Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Majdanpek - Donji Milanovac timetable

thursday, 15.11.2018.
06:15 08:00 (01:45)
FBC
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, FBC
dep. 06:15
Majdanpek, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
6.4 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 06:32
dep. 06:32
7.4 km
Majdanpek, OŠC
arr. 06:35
dep. 06:35
8.4 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 06:44
dep. 06:44
15 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 06:48
dep. 06:48
16.4 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 06:54
dep. 06:54
21 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 06:56
dep. 06:56
21.5 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 07:01
dep. 07:01
24 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 07:03
dep. 07:03
24.9 km
Rudna Glava, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
26.1 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 07:07
dep. 07:07
26.7 km
Rudna Glava, S
arr. 07:11
dep. 07:11
29.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 07:14
dep. 07:14
30.7 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 07:16
dep. 07:16
32.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 07:18
dep. 07:18
32.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
34 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 07:24
dep. 07:24
36.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 07:26
dep. 07:26
37.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 07:28
dep. 07:28
38.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 07:31
dep. 07:31
39.9 km
Klokocevac
arr. 07:33
dep. 07:33
41.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 07:35
dep. 07:35
43.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 07:37
dep. 07:37
44.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 07:38
dep. 07:38
44.9 km
Topolnica
arr. 07:41
dep. 07:41
46.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 07:44
dep. 07:44
48.4 km
Mosna, Predici
arr. 07:46
dep. 07:46
50 km
Mosna, Nova
arr. 07:48
dep. 07:48
51 km
Mosna, Porečki most
arr. 07:51
dep. 07:51
53.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 07:55
dep. 07:55
54.3 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 07:56
dep. 07:56
54.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 08:00
58 km
06:56 07:20 (00:24)
Velike livade
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Velike livade
dep. 06:56
Mosna, Kruska
arr. 07:00
dep. 07:00
2.2 km
Mosna, Gradasnica
arr. 07:10
dep. 07:10
9.8 km
Mosna, Porečki most
arr. 07:14
dep. 07:14
12.8 km
Donji Milanovac, Zapis
arr. 07:16
dep. 07:16
14.4 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 07:20
17.7 km
07:15 09:10 (01:55)
FBC
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, FBC
dep. 07:15
Majdanpek, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
6.3 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
7.3 km
Majdanpek, OŠC
arr. 07:40
dep. 07:40
8.3 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 07:48
dep. 07:48
13.4 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 07:55
dep. 07:55
15 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 07:58
dep. 07:58
16.3 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 08:04
dep. 08:04
20.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 08:05
dep. 08:05
21.4 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 08:09
dep. 08:09
24 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 08:11
dep. 08:11
24.9 km
Rudna Glava, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
26.1 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 08:15
dep. 08:15
26.7 km
Rudna Glava, S
arr. 08:18
dep. 08:18
29.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 08:20
dep. 08:20
30.7 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 08:22
dep. 08:22
32.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 08:24
dep. 08:24
32.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
39.3 km
Crnajka, S
arr. 08:31
dep. 08:31
36.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 08:38
dep. 08:38
41.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 08:40
dep. 08:40
42.6 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 08:42
dep. 08:42
44.1 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 08:44
dep. 08:44
45.3 km
Klokocevac
arr. 08:46
dep. 08:46
46.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 08:48
dep. 08:48
48.4 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 08:50
dep. 08:50
49.5 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 08:51
dep. 08:51
50.2 km
Topolnica
arr. 08:54
dep. 08:54
52.2 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 08:56
dep. 08:56
53.6 km
Mosna, Predici
arr. 08:59
dep. 08:59
55.3 km
Mosna, Nova
arr. 09:01
dep. 09:01
56.3 km
Mosna, Porečki most
arr. 09:04
dep. 09:04
58.4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 09:05
dep. 09:05
59.5 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 09:06
dep. 09:06
60 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 09:10
63.2 km
09:40 11:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 09:40
Majdanpek, Bolnica
arr. 09:42
dep. 09:42
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 09:44
dep. 09:44
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 09:51
dep. 09:51
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 09:53
dep. 09:53
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 10:01
dep. 10:01
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 10:02
dep. 10:02
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 10:06
dep. 10:06
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 10:08
dep. 10:08
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 10:10
dep. 10:10
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 10:12
dep. 10:12
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 10:15
dep. 10:15
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 10:19
dep. 10:19
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 10:21
dep. 10:21
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 10:23
dep. 10:23
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 10:34
dep. 10:34
33 km
Crnajka, S
arr. 10:30
dep. 10:30
