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 08:40
dep. 08:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 08:42
dep. 08:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 08:44
dep. 08:44
39 km
Klokocevac
arr. 08:46
dep. 08:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 08:48
dep. 08:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 08:50
dep. 08:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 08:51
dep. 08:51
43.9 km
Topolnica
arr. 08:54
dep. 08:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 08:56
dep. 08:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 09:01
dep. 09:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 09:04
dep. 09:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 09:05
dep. 09:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 09:06
dep. 09:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:10
56.9 km
22:30 00:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 22:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:34
dep. 22:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:40
dep. 22:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:48
dep. 22:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 22:55
dep. 22:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 22:58
dep. 22:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 23:04
dep. 23:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 23:05
dep. 23:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 23:09
dep. 23:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 23:11
dep. 23:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 23:15
dep. 23:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 23:18
dep. 23:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 23:20
dep. 23:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 23:22
dep. 23:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 23:24
dep. 23:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
33 km
Crnajka, S
arr. 23:31
dep. 23:31
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 23:38
dep. 23:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 23:40
dep. 23:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 23:42
dep. 23:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 23:44
dep. 23:44
39 km
Klokocevac
arr. 23:46
dep. 23:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 23:48
dep. 23:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 23:50
dep. 23:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 23:51
dep. 23:51
43.9 km
Topolnica
arr. 23:54
dep. 23:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 23:56
dep. 23:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 23:59
dep. 23:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 00:01
dep. 00:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 00:04
dep. 00:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 00:05
dep. 00:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 00:06
dep. 00:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 00:10
56.9 km
23:30 01:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 23:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 23:34
dep. 23:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 23:40
dep. 23:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 23:48
dep. 23:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 23:55
dep. 23:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 23:58
dep. 23:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 00:04
dep. 00:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 00:05
dep. 00:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 00:09
dep. 00:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 00:11
dep. 00:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 00:13
dep. 00:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 00:15
dep. 00:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 00:18
dep. 00:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 00:20
dep. 00:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 00:22
dep. 00:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 00:24
dep. 00:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 00:35
dep. 00:35
33 km
Crnajka, S
arr. 00:31
dep. 00:31
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 00:38
dep. 00:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 00:40
dep. 00:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 00:42
dep. 00:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 00:44
dep. 00:44
39 km
Klokocevac
arr. 00:46
dep. 00:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 00:48
dep. 00:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 00:50
dep. 00:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 00:51
dep. 00:51
43.9 km
Topolnica
arr. 00:54
dep. 00:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 00:56
dep. 00:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 00:59
dep. 00:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 01:01
dep. 01:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 01:04
dep. 01:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 01:05
dep. 01:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 01:06
dep. 01:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 01:10
56.9 km
Majdanpek - Donji Milanovac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:30 08:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 06:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 06:48
dep. 06:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:55
dep. 06:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 07:04
dep. 07:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 07:05
dep. 07:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 07:09
dep. 07:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 07:11
dep. 07:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 07:15
dep. 07:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 07:18
dep. 07:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:20
dep. 07:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:22
dep. 07:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:24
dep. 07:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
27.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 07:38
dep. 07:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 07:40
dep. 07:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 07:42
dep. 07:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 07:44
dep. 07:44
39 km
Klokocevac
arr. 07:46
dep. 07:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 07:48
dep. 07:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 07:50
dep. 07:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 07:51
dep. 07:51
43.9 km
Topolnica
arr. 07:54
dep. 07:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 07:56
dep. 07:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 07:59
dep. 07:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 08:01
dep. 08:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 08:04
dep. 08:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 08:06
dep. 08:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
56.9 km
07:30 09:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 07:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:48
dep. 07:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 07:55
dep. 07:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 07:58
dep. 07:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 08:05
dep. 08:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 08:09
dep. 08:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 08:11
dep. 08:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 08:15
dep. 08:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 08:18
dep. 08:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 08:20
dep. 08:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 08:22
dep. 08:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 08:24
dep. 08:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
33 km
Crnajka, S
arr. 08:31
dep. 08:31
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 08:38
dep. 08:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 08:40
dep. 08:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 08:42
dep. 08:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 08:44
dep. 08:44
39 km
Klokocevac
arr. 08:46
dep. 08:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 08:48
dep. 08:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 08:50
dep. 08:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 08:51
dep. 08:51
43.9 km
Topolnica
arr. 08:54
dep. 08:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 08:56
dep. 08:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 08:59
dep. 08:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 09:01
dep. 09:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 09:04
dep. 09:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 09:05
dep. 09:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 09:06
dep. 09:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:10
56.9 km
09:40 11:20 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 09:40
Majdanpek, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 09:44
dep. 09:44
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 09:51
dep. 09:51
