Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mackovac kod Krusevca - Parunovac timetable

saturday, 20.07.2019.
05:30 06:13 (00:43)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:30
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
15.8 km
11:11 12:13 (01:02)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 11:11
Kosevi, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
16.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
17.9 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
18.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
18.6 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
20.1 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
20.6 km
13:56 14:43 (00:47)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 13:56
Kosevi, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
16.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
17.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
18.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
18.6 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
20.1 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
20.6 km
19:26 19:58 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 19:26
Kosevi, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
16.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
17.9 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
18.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
18.6 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
20.1 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
20.6 km
Mackovac kod Krusevca - Parunovac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:30 06:13 (00:43)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:30
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
15.8 km
11:11 12:13 (01:02)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 11:11
Kosevi, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
dep. 12:04
16.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:06
dep. 12:06
17.9 km
Parunovac, IM
arr. 12:07
dep. 12:07
18.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
18.6 km
Parunovac, ZD
arr. 12:11
dep. 12:11
20.1 km
Parunovac, 4
arr. 12:13
20.6 km
13:56 14:43 (00:47)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 13:56
Kosevi, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
dep. 14:34
16.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:36
dep. 14:36
17.9 km
Parunovac, IM
arr. 14:37
dep. 14:37
18.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
18.6 km
Parunovac, ZD
arr. 14:41
dep. 14:41
20.1 km
Parunovac, 4
arr. 14:43
20.6 km
19:26 19:58 (00:32)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 19:26
Kosevi, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
dep. 19:49
16.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:51
dep. 19:51
17.9 km
Parunovac, IM
arr. 19:52
dep. 19:52
18.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
18.6 km
Parunovac, ZD
arr. 19:56
dep. 19:56
20.1 km
Parunovac, 4
arr. 19:58
20.6 km

Naselja Mackovac kod Krusevca i Parunovac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mackovac kod Krusevca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.