Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mackovac kod Krusevca - Parunovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:13 (00:43)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:30
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
15.8 km
05:45 06:15 (00:30)
5Miloje Zakić
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, 5
dep. 05:45
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:52
dep. 05:52
2.5 km
Kosevi, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
7.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:00
dep. 06:00
8.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:02
dep. 06:02
8.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:05
dep. 06:05
10.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:07
dep. 06:07
10.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:09
dep. 06:09
11.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:10
dep. 06:10
12.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:14
dep. 06:14
14.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:15
15.4 km
05:55 06:28 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:55
Kosevi, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
15.8 km
08:20 08:53 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 08:20
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
-0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
-1 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
-1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 08:14
dep. 08:14
-2 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 08:13
dep. 08:13
-2.5 km
Kosevi, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:24
dep. 08:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:32
dep. 08:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:35
dep. 08:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
10.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
dep. 08:44
11.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:46
dep. 08:46
12.9 km
Parunovac, IM
arr. 08:47
dep. 08:47
13.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
13.6 km
Parunovac, ZD
arr. 08:51
dep. 08:51
15.1 km
Parunovac, 4
arr. 08:53
15.6 km
13:20 13:53 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 13:20
Kosevi, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:32
dep. 13:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:35
dep. 13:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
dep. 13:44
11.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:46
dep. 13:46
12.9 km
Parunovac, IM
arr. 13:47
dep. 13:47
13.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
13.6 km
Parunovac, ZD
arr. 13:51
dep. 13:51
15.1 km
Parunovac, 4
arr. 13:53
15.6 km
15:20 15:53 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 15:20
Kosevi, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
15.8 km
Mackovac kod Krusevca - Parunovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:30 06:13 (00:43)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:30
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
15.8 km
05:45 06:15 (00:30)
5Miloje Zakić
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, 5
dep. 05:45
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:52
dep. 05:52
2.5 km
Kosevi, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
7.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:00
dep. 06:00
8.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:02
dep. 06:02
8.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:05
dep. 06:05
10.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:07
dep. 06:07
10.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:09
dep. 06:09
11.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:10
dep. 06:10
12.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:14
dep. 06:14
14.4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:15
15.4 km
05:55 06:28 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:55
Kosevi, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
15.8 km
08:20 08:53 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 08:20
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
-0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
-1 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
-1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 08:14
dep. 08:14
-2 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 08:13
dep. 08:13
-2.5 km
Kosevi, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:24
dep. 08:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:32
dep. 08:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:35
dep. 08:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
10.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
dep. 08:44
11.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:46
dep. 08:46
12.9 km
Parunovac, IM
arr. 08:47
dep. 08:47
13.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
13.6 km
Parunovac, ZD
arr. 08:51
dep. 08:51
15.1 km
Parunovac, 4
arr. 08:53
15.6 km
13:20 13:53 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 13:20
Kosevi, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:32
dep. 13:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:35
dep. 13:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
dep. 13:44
11.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 13:46
dep. 13:46
12.9 km
Parunovac, IM
arr. 13:47
dep. 13:47
13.1 km
Parunovac, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
13.6 km
Parunovac, ZD
arr. 13:51
dep. 13:51
15.1 km
Parunovac, 4
arr. 13:53
15.6 km
15:20 15:53 (00:33)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 15:20
Kosevi, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
11.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
13.1 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
13.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
13.8 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
15.3 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
15.8 km

Naselja Mackovac kod Krusevca i Parunovac su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mackovac kod Krusevca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.