Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Macvanska Mitrovica - Sremska Mitrovica timetable

monday, 17.01.2022.
04:35 05:01 (00:26)
Bus stationRumska Malta 1
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Bus station
dep. 04:35
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 04:45
dep. 04:45
6.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 04:53
dep. 04:53
9.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 1
arr. 05:01
12.8 km
05:00 05:45 (00:45)
6HI - lex
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 6
dep. 05:00
Macvanska Mitrovica, 7
arr. 05:03
dep. 05:03
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 8
arr. 05:05
dep. 05:05
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 05:06
dep. 05:06
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 10
arr. 05:08
dep. 05:08
5.8 km
Macvanska Mitrovica, Timocke divizije
arr. 05:16
dep. 05:16
10.2 km
Macvanska Mitrovica, Stevana Sremca
arr. 05:20
dep. 05:20
11.6 km
Macvanska Mitrovica, Vodna
arr. 05:23
dep. 05:23
12.3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 05:25
dep. 05:25
13.3 km
Sremska Mitrovica, Nikole Tesle 8
arr. 05:31
dep. 05:31
15.4 km
Sremska Mitrovica, Josifa Rajacica 95
arr. 05:33
dep. 05:33
16.7 km
Sremska Mitrovica, Petra Preradovica 124
arr. 05:34
dep. 05:34
17.1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova 29
arr. 05:38
dep. 05:38
18.3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 05:39
dep. 05:39
18.9 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska bb (KPD)
arr. 05:41
dep. 05:41
19.6 km
Sremska Mitrovica, Kuper
arr. 05:44
dep. 05:44
20.8 km
Sremska Mitrovica, HI - lex
arr. 05:45
20.9 km
06:18 06:40 (00:22)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 5
dep. 06:18
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 06:21
dep. 06:21
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 06:24
dep. 06:24
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
5.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:32
dep. 06:32
10.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:35
dep. 06:35
11.8 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:37
dep. 06:37
12.2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:40
13.3 km
06:32 06:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Center
dep. 06:32
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 06:34
dep. 06:34
1.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 06:42
dep. 06:42
7.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 06:43
dep. 06:43
8.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:45
9.2 km
07:00 07:45 (00:45)
6HI - lex
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 6
dep. 07:00
Macvanska Mitrovica, 7
arr. 07:03
dep. 07:03
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 8
arr. 07:05
dep. 07:05
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 07:06
dep. 07:06
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 10
arr. 07:08
dep. 07:08
5.8 km
Macvanska Mitrovica, Timocke divizije
arr. 07:16
dep. 07:16
10.2 km
Macvanska Mitrovica, Stevana Sremca
arr. 07:20
dep. 07:20
11.6 km
Macvanska Mitrovica, Vodna
arr. 07:23
dep. 07:23
12.3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 07:25
dep. 07:25
13.3 km
Sremska Mitrovica, Nikole Tesle 8
arr. 07:31
dep. 07:31
15.4 km
Sremska Mitrovica, Josifa Rajacica 95
arr. 07:33
dep. 07:33
16.7 km
Sremska Mitrovica, Petra Preradovica 124
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova 29
arr. 07:38
dep. 07:38
18.3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 07:39
dep. 07:39
18.9 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska bb (KPD)
arr. 07:41
dep. 07:41
19.6 km
Sremska Mitrovica, Kuper
arr. 07:44
dep. 07:44
20.8 km
Sremska Mitrovica, HI - lex
arr. 07:45
20.9 km
07:10 07:30 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Bus station
dep. 07:10
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:30
5 km
07:32 07:45 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Center
dep. 07:32
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 07:42
dep. 07:42
7.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 07:43
dep. 07:43
8.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 07:45
9.2 km
07:43 08:05 (00:22)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 5
dep. 07:43
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 07:45
dep. 07:45
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 07:46
dep. 07:46
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 07:49
dep. 07:49
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
5.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 07:57
dep. 07:57
10.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 08:00
dep. 08:00
11.8 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 08:02
dep. 08:02
12.2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:05
13.3 km
11:53 12:15 (00:22)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 5
dep. 11:53
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 11:55
dep. 11:55
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 11:56
dep. 11:56
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 11:59
dep. 11:59
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 12:01
dep. 12:01
5.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:07
dep. 12:07
10.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 12:10
dep. 12:10
11.8 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 12:12
dep. 12:12
12.2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:15
13.3 km
12:07 12:20 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Center
dep. 12:07
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 12:09
dep. 12:09
1.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 12:17
dep. 12:17
7.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 12:18
dep. 12:18
8.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:20
9.2 km
13:00 13:45 (00:45)
6HI - lex
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 6
dep. 13:00
Macvanska Mitrovica, 7
arr. 13:03
dep. 13:03
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 8
arr. 13:05
dep. 13:05
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 13:06
dep. 13:06
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 10
arr. 13:08
dep. 13:08
5.8 km
Macvanska Mitrovica, Timocke divizije
arr. 13:16
dep. 13:16
10.2 km
Macvanska Mitrovica, Stevana Sremca
arr. 13:20
dep. 13:20
11.6 km
Macvanska Mitrovica, Vodna
arr. 13:23
