Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Mackovac kod Krusevca - Krusevac timetable

saturday, 20.07.2019.
00:06 00:25 (00:19)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 00:06
Kosevi, 2
arr. 00:08
dep. 00:08
1.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 00:10
dep. 00:10
3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 00:14
dep. 00:14
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 00:15
dep. 00:15
5.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 00:17
dep. 00:17
6.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 00:19
dep. 00:19
7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 00:20
dep. 00:20
7.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 00:22
dep. 00:22
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 00:23
dep. 00:23
9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 00:24
dep. 00:24
9.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:25
9.8 km
05:30 06:04 (00:34)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 05:30
Kosevi, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:40
dep. 05:40
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:42
dep. 05:42
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:44
dep. 05:44
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
10 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
10.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
11.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
11.9 km
06:11 06:30 (00:19)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 06:11
Kosevi, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:15
dep. 06:15
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:20
dep. 06:20
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:22
dep. 06:22
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:24
dep. 06:24
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:27
dep. 06:27
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:28
dep. 06:28
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:29
dep. 06:29
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:30
10 km
06:23 06:40 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 06:23
Kosevi, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
9.9 km
07:33 07:45 (00:12)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 07:33
Kosevi, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
1 km
Kosevi, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
2 km
Citluk kod Krusevca
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:45
10 km
07:41 08:00 (00:19)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 07:41
Kosevi, 2
arr. 07:43
dep. 07:43
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:49
dep. 07:49
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:52
dep. 07:52
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:54
dep. 07:54
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:55
dep. 07:55
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:57
dep. 07:57
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:58
dep. 07:58
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:59
dep. 07:59
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:00
10 km
08:43 09:00 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 08:43
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:56
dep. 08:56
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
10 km
09:05 09:25 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 09:05
Kosevi, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:17
dep. 09:17
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:19
dep. 09:19
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:20
dep. 09:20
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:22
dep. 09:22
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:23
dep. 09:23
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
10 km
09:05 09:25 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 09:05
Kosevi, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 09:09
dep. 09:09
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:15
dep. 09:15
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:17
dep. 09:17
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:19
dep. 09:19
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:20
dep. 09:20
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:22
dep. 09:22
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:23
dep. 09:23
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:24
dep. 09:24
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:25
10 km
10:13 10:30 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 10:13
Kosevi, 1
arr. 10:17
dep. 10:17
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:30
9.9 km
11:11 12:04 (00:53)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 11:11
Kosevi, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:20
dep. 11:20
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:22
dep. 11:22
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:24
dep. 11:24
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:27
dep. 11:27
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:29
dep. 11:29
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 12:00
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:01
dep. 12:01
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:04
16.9 km
12:11 12:30 (00:19)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 12:11
Kosevi, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:15
dep. 12:15
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:20
dep. 12:20
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:22
dep. 12:22
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:24
dep. 12:24
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:25
dep. 12:25
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
10 km
12:13 12:30 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 12:13
Kosevi, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:30
9.9 km
13:56 14:34 (00:38)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 13:56
Kosevi, 2
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:04
dep. 14:04
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:05
dep. 14:05
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:07
dep. 14:07
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:09
dep. 14:09
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:10
dep. 14:10
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:12
dep. 14:12
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:13
dep. 14:13
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:14
dep. 14:14
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:15
dep. 14:30
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:31
dep. 14:31
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:32
dep. 14:32
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:34
16.9 km
16:21 16:40 (00:19)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 16:21
Kosevi, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
1.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
3.2 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
5.2 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:32
dep. 16:32
6.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:34
dep. 16:34
7.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:35
dep. 16:35
7.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:37
dep. 16:37
8.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:38
dep. 16:38
9.2 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:39
dep. 16:39
9.5 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:40
10 km
16:33 16:50 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 16:33
Kosevi, 1
arr. 16:37
dep. 16:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
9.9 km
16:43 17:00 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 16:43
Kosevi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
1 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
3 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:56
dep. 16:56
8 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
10 km
17:16 17:35 (00:19)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 17:16
Kosevi, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
1.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:25
dep. 17:25
5.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:27
dep. 17:27
6.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:30
dep. 17:30
7.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:32
dep. 17:32
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:33
dep. 17:33
9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:34
dep. 17:34
9.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:35
9.8 km
18:23 18:40 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 18:23
Kosevi, 1
arr. 18:27
dep. 18:27
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:40
9.9 km
19:26 19:49 (00:23)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca
dep. 19:26
Kosevi, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
6.5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
8 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:35
dep. 19:35
10.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:37
dep. 19:37
11.3 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:39
dep. 19:39
12 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:40
dep. 19:40
12.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:42
dep. 19:42
13.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:43
dep. 19:43
14 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:44
dep. 19:44
14.3 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:45
dep. 19:45
14.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:46
dep. 19:46
15.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
15.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:49
16.9 km
19:33 19:50 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 19:33
Kosevi, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:40
dep. 19:40
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:50
9.9 km
20:23 20:40 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Mackovac kod Krusevca, Intersection
dep. 20:23
Kosevi, 1
arr. 20:27
dep. 20:27
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
4.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:40
9.9 km

Naselja Mackovac kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Mackovac kod Krusevca je u 00:06 h, dok je poslednji polazak u 20:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.