Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lukavica kod Lazarevca - Lazarevac timetable

tuesday, 16.07.2019.
00:15 00:27 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 00:15
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 00:17
dep. 00:17
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 00:18
dep. 00:18
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 00:20
dep. 00:20
2 km
Lazarevac, L put
arr. 00:22
dep. 00:22
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 00:24
dep. 00:24
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 00:27
4 km
08:15 08:27 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 08:15
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
2 km
Lazarevac, L put
arr. 08:22
dep. 08:22
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 08:24
dep. 08:24
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:27
4 km
10:45 10:57 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 10:45
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 10:47
dep. 10:47
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Lazarevac, L put
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:57
4 km
16:15 16:27 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 16:15
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Lazarevac, L put
arr. 16:22
dep. 16:22
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:27
4 km
Lukavica kod Lazarevca - Lazarevac timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
00:15 00:27 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 00:15
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 00:17
dep. 00:17
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 00:18
dep. 00:18
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 00:20
dep. 00:20
2 km
Lazarevac, L put
arr. 00:22
dep. 00:22
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 00:24
dep. 00:24
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 00:27
4 km
08:15 08:27 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 08:15
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 08:18
dep. 08:18
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 08:20
dep. 08:20
2 km
Lazarevac, L put
arr. 08:22
dep. 08:22
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 08:24
dep. 08:24
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:27
4 km
10:45 10:57 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 10:45
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 10:47
dep. 10:47
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Lazarevac, L put
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 10:54
dep. 10:54
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 10:57
4 km
16:15 16:27 (00:12)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lukavica kod Lazarevca, Okretnica
dep. 16:15
Lukavica kod Lazarevca, Lj kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
0.5 km
Lukavica kod Lazarevca, Dom
arr. 16:18
dep. 16:18
1 km
Lukavica kod Lazarevca, Igraliste
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Lazarevac, L put
arr. 16:22
dep. 16:22
2.5 km
Lazarevac, Bolnica
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 16:27
4 km

Naselja Lukavica kod Lazarevca i Lazarevac su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lukavica kod Lazarevca je u 00:15 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.