Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mackovac kod Krusevca - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
00:06 00:25 (00:19)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 00:06
Kosevi, 2
arr. 00:08
dep. 00:08
1.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 00:10
dep. 00:10
3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 00:14
dep. 00:14
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 00:15
dep. 00:15
5.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 00:17
dep. 00:17
6.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 00:19
dep. 00:19
7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 00:20
dep. 00:20
7.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 00:22
dep. 00:22
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 00:23
dep. 00:23
9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 00:24
dep. 00:24
9.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:25
9.8 km
05:30 06:04 (00:34)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:30
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
11.9 km
05:45 06:14 (00:29)
5Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, 5
dep. 05:45
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:52
dep. 05:52
2.5 km
Kosevi, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
7.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:00
dep. 06:00
8.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:02
dep. 06:02
8.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:04
dep. 06:04
9.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:05
dep. 06:05
10.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:07
dep. 06:07
10.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:09
dep. 06:09
11.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:10
dep. 06:10
12.3 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:11
dep. 06:11
13 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:12
dep. 06:12
13.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:14
14.4 km
05:55 06:19 (00:24)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:55
Kosevi, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:59
dep. 05:59
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:05
dep. 06:05
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:07
dep. 06:07
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:09
dep. 06:09
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:10
dep. 06:10
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
11.9 km
06:07 06:22 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 06:07
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
2.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:12
dep. 06:12
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:14
dep. 06:14
6.2 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 06:16
dep. 06:16
7.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:17
dep. 06:17
8.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:20
dep. 06:20
9.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:22
10.1 km
06:23 06:40 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 06:23
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
9.9 km
06:50 07:20 (00:30)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, 5
dep. 06:50
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:55
dep. 06:55
2.5 km
Kosevi, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
7.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:05
dep. 07:05
8.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:08
dep. 07:08
8.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:10
dep. 07:10
9.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:12
dep. 07:12
10.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:14
dep. 07:14
10.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:16
dep. 07:16
11.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:18
dep. 07:18
11.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:20
12.3 km
06:55 07:15 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 06:55
Kosevi, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:59
dep. 06:59
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:07
dep. 07:07
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:09
dep. 07:09
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:10
dep. 07:10
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:12
dep. 07:12
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:13
dep. 07:13
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:14
dep. 07:14
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
10 km
07:28 07:45 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 07:28
Kosevi, 1
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
9.9 km
07:33 07:45 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 07:33
Kosevi, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
1 km
Kosevi, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Citluk kod Krusevca
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
10 km
08:20 08:44 (00:24)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 08:20
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 08:17
dep. 08:17
-0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
-1 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
-1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 08:14
dep. 08:14
-2 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 08:13
dep. 08:13
-2.5 km
Kosevi, 2
arr. 08:22
dep. 08:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:24
dep. 08:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:30
dep. 08:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:32
dep. 08:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:35
dep. 08:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:37
dep. 08:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:38
dep. 08:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:39
dep. 08:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 08:41
dep. 08:41
10.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:42
dep. 08:42
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:44
11.7 km
08:43 09:00 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 08:43
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
10 km
09:05 09:25 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 09:05
Kosevi, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:17
dep. 09:17
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:19
dep. 09:19
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:20
dep. 09:20
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:22
dep. 09:22
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:23
dep. 09:23
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
10 km
09:13 09:30 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 09:13
Kosevi, 1
arr. 09:17
dep. 09:17
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:30
9.9 km
09:52 10:07 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 09:52
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:55
dep. 09:55
2.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:57
dep. 09:57
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:59
dep. 09:59
6.2 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 10:01
dep. 10:01
7.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:02
dep. 10:02
8.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:05
dep. 10:05
9.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:07
10.1 km
10:13 10:30 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 10:13
Kosevi, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
9.9 km
11:22 11:37 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 11:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:25
dep. 11:25
2.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:27
dep. 11:27
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:29
dep. 11:29
6.2 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 11:31
dep. 11:31
7.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:32
dep. 11:32
8.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:35
dep. 11:35
9.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:37
10.1 km
11:52 12:07 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 11:52
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
2.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:57
dep. 11:57
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:59
dep. 11:59
6.2 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 12:01
dep. 12:01
7.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:02
dep. 12:02
8.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:05
dep. 12:05
9.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:07
10.1 km
12:10 12:30 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 12:10
Kosevi, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:14
dep. 12:14
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:22
dep. 12:22
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:24
dep. 12:24
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:25
dep. 12:25
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
10 km
12:13 12:30 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 12:13
Kosevi, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
9.9 km
12:15 12:40 (00:25)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, 5
dep. 12:15
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 12:22
dep. 12:22
2.5 km
Kosevi, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
7.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:30
