Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Macvanski Pricinovic - Sabac timetable

sunday, 23.02.2020.
05:50 06:20 (00:30)
KojiciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Kojici
dep. 05:50
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
0.7 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
2.7 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 05:57
dep. 05:57
3.3 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 05:59
dep. 05:59
4.2 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
4.9 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 06:02
dep. 06:02
5.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 06:05
dep. 06:05
7.4 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 06:08
dep. 06:08
8.8 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 06:09
dep. 06:09
9.5 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 06:10
dep. 06:10
10.4 km
Sabac, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
11.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 06:14
dep. 06:14
12.4 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 06:16
dep. 06:16
13.2 km
arr. 06:17
dep. 06:17
13.9 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 06:18
dep. 06:18
14.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:19
dep. 06:19
14.8 km
Sabac, Bus station
arr. 06:20
15.6 km
08:36 09:05 (00:29)
KojiciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Kojici
dep. 08:36
Macvanski Pricinovic, Ml.
arr. 08:37
dep. 08:37
0.3 km
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
0.7 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 08:40
dep. 08:40
2.7 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 08:42
dep. 08:42
3.3 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 08:44
dep. 08:44
4.2 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
4.9 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 08:47
dep. 08:47
5.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 08:50
dep. 08:50
7.4 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 08:53
dep. 08:53
8.8 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 08:54
dep. 08:54
9.5 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 08:55
dep. 08:55
10.4 km
Sabac, Pijaca
arr. 08:58
dep. 08:58
11.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 08:59
dep. 08:59
12.4 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 09:01
dep. 09:01
13.2 km
arr. 09:02
dep. 09:02
13.9 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 09:03
dep. 09:03
14.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 09:04
dep. 09:04
14.8 km
Sabac, Bus station
arr. 09:05
15.6 km
11:46 12:10 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Center
dep. 11:46
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
4 km
Sabac, Bus station
arr. 12:10
15 km
11:50 12:20 (00:30)
KojiciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Kojici
dep. 11:50
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
0.7 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 11:55
dep. 11:55
2.7 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 11:57
dep. 11:57
3.3 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
4.9 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 12:02
dep. 12:02
5.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 12:05
dep. 12:05
7.4 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 12:08
dep. 12:08
8.8 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 12:09
dep. 12:09
9.5 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 12:10
dep. 12:10
10.4 km
Sabac, Pijaca
arr. 12:13
dep. 12:13
11.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 12:14
dep. 12:14
12.4 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 12:16
dep. 12:16
13.2 km
arr. 12:17
dep. 12:17
13.9 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 12:18
dep. 12:18
14.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:19
dep. 12:19
14.8 km
Sabac, Bus station
arr. 12:20
15.6 km
15:55 16:25 (00:30)
KojiciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Kojici
dep. 15:55
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
0.7 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 16:00
dep. 16:00
2.7 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 16:02
dep. 16:02
3.3 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 16:04
dep. 16:04
4.2 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
4.9 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 16:07
dep. 16:07
5.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 16:10
dep. 16:10
7.4 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 16:13
dep. 16:13
8.8 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 16:14
dep. 16:14
9.5 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 16:15
dep. 16:15
10.4 km
Sabac, Pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
11.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
12.4 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 16:21
dep. 16:21
13.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
13.9 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 16:23
dep. 16:23
14.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
14.8 km
Sabac, Bus station
arr. 16:25
15.6 km
16:26 16:50 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Center
dep. 16:26
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Sabac, Bus station
arr. 16:50
15 km
19:10 19:40 (00:30)
KojiciBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Kojici
dep. 19:10
Macvanski Pricinovic, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
0.7 km
Macvanski Pricinovic, Ulaz
arr. 19:15
dep. 19:15
2.7 km
Tabanovic kod Sapca, Vasici
arr. 19:17
dep. 19:17
3.3 km
Tabanovic kod Sapca, Gajici
arr. 19:19
dep. 19:19
4.2 km
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
4.9 km
Tabanovic kod Sapca, Dvoriste
arr. 19:22
dep. 19:22
5.8 km
Tabanovic kod Sapca, Sljunkara
arr. 19:25
dep. 19:25
7.4 km
Majur kod Sapca, Poljice
arr. 19:28
dep. 19:28
8.8 km
Majur kod Sapca, Romi
arr. 19:29
dep. 19:29
9.5 km
Majur kod Sapca, Zakica grm
arr. 19:30
dep. 19:30
10.4 km
Sabac, Pijaca
arr. 19:33
dep. 19:33
11.8 km
Sabac, Nova robna kuca
arr. 19:34
dep. 19:34
12.4 km
Sabac, Kvantaska pijaca 1
arr. 19:36
dep. 19:36
13.2 km
arr. 19:37
dep. 19:37
13.9 km
Sabac, Hotel Sloboda
arr. 19:38
dep. 19:38
14.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:39
dep. 19:39
14.8 km
Sabac, Bus station
arr. 19:40
15.6 km
19:21 19:45 (00:24)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanski Pricinovic, Center
dep. 19:21
Tabanovic kod Sapca, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
4 km
Sabac, Bus station
arr. 19:45
15 km

Naselja Macvanski Pricinovic i Sabac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Macvanski Pricinovic je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 19:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.