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 10:38
dep. 10:38
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 10:40
dep. 10:40
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 10:42
dep. 10:42
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 10:45
dep. 10:45
39 km
Klokocevac
arr. 10:47
dep. 10:47
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 10:50
dep. 10:50
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 10:53
dep. 10:53
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 10:56
dep. 10:56
43.9 km
Topolnica
arr. 11:00
dep. 11:00
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 11:02
dep. 11:02
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 11:05
dep. 11:05
49 km
Mosna, Nova
arr. 11:07
dep. 11:07
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 11:11
dep. 11:11
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 11:13
dep. 11:13
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 11:14
dep. 11:14
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 11:20
56.9 km
11:50 13:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 11:50
Majdanpek, Bolnica
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 12:01
dep. 12:01
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 12:03
dep. 12:03
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 12:05
dep. 12:05
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 12:11
dep. 12:11
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 12:12
dep. 12:12
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 12:16
dep. 12:16
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 12:18
dep. 12:18
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 12:22
dep. 12:22
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 12:25
dep. 12:25
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 12:29
dep. 12:29
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 12:31
dep. 12:31
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 12:33
dep. 12:33
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
33 km
Crnajka, S
arr. 12:40
dep. 12:40
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 12:48
dep. 12:48
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 12:50
dep. 12:50
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 12:52
dep. 12:52
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 12:55
dep. 12:55
39 km
Klokocevac
arr. 12:57
dep. 12:57
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 13:00
dep. 13:00
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 13:03
dep. 13:03
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 13:06
dep. 13:06
43.9 km
Topolnica
arr. 13:10
dep. 13:10
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 13:12
dep. 13:12
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 13:15
dep. 13:15
49 km
Mosna, Nova
arr. 13:17
dep. 13:17
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 13:21
dep. 13:21
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 13:23
dep. 13:23
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 13:24
dep. 13:24
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 13:30
56.9 km
13:30 15:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 13:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 13:40
dep. 13:40
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 13:50
dep. 13:50
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 13:51
dep. 13:51
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 13:54
dep. 13:54
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 13:56
dep. 13:56
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 14:00
dep. 14:00
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 14:05
dep. 14:05
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 14:11
dep. 14:11
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 14:15
dep. 14:15
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 14:16
dep. 14:16
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
33 km
Crnajka, S
arr. 14:22
dep. 14:22
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 14:30
dep. 14:30
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 14:32
dep. 14:32
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 14:34
dep. 14:34
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 14:36
dep. 14:36
39 km
Klokocevac
arr. 14:38
dep. 14:38
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 14:40
dep. 14:40
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 14:42
dep. 14:42
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 14:43
dep. 14:43
43.9 km
Topolnica
arr. 14:46
dep. 14:46
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 14:48
dep. 14:48
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 14:51
dep. 14:51
49 km
Mosna, Nova
arr. 14:53
dep. 14:53
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 14:56
dep. 14:56
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 14:58
dep. 14:58
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 14:59
dep. 14:59
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 15:05
56.9 km
14:15 16:00 (01:45)
FBC
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, FBC
dep. 14:15
Majdanpek, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
6.4 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 14:32
dep. 14:32
7.4 km
Majdanpek, OŠC
arr. 14:35
dep. 14:35
8.4 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 14:42
dep. 14:42
13.5 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 14:48
dep. 14:48
16.4 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 14:56
dep. 14:56
21.5 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 15:01
dep. 15:01
24 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 15:03
dep. 15:03
24.9 km
Rudna Glava, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
26.1 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 15:07
dep. 15:07
26.7 km
Rudna Glava, S
arr. 15:11
dep. 15:11
29.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 15:14
dep. 15:14
30.7 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 15:16
dep. 15:16
32.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 15:18
dep. 15:18
32.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
34 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 15:24
dep. 15:24
