Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Macevac - Svilajnac timetable

monday, 14.10.2019.
05:05 06:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 05:05
Vojska
arr. 05:15
dep. 05:15
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
13.4 km
Radosin, S
arr. 05:34
dep. 05:34
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 06:11
dep. 06:11
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:15
28.6 km
07:25 08:35 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 07:25
Vojska
arr. 07:35
dep. 07:35
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
13.4 km
Radosin, S
arr. 07:54
dep. 07:54
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 08:20
dep. 08:20
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 08:28
dep. 08:28
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 08:31
dep. 08:31
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:35
28.6 km
13:00 14:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 13:00
Vojska
arr. 13:10
dep. 13:10
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
13.4 km
Radosin, S
arr. 13:29
dep. 13:29
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 13:50
dep. 13:50
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 14:02
dep. 14:02
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 14:06
dep. 14:06
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:10
28.6 km
16:40 17:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 16:40
Vojska
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 17:25
dep. 17:25
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 17:41
dep. 17:41
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:45
28.6 km
Macevac - Svilajnac timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
05:05 06:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 05:05
Vojska
arr. 05:15
dep. 05:15
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
13.4 km
Radosin, S
arr. 05:34
dep. 05:34
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 06:11
dep. 06:11
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 06:13
dep. 06:13
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:15
28.6 km
07:25 08:35 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 07:25
Vojska
arr. 07:35
dep. 07:35
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
13.4 km
Radosin, S
arr. 07:54
dep. 07:54
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 08:20
dep. 08:20
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 08:28
dep. 08:28
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 08:31
dep. 08:31
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 08:33
dep. 08:33
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:35
28.6 km
13:00 14:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 13:00
Vojska
arr. 13:10
dep. 13:10
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
13.4 km
Radosin, S
arr. 13:29
dep. 13:29
11.3 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 13:42
dep. 13:42
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 13:50
dep. 13:50
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 13:55
dep. 13:55
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 14:02
dep. 14:02
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 14:06
dep. 14:06
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:10
28.6 km
16:40 17:45 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Macevac
dep. 16:40
Vojska
arr. 16:50
dep. 16:50
2.7 km
Radosin, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Bresje kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
13.9 km
Glozane kod Svilajnca, 3
arr. 17:25
dep. 17:25
18.3 km
Glozane kod Svilajnca, 2
arr. 17:27
dep. 17:27
19.4 km
Glozane kod Svilajnca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
20.7 km
Crkvenac, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
23.7 km
Crkvenac, 1
arr. 17:38
dep. 17:38
24.2 km
Svilajnac, Auto otpad
arr. 17:41
dep. 17:41
26.5 km
Svilajnac, Dom zdravlja
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Svilajnac, Bus station
arr. 17:45
28.6 km

Naselja Macevac i Svilajnac su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Macevac je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 16:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.