Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lug kod Beocina - Novi Sad timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:00 06:16 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 05:00
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 05:01
dep. 05:01
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 05:02
dep. 05:02
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 05:07
dep. 05:07
4.6 km
Susek, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
5.4 km
arr. 05:11
dep. 05:11
6.5 km
arr. 05:12
dep. 05:12
7.4 km
arr. 05:14
dep. 05:14
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 05:21
dep. 05:21
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 05:18
dep. 05:18
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 05:22
dep. 05:22
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 05:23
dep. 05:23
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 05:25
dep. 05:25
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 05:26
dep. 05:26
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 05:27
dep. 05:27
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 05:28
dep. 05:28
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 05:29
dep. 05:29
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 05:30
dep. 05:30
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 05:33
dep. 05:33
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 05:34
dep. 05:34
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:36
dep. 05:36
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
23.8 km
arr. 05:38
dep. 05:38
24.6 km
Beocin, Most
arr. 05:40
dep. 05:40
26.3 km
arr. 05:41
dep. 05:41
27 km
Beocin, LBCF
arr. 05:43
dep. 05:43
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 05:44
dep. 05:44
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:46
dep. 05:46
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 05:47
dep. 05:47
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:50
dep. 05:50
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:51
dep. 05:51
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:52
dep. 05:52
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:55
dep. 05:55
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
39.2 km
arr. 06:07
dep. 06:07
43.3 km
arr. 06:16
46.2 km
05:45 07:01 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 05:45
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 05:46
dep. 05:46
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 05:52
dep. 05:52
4.6 km
Susek, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
5.4 km
arr. 05:56
dep. 05:56
6.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
7.4 km
arr. 05:59
dep. 05:59
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 06:07
dep. 06:07
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 06:08
dep. 06:08
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 06:11
dep. 06:11
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 06:13
dep. 06:13
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 06:14
dep. 06:14
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 06:15
dep. 06:15
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:18
dep. 06:18
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:19
dep. 06:19
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:20
dep. 06:20
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:21
dep. 06:21
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
23.8 km
arr. 06:23
dep. 06:23
24.6 km
Beocin, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
26.3 km
arr. 06:26
dep. 06:26
27 km
Beocin, LBCF
arr. 06:28
dep. 06:28
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 06:32
dep. 06:32
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:35
dep. 06:35
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:36
dep. 06:36
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:37
dep. 06:37
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:40
dep. 06:40
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
39.2 km
arr. 06:52
dep. 06:52
43.3 km
arr. 07:01
46.2 km
07:15 08:31 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 07:15
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 07:16
dep. 07:16
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 07:17
dep. 07:17
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 07:22
dep. 07:22
4.6 km
Susek, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
5.4 km
arr. 07:26
dep. 07:26
6.5 km
arr. 07:27
dep. 07:27
7.4 km
arr. 07:29
dep. 07:29
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 07:36
dep. 07:36
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 07:33
dep. 07:33
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 07:38
dep. 07:38
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 07:41
dep. 07:41
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 07:43
dep. 07:43
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 07:44
dep. 07:44
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 07:48
dep. 07:48
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 07:49
dep. 07:49
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
23.8 km
arr. 07:53
dep. 07:53
24.6 km
Beocin, Most
arr. 07:55
dep. 07:55
26.3 km
arr. 07:56
dep. 07:56
27 km
Beocin, LBCF
arr. 07:58
dep. 07:58
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 07:59
dep. 07:59
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:01
dep. 08:01
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 08:02
dep. 08:02
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:05
dep. 08:05
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:06
dep. 08:06
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:07
dep. 08:07
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:10
dep. 08:10
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
39.2 km
arr. 08:22
dep. 08:22
43.3 km
arr. 08:31
46.2 km
11:30 12:46 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 11:30
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 11:31
dep. 11:31
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 11:32
dep. 11:32
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 11:37
dep. 11:37
4.6 km
Susek, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
5.4 km
arr. 11:41
dep. 11:41
6.5 km
arr. 11:42
dep. 11:42
7.4 km
arr. 11:44
dep. 11:44
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 11:51
dep. 11:51
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 11:48
dep. 11:48
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 11:53
dep. 11:53
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 11:56
dep. 11:56
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 11:57
dep. 11:57
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 11:58
dep. 11:58
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 11:59
dep. 11:59
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 12:00
dep. 12:00
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:03
dep. 12:03
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:04
dep. 12:04
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:06
dep. 12:06
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
23.8 km
arr. 12:08
dep. 12:08
24.6 km
Beocin, Most
arr. 12:10
dep. 12:10
26.3 km
arr. 12:11
dep. 12:11
27 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:16
dep. 12:16
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 12:17
dep. 12:17
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:20
dep. 12:20
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:21
dep. 12:21
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:22
dep. 12:22
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:25
dep. 12:25
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
39.2 km
arr. 12:37
dep. 12:37
43.3 km
arr. 12:46
46.2 km
12:55 14:11 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 12:55
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 12:56
dep. 12:56
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 12:57
dep. 12:57
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 13:02
dep. 13:02
4.6 km
Susek, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
5.4 km
arr. 13:06
dep. 13:06
6.5 km
arr. 13:07
dep. 13:07
7.4 km
arr. 13:09
dep. 13:09
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 13:13
dep. 13:13
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 13:17
dep. 13:17
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 13:18
dep. 13:18
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 13:21
dep. 13:21
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 13:22
dep. 13:22
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 13:23
dep. 13:23
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 13:24
dep. 13:24
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 13:28
dep. 13:28
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 13:29
dep. 13:29
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:31
dep. 13:31
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
23.8 km
arr. 13:33
dep. 13:33
24.6 km
Beocin, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
26.3 km
arr. 13:36
dep. 13:36
27 km
Beocin, LBCF
arr. 13:38
dep. 13:38
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 13:42
dep. 13:42
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:45
dep. 13:45
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:46
dep. 13:46
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:47
dep. 13:47
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:50
dep. 13:50
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
39.2 km
arr. 14:02
dep. 14:02
43.3 km
arr. 14:11
46.2 km
14:10 15:26 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 14:10
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 14:11
dep. 14:11
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 14:12
dep. 14:12
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 14:17
dep. 14:17
4.6 km
Susek, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
5.4 km
arr. 14:21
dep. 14:21
6.5 km
arr. 14:22
dep. 14:22
7.4 km
arr. 14:24
dep. 14:24
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 14:31
dep. 14:31
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 14:28
dep. 14:28
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 14:32
dep. 14:