dep. 13:23
12.3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 13:25
dep. 13:25
13.3 km
Sremska Mitrovica, Nikole Tesle 8
arr. 13:31
dep. 13:31
15.4 km
Sremska Mitrovica, Josifa Rajacica 95
arr. 13:33
dep. 13:33
16.7 km
Sremska Mitrovica, Petra Preradovica 124
arr. 13:34
dep. 13:34
17.1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova 29
arr. 13:38
dep. 13:38
18.3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 13:39
dep. 13:39
18.9 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska bb (KPD)
arr. 13:41
dep. 13:41
19.6 km
Sremska Mitrovica, Kuper
arr. 13:44
dep. 13:44
20.8 km
Sremska Mitrovica, HI - lex
arr. 13:45
20.9 km
14:07 14:20 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Center
dep. 14:07
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 14:09
dep. 14:09
1.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 14:17
dep. 14:17
7.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 14:18
dep. 14:18
8.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:20
9.2 km
14:18 14:40 (00:22)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 5
dep. 14:18
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 14:20
dep. 14:20
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 14:21
dep. 14:21
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 14:24
dep. 14:24
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
5.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 14:32
dep. 14:32
10.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 14:35
dep. 14:35
11.8 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 14:37
dep. 14:37
12.2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:40
13.3 km
15:00 15:45 (00:45)
6HI - lex
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 6
dep. 15:00
Macvanska Mitrovica, 7
arr. 15:03
dep. 15:03
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 8
arr. 15:05
dep. 15:05
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 15:06
dep. 15:06
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 10
arr. 15:08
dep. 15:08
5.8 km
Macvanska Mitrovica, Timocke divizije
arr. 15:16
dep. 15:16
10.2 km
Macvanska Mitrovica, Stevana Sremca
arr. 15:20
dep. 15:20
11.6 km
Macvanska Mitrovica, Vodna
arr. 15:23
dep. 15:23
12.3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 15:25
dep. 15:25
13.3 km
Sremska Mitrovica, Nikole Tesle 8
arr. 15:31
dep. 15:31
15.4 km
Sremska Mitrovica, Josifa Rajacica 95
arr. 15:33
dep. 15:33
16.7 km
Sremska Mitrovica, Petra Preradovica 124
arr. 15:34
dep. 15:34
17.1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova 29
arr. 15:38
dep. 15:38
18.3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 15:39
dep. 15:39
18.9 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska bb (KPD)
arr. 15:41
dep. 15:41
19.6 km
Sremska Mitrovica, Kuper
arr. 15:44
dep. 15:44
20.8 km
Sremska Mitrovica, HI - lex
arr. 15:45
20.9 km
16:28 16:50 (00:22)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 5
dep. 16:28
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 16:30
dep. 16:30
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 16:31
dep. 16:31
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 16:34
dep. 16:34
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
5.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 16:42
dep. 16:42
10.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 16:45
dep. 16:45
11.8 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 16:47
dep. 16:47
12.2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:50
13.3 km
16:40 16:58 (00:18)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Bus station
dep. 16:40
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 16:50
dep. 16:50
6.5 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:58
9.7 km
16:47 17:00 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Center
dep. 16:47
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 16:49
dep. 16:49
1.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 16:55
dep. 16:55
6 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 16:57
dep. 16:57
7.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 16:58
dep. 16:58
8.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:00
9.2 km
20:02 20:15 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, Center
dep. 20:02
Macvanska Mitrovica, Krivaja
arr. 20:04
dep. 20:04
1.7 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 20:10
dep. 20:10
6 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 20:12
dep. 20:12
7.7 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 20:13
dep. 20:13
8.1 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:15
9.2 km
20:08 20:30 (00:22)
5Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 5
dep. 20:08
Macvanska Mitrovica, 4
arr. 20:10
dep. 20:10
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 20:14
dep. 20:14
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 1
arr. 20:16
dep. 20:16
5.8 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:22
dep. 20:22
10.1 km
Sremska Mitrovica, SC Pinki
arr. 20:25
dep. 20:25
11.8 km
Sremska Mitrovica, SDK
arr. 20:27
dep. 20:27
12.2 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:30
13.3 km
21:00 21:45 (00:45)
6HI - lex
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macvanska Mitrovica, 6
dep. 21:00
Macvanska Mitrovica, 7
arr. 21:03
dep. 21:03
2.1 km
Macvanska Mitrovica, 8
arr. 21:05
dep. 21:05
3.2 km
Macvanska Mitrovica, Pesacki most
arr. 21:06
dep. 21:06
4.1 km
Macvanska Mitrovica, 10
arr. 21:08
dep. 21:08
5.8 km
Macvanska Mitrovica, Timocke divizije
arr. 21:16
dep. 21:16
10.2 km
Macvanska Mitrovica, Stevana Sremca
arr. 21:20
dep. 21:20
11.6 km
Macvanska Mitrovica, Vodna
arr. 21:23
dep. 21:23
12.3 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta
arr. 21:25
dep. 21:25
13.3 km
Sremska Mitrovica, Nikole Tesle 8
arr. 21:31
dep. 21:31
15.4 km
Sremska Mitrovica, Josifa Rajacica 95
arr. 21:33
dep. 21:33
16.7 km
Sremska Mitrovica, Petra Preradovica 124
arr. 21:34
dep. 21:34
17.1 km
Sremska Mitrovica, Ticanova 29
arr. 21:38
dep. 21:38
18.3 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 21:39
dep. 21:39
18.9 km
Sremska Mitrovica, Fruskogorska bb (KPD)
arr. 21:41
dep. 21:41
19.6 km
Sremska Mitrovica, Kuper
arr. 21:44
dep. 21:44
20.8 km
Sremska Mitrovica, HI - lex
arr. 21:45
20.9 km

Naselja Macvanska Mitrovica i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Macvanska Mitrovica je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.