Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Macevac - Svilajnac timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:05 06:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 05:05
Vojska
arr. 05:15
dep. 05:15
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
13.4 km
Radosin, S
arr. 05:34
dep. 05:34
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
15.9 km
Bresje kod Svilajnca, Centar
arr. 05:45
dep. 05:45
14.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 06:11
dep. 06:11
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:15
30.6 km
07:35 08:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 07:35
Vojska
arr. 07:39
dep. 07:39
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
13.4 km
Radosin, S
arr. 07:54
dep. 07:54
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
15.9 km
Bresje kod Svilajnca, Centar
arr. 08:04
dep. 08:04
14.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 08:20
dep. 08:20
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 08:31
dep. 08:31
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 08:33
dep. 08:33
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:35
30.6 km
14:00 15:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 14:00
Vojska
arr. 14:10
dep. 14:10
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
13.4 km
Radosin, S
arr. 14:29
dep. 14:29
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
15.9 km
Bresje kod Svilajnca, Centar
arr. 14:39
dep. 14:39
14.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 14:50
dep. 14:50
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 15:06
dep. 15:06
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:10
30.6 km
16:40 17:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 16:40
Vojska
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
13.4 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
13.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 17:25
dep. 17:25
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 17:41
dep. 17:41
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 17:43
dep. 17:43
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:45
30.6 km
Macevac - Svilajnac timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
05:05 06:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 05:05
Vojska
arr. 05:15
dep. 05:15
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
13.4 km
Radosin, S
arr. 05:34
dep. 05:34
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
15.9 km
Bresje kod Svilajnca, Centar
arr. 05:45
dep. 05:45
14.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 06:11
dep. 06:11
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:15
30.6 km
07:35 08:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 07:35
Vojska
arr. 07:39
dep. 07:39
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
13.4 km
Radosin, S
arr. 07:54
dep. 07:54
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
15.9 km
Bresje kod Svilajnca, Centar
arr. 08:04
dep. 08:04
14.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 08:20
dep. 08:20
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 08:27
dep. 08:27
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 08:31
dep. 08:31
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 08:33
dep. 08:33
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:35
30.6 km
14:00 15:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 14:00
Vojska
arr. 14:10
dep. 14:10
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
13.4 km
Radosin, S
arr. 14:29
dep. 14:29
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
15.9 km
Bresje kod Svilajnca, Centar
arr. 14:39
dep. 14:39
14.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 14:50
dep. 14:50
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 14:55
dep. 14:55
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 15:06
dep. 15:06
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 15:08
dep. 15:08
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 15:10
30.6 km
16:40 17:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 16:40
Vojska
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
13.4 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
13.8 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 17:25
dep. 17:25
20.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
21.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
22.7 km
Crkvenac, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
25.7 km
Crkvenac, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
26.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 17:41
dep. 17:41
28.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 17:43
dep. 17:43
30 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:45
30.6 km

Naselja Macevac i Svilajnac su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Macevac je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 16:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.