36.4 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 15:26
dep. 15:26
37.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 15:28
dep. 15:28
38.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 15:31
dep. 15:31
39.9 km
Klokocevac
arr. 15:33
dep. 15:33
41.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 15:35
dep. 15:35
43.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 15:37
dep. 15:37
44.1 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 15:38
dep. 15:38
44.9 km
Topolnica
arr. 15:41
dep. 15:41
46.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 15:44
dep. 15:44
48.4 km
Mosna, Predici
arr. 15:46
dep. 15:46
50 km
Mosna, Nova
arr. 15:48
dep. 15:48
51 km
Mosna, Porečki most
arr. 15:51
dep. 15:51
53.2 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 15:55
dep. 15:55
54.3 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 15:56
dep. 15:56
54.8 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 16:00
58 km
15:15 17:10 (01:55)
FBC
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, FBC
dep. 15:15
Majdanpek, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
6.3 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 15:34
dep. 15:34
7.3 km
Majdanpek, OŠC
arr. 15:40
dep. 15:40
8.3 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 15:48
dep. 15:48
13.4 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 15:58
dep. 15:58
16.3 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:04
dep. 16:04
20.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:05
dep. 16:05
21.4 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:09
dep. 16:09
24 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:11
dep. 16:11
24.9 km
Rudna Glava, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
26.1 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 16:15
dep. 16:15
26.7 km
Rudna Glava, S
arr. 16:18
dep. 16:18
29.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 16:20
dep. 16:20
30.7 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 16:22
dep. 16:22
32.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 16:24
dep. 16:24
32.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
39.3 km
Crnajka, S
arr. 16:31
dep. 16:31
36.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 16:38
dep. 16:38
41.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 16:40
dep. 16:40
42.6 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 16:42
dep. 16:42
44.1 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 16:44
dep. 16:44
45.3 km
Klokocevac
arr. 16:46
dep. 16:46
46.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 16:48
dep. 16:48
48.4 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 16:50
dep. 16:50
49.5 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 16:51
dep. 16:51
50.2 km
Topolnica
arr. 16:54
dep. 16:54
52.2 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 16:56
dep. 16:56
53.6 km
Mosna, Predici
arr. 16:59
dep. 16:59
55.3 km
Mosna, Nova
arr. 17:01
dep. 17:01
56.3 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:04
dep. 17:04
58.4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 17:05
dep. 17:05
59.5 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 17:06
dep. 17:06
60 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:10
63.2 km
16:30 18:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 16:30
Majdanpek, Bolnica
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 16:41
dep. 16:41
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 16:43
dep. 16:43
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 16:51
dep. 16:51
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 16:52
dep. 16:52
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 16:56
dep. 16:56
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 16:58
dep. 16:58
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 17:02
dep. 17:02
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 17:05
dep. 17:05
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 17:09
dep. 17:09
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 17:11
dep. 17:11
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 17:13
dep. 17:13
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
33 km
Crnajka, S
arr. 17:20
dep. 17:20
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 17:28
dep. 17:28
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:30
dep. 17:30
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 17:32
dep. 17:32
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 17:35
dep. 17:35
39 km
Klokocevac
arr. 17:37
dep. 17:37
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 17:40
dep. 17:40
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 17:43
dep. 17:43
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 17:46
dep. 17:46
43.9 km
Topolnica
arr. 17:50
dep. 17:50
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 17:52
dep. 17:52
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 17:55
dep. 17:55
49 km
Mosna, Nova
arr. 17:57
dep. 17:57
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 18:01
dep. 18:01
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 18:03
dep. 18:03
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 18:04
dep. 18:04
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 18:10
56.9 km
16:44 17:40 (00:56)
Lamela
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Lamela
dep. 16:44
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
-2 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
dep. 16:54
9 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 17:16
dep. 17:16
31 km
Klokocevac
arr. 17:20
dep. 17:20
35 km
Topolnica
arr. 17:28
dep. 17:28
43 km
Mosna, Nova
arr. 17:32
dep. 17:32
47 km
Mosna, Porečki most
arr. 17:34
dep. 17:34
49 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 17:40
55 km
19:45 21:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, Bus station
dep. 19:45
Majdanpek, Bolnica
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Majdanpek, OŠC
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 19:56
dep. 19:56
7.1 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
8.7 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 20:00
dep. 20:00
10 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 20:06
dep. 20:06