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 09:53
dep. 09:53
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 10:01
dep. 10:01
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 10:02
dep. 10:02
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 10:06
dep. 10:06
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 10:08
dep. 10:08
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 10:10
dep. 10:10
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 10:12
dep. 10:12
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 10:15
dep. 10:15
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 10:19
dep. 10:19
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 10:21
dep. 10:21
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 10:23
dep. 10:23
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
33 km
Crnajka, S
arr. 10:30
dep. 10:30
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 10:38
dep. 10:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:40
dep. 10:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 10:42
dep. 10:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 10:45
dep. 10:45
39 km
Klokocevac
arr. 10:47
dep. 10:47
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 10:50
dep. 10:50
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 10:53
dep. 10:53
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 10:56
dep. 10:56
43.9 km
Topolnica
arr. 11:00
dep. 11:00
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 11:02
dep. 11:02
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 11:05
dep. 11:05
49 km
Mosna, Nova
arr. 11:07
dep. 11:07
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 11:11
dep. 11:11
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 11:13
dep. 11:13
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 11:14
dep. 11:14
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:20
56.9 km
11:50 13:30 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 11:50
Majdanpek, Bolnica
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 12:01
dep. 12:01
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 12:03
dep. 12:03
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 12:05
dep. 12:05
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:12
dep. 12:12
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:16
dep. 12:16
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:18
dep. 12:18
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:22
dep. 12:22
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 12:25
dep. 12:25
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:29
dep. 12:29
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 12:31
dep. 12:31
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 12:33
dep. 12:33
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
33 km
Crnajka, S
arr. 12:40
dep. 12:40
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 12:48
dep. 12:48
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 12:50
dep. 12:50
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 12:52
dep. 12:52
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 12:55
dep. 12:55
39 km
Klokocevac
arr. 12:57
dep. 12:57
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:00
dep. 13:00
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:03
dep. 13:03
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:06
dep. 13:06
43.9 km
Topolnica
arr. 13:10
dep. 13:10
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 13:12
dep. 13:12
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Mosna, Nova
arr. 13:17
dep. 13:17
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 13:21
dep. 13:21
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 13:23
dep. 13:23
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 13:24
dep. 13:24
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 13:30
56.9 km
13:30 15:05 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 13:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 13:40
dep. 13:40
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 13:50
dep. 13:50
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 13:51
dep. 13:51
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 13:54
dep. 13:54
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 13:56
dep. 13:56
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 14:00
dep. 14:00
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 14:05
dep. 14:05
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 14:11
dep. 14:11
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 14:15
dep. 14:15
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 14:16
dep. 14:16
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
33 km
Crnajka, S
arr. 14:22
dep. 14:22
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 14:30
dep. 14:30
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:32
dep. 14:32
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 14:34
dep. 14:34
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 14:36
dep. 14:36
39 km
Klokocevac
arr. 14:38
dep. 14:38
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 14:40
dep. 14:40
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 14:42
dep. 14:42
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 14:43
dep. 14:43
43.9 km
Topolnica
arr. 14:46
dep. 14:46
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 14:48
dep. 14:48
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 14:51
dep. 14:51
49 km
Mosna, Nova
arr. 14:53
dep. 14:53
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:56
dep. 14:56
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 14:58
dep. 14:58
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 14:59
dep. 14:59
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 15:05
56.9 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 14:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 14:48
dep. 14:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 15:04
dep. 15:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 15:05
dep. 15:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 15:09
dep. 15:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 15:11
dep. 15:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 15:15
dep. 15:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 15:18
dep. 15:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 15:20
dep. 15:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 15:22
dep. 15:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 15:24
dep. 15:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
33 km
Crnajka, S
arr. 15:31
dep. 15:31
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 15:38
dep. 15:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 15:40
dep. 15:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 15:42
dep. 15:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 15:44
dep. 15:44
39 km
Klokocevac
arr. 15:46
dep. 15:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 15:48
dep. 15:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 15:50
dep. 15:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 15:51
dep. 15:51
43.9 km
Topolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 15:56
dep. 15:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 15:59
dep. 15:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 16:01
dep. 16:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 16:04
dep. 16:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 16:05
dep. 16:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 16:06
dep. 16:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:10
56.9 km
15:30 17:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 15:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 15:34
dep. 15:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 15:40
dep. 15:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 15:48
dep. 15:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:04
dep. 16:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:05
dep. 16:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:09
dep. 16:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:11
dep. 16:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 16:15
dep. 16:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 16:18
dep. 16:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 16:20
dep. 16:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 16:22
dep. 16:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 16:24
dep. 16:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
27.6 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 16:38
dep. 16:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 16:40
dep. 16:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 16:42
dep. 16:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 16:44
dep. 16:44
39 km
Klokocevac
arr. 16:46
dep. 16:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 16:48
dep. 16:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 16:50
dep. 16:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 16:51
dep. 16:51
43.9 km
Topolnica
arr. 16:54
dep. 16:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 16:56
dep. 16:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 16:59
dep. 16:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 17:01
dep. 17:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:04