dep. 12:30
8.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:32
dep. 12:32
8.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:34
dep. 12:34
9.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:35
dep. 12:35
10.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:36
dep. 12:36
10.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:38
dep. 12:38
11.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:39
dep. 12:39
11.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:40
12.3 km
13:20 13:44 (00:24)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 13:20
Kosevi, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:24
dep. 13:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:32
dep. 13:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:34
dep. 13:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:35
dep. 13:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:37
dep. 13:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:38
dep. 13:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:39
dep. 13:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:41
dep. 13:41
10.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
10.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 13:44
11.7 km
13:43 14:00 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 13:43
Kosevi, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:56
dep. 13:56
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
10 km
14:23 14:40 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 14:23
Kosevi, 1
arr. 14:27
dep. 14:27
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:40
9.9 km
14:25 14:45 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 14:25
Kosevi, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:29
dep. 14:29
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:35
dep. 14:35
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:37
dep. 14:37
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:39
dep. 14:39
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:40
dep. 14:40
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:42
dep. 14:42
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:43
dep. 14:43
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
10 km
15:20 15:44 (00:24)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 15:20
Kosevi, 2
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:24
dep. 15:24
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:32
dep. 15:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:34
dep. 15:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
11.9 km
16:00 16:25 (00:25)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, 5
dep. 16:00
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
1.5 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:07
dep. 16:07
2.5 km
Kosevi, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
4 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
7.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:15
dep. 16:15
8.3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:17
dep. 16:17
8.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:19
dep. 16:19
9.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:20
dep. 16:20
10.2 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:21
dep. 16:21
10.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:23
dep. 16:23
11.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:24
dep. 16:24
11.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:25
12.3 km
16:10 16:30 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 16:10
Kosevi, 2
arr. 16:12
dep. 16:12
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:14
dep. 16:14
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:20
dep. 16:20
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:22
dep. 16:22
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:24
dep. 16:24
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:25
dep. 16:25
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:27
dep. 16:27
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:28
dep. 16:28
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:29
dep. 16:29
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:30
10 km
16:33 16:50 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 16:33
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
9.9 km
16:43 17:00 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 16:43
Kosevi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:56
dep. 16:56
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
10 km
17:16 17:35 (00:19)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 17:16
Kosevi, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
1.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:25
dep. 17:25
5.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:27
dep. 17:27
6.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:30
dep. 17:30
7.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:33
dep. 17:33
9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:34
dep. 17:34
9.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:35
9.8 km
17:22 17:37 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 17:22
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
2.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:27
dep. 17:27
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:29
dep. 17:29
6.2 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 17:31
dep. 17:31
7.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
8.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:35
dep. 17:35
9.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:37
10.1 km
18:07 18:22 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 18:07
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:10
dep. 18:10
2.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:12
dep. 18:12
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:14
dep. 18:14
6.2 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 18:16
dep. 18:16
7.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:17
dep. 18:17
8.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:20
dep. 18:20
9.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:22
10.1 km
18:23 18:40 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 18:23
Kosevi, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
9.9 km
18:35 18:55 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 18:35
Kosevi, 2
arr. 18:37
dep. 18:37
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:39
dep. 18:39
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:45
dep. 18:45
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:47
dep. 18:47
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 18:49
dep. 18:49
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:50
dep. 18:50
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:52
dep. 18:52
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:53
dep. 18:53
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:54
dep. 18:54
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:55
10 km
18:52 19:07 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 18:52
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
2.8 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:57
dep. 18:57
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:59
dep. 18:59
6.2 km
Krusevac, Zupski Rubin
arr. 19:01
dep. 19:01
7.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:02
dep. 19:02
8.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:05
dep. 19:05
9.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:07
10.1 km
19:33 19:50 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 19:33
Kosevi, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
9.9 km
19:57 20:15 (00:18)
Velika cesma
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 19:57
Kosevi, 2
arr. 19:59
dep. 19:59
6.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
8.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
10.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 20:06
dep. 20:06
11 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:08
dep. 20:08
11.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:10
dep. 20:10
12.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:11
dep. 20:11
12.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:13
dep. 20:13
13.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:14
dep. 20:14
14.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:15
14.5 km
20:23 20:40 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 20:23
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
9.9 km
21:10 21:30 (00:20)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 21:10
Kosevi, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 21:14
dep. 21:14
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 21:19
dep. 21:19
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 21:20
dep. 21:20
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:22
dep. 21:22
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 21:24
dep. 21:24
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:25
dep. 21:25
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:27
dep. 21:27
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 21:28
dep. 21:28
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:29
dep. 21:29
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:30
10 km

Naselja Mackovac kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mackovac kod Krusevca je u 00:06 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.