14.6 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 20:07
dep. 20:07
15.1 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 20:11
dep. 20:11
17.7 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 20:13
dep. 20:13
18.6 km
Rudna Glava, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
19.7 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 20:17
dep. 20:17
20.4 km
Rudna Glava, S
arr. 20:20
dep. 20:20
22.9 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 20:24
dep. 20:24
24.4 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 20:26
dep. 20:26
25.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 20:28
dep. 20:28
26.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 20:39
dep. 20:39
33 km
Crnajka, S
arr. 20:35
dep. 20:35
30.3 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 20:43
dep. 20:43
35.5 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 20:45
dep. 20:45
36.3 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 20:47
dep. 20:47
37.8 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 20:50
dep. 20:50
39 km
Klokocevac
arr. 20:52
dep. 20:52
40.4 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 20:55
dep. 20:55
42.1 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 20:58
dep. 20:58
43.2 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 21:01
dep. 21:01
43.9 km
Topolnica
arr. 21:05
dep. 21:05
45.8 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 21:07
dep. 21:07
47.3 km
Mosna, Predici
arr. 21:10
dep. 21:10
49 km
Mosna, Nova
arr. 21:12
dep. 21:12
50 km
Mosna, Porečki most
arr. 21:16
dep. 21:16
52.1 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 21:18
dep. 21:18
53.2 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 21:19
dep. 21:19
53.7 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 21:25
56.9 km
22:15 00:10 (01:55)
FBC
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, FBC
dep. 22:15
Majdanpek, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
6.3 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 22:34
dep. 22:34
7.3 km
Majdanpek, OŠC
arr. 22:40
dep. 22:40
8.3 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 22:48
dep. 22:48
13.4 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 22:55
dep. 22:55
15 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 22:58
dep. 22:58
16.3 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 23:04
dep. 23:04
20.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 23:05
dep. 23:05
21.4 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 23:09
dep. 23:09
24 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 23:11
dep. 23:11
24.9 km
Rudna Glava, 1
arr. 23:13
dep. 23:13
26.1 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 23:15
dep. 23:15
26.7 km
Rudna Glava, S
arr. 23:18
dep. 23:18
29.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 23:20
dep. 23:20
30.7 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 23:22
dep. 23:22
32.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 23:24
dep. 23:24
32.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 23:35
dep. 23:35
39.3 km
Crnajka, S
arr. 23:31
dep. 23:31
36.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 23:38
dep. 23:38
41.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 23:40
dep. 23:40
42.6 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 23:42
dep. 23:42
44.1 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 23:44
dep. 23:44
45.3 km
Klokocevac
arr. 23:46
dep. 23:46
46.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 23:48
dep. 23:48
48.4 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 23:50
dep. 23:50
49.5 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 23:51
dep. 23:51
50.2 km
Topolnica
arr. 23:54
dep. 23:54
52.2 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 23:56
dep. 23:56
53.6 km
Mosna, Predici
arr. 23:59
dep. 23:59
55.3 km
Mosna, Nova
arr. 00:01
dep. 00:01
56.3 km
Mosna, Porečki most
arr. 00:04
dep. 00:04
58.4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 00:05
dep. 00:05
59.5 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 00:06
dep. 00:06
60 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 00:10
63.2 km
23:15 01:10 (01:55)
FBC
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Majdanpek, FBC
dep. 23:15
Majdanpek, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
6.3 km
Majdanpek, Bolnica
arr. 23:34
dep. 23:34
7.3 km
Majdanpek, OŠC
arr. 23:40
dep. 23:40
8.3 km
Majdanpek, Šaški potok
arr. 23:48
dep. 23:48
13.4 km
Majdanpek, P. kuca
arr. 23:55
dep. 23:55
15 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 23:58
dep. 23:58
16.3 km
Blizna (Rudna Glava), Sumareva kuca
arr. 00:04
dep. 00:04
20.9 km
Blizna (Rudna Glava), Beli izvor
arr. 00:05
dep. 00:05
21.4 km
Blizna (Rudna Glava), S
arr. 00:09
dep. 00:09
24 km
Blizna (Rudna Glava), 1
arr. 00:11
dep. 00:11
24.9 km
Rudna Glava, 1
arr. 00:13
dep. 00:13
26.1 km
Rudna Glava, Brestovica
arr. 00:15
dep. 00:15
26.7 km
Rudna Glava, S
arr. 00:18
dep. 00:18
29.2 km
Rudna Glava, Vilaja
arr. 00:20
dep. 00:20
30.7 km
Rudna Glava, Begluk
arr. 00:22
dep. 00:22
32.1 km
Miloševa Kula (Crnajka), Šaška
arr. 00:24
dep. 00:24
32.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Intersection
arr. 00:35
dep. 00:35
39.3 km
Crnajka, S
arr. 00:31
dep. 00:31
36.7 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 3
arr. 00:38
dep. 00:38
41.8 km
Miloševa Kula (Crnajka), Vojvodani 2
arr. 00:40
dep. 00:40
42.6 km
Klokocevac, Vojvodani 1
arr. 00:42
dep. 00:42
44.1 km
Klokocevac, Dobromir
arr. 00:44
dep. 00:44
45.3 km
Klokocevac
arr. 00:46
dep. 00:46
46.7 km
Klokocevac, Zeknja
arr. 00:48
dep. 00:48
48.4 km
Klokocevac, Zmijne
arr. 00:50
dep. 00:50
49.5 km
Klokocevac, Grujenje
arr. 00:51
dep. 00:51
50.2 km
Topolnica
arr. 00:54
dep. 00:54
52.2 km
Topolnica, Kolican (V.S.)
arr. 00:56
dep. 00:56
53.6 km
Mosna, Predici
arr. 00:59
dep. 00:59
55.3 km
Mosna, Nova
arr. 01:01
dep. 01:01
56.3 km
Mosna, Porečki most
arr. 01:04
dep. 01:04
58.4 km
Mosna, Vikend naselje
arr. 01:05
dep. 01:05
59.5 km
Mosna, Zapisni potok
arr. 01:06
dep. 01:06
60 km
Donji Milanovac, Bus station
arr. 01:10
63.2 km

Naselja Majdanpek i Donji Milanovac su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Majdanpek je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.