dep. 17:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 17:05
dep. 17:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 17:06
dep. 17:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:10
56.9 km
16:30 18:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 16:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 16:41
dep. 16:41
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 16:43
dep. 16:43
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:51
dep. 16:51
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:52
dep. 16:52
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:56
dep. 16:56
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:58
dep. 16:58
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 17:02
dep. 17:02
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 17:05
dep. 17:05
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 17:09
dep. 17:09
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 17:11
dep. 17:11
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 17:13
dep. 17:13
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
33 km
Crnajka, S
arr. 17:20
dep. 17:20
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 17:28
dep. 17:28
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:30
dep. 17:30
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 17:32
dep. 17:32
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 17:35
dep. 17:35
39 km
Klokocevac
arr. 17:37
dep. 17:37
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 17:40
dep. 17:40
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 17:43
dep. 17:43
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 17:46
dep. 17:46
43.9 km
Topolnica
arr. 17:50
dep. 17:50
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 17:52
dep. 17:52
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 17:55
dep. 17:55
49 km
Mosna, Nova
arr. 17:57
dep. 17:57
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 18:01
dep. 18:01
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 18:03
dep. 18:03
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 18:04
dep. 18:04
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 18:10
56.9 km
16:44 17:40 (00:56)
LamelaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Lamela
dep. 16:44
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
-2 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
9 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
31 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
35 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
43 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
47 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
49 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
55 km
19:45 21:25 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 19:45
Majdanpek, Bolnica
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 19:56
dep. 19:56
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 20:00
dep. 20:00
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 20:06
dep. 20:06
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 20:07
dep. 20:07
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 20:11
dep. 20:11
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 20:13
dep. 20:13
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 20:17
dep. 20:17
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 20:20
dep. 20:20
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 20:24
dep. 20:24
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 20:26
dep. 20:26
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 20:28
dep. 20:28
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
33 km
Crnajka, S
arr. 20:35
dep. 20:35
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 20:43
dep. 20:43
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 20:45
dep. 20:45
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 20:47
dep. 20:47
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 20:50
dep. 20:50
39 km
Klokocevac
arr. 20:52
dep. 20:52
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 20:55
dep. 20:55
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 20:58
dep. 20:58
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 21:01
dep. 21:01
43.9 km
Topolnica
arr. 21:05
dep. 21:05
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 21:07
dep. 21:07
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 21:10
dep. 21:10
49 km
Mosna, Nova
arr. 21:12
dep. 21:12
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 21:16
dep. 21:16
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 21:18
dep. 21:18
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 21:19
dep. 21:19
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 21:25
56.9 km
22:30 00:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 22:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:34
dep. 22:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:40
dep. 22:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:48
dep. 22:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 22:55
dep. 22:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 22:58
dep. 22:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 23:04
dep. 23:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 23:05
dep. 23:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 23:09
dep. 23:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 23:11
dep. 23:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 23:15
dep. 23:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 23:18
dep. 23:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 23:20
dep. 23:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 23:22
dep. 23:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 23:24
dep. 23:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
33 km
Crnajka, S
arr. 23:31
dep. 23:31
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 23:38
dep. 23:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 23:40
dep. 23:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 23:42
dep. 23:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 23:44
dep. 23:44
39 km
Klokocevac
arr. 23:46
dep. 23:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 23:48
dep. 23:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 23:50
dep. 23:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 23:51
dep. 23:51
43.9 km
Topolnica
arr. 23:54
dep. 23:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 23:56
dep. 23:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 23:59
dep. 23:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 00:01
dep. 00:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 00:04
dep. 00:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 00:05
dep. 00:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 00:06
dep. 00:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 00:10
56.9 km
23:30 01:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 23:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 23:34
dep. 23:34
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 23:40
dep. 23:40
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 23:48
dep. 23:48
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 23:55
dep. 23:55
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 23:58
dep. 23:58
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 00:04
dep. 00:04
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 00:05
dep. 00:05
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 00:09
dep. 00:09
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 00:11
dep. 00:11
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 00:13
dep. 00:13
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 00:15
dep. 00:15
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 00:18
dep. 00:18
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 00:20
dep. 00:20
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 00:22
dep. 00:22
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 00:24
dep. 00:24
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 00:35
dep. 00:35
33 km
Crnajka, S
arr. 00:31
dep. 00:31
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 00:38
dep. 00:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 00:40
dep. 00:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 00:42
dep. 00:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 00:44
dep. 00:44
39 km
Klokocevac
arr. 00:46
dep. 00:46
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 00:48
dep. 00:48
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 00:50
dep. 00:50
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 00:51
dep. 00:51
43.9 km
Topolnica
arr. 00:54
dep. 00:54
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 00:56
dep. 00:56
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 00:59
dep. 00:59
49 km
Mosna, Nova
arr. 01:01
dep. 01:01
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 01:04
dep. 01:04
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 01:05
dep. 01:05
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 01:06
dep. 01:06
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 01:10
56.9 km

Naselja Majdanpek i Donji Milanovac su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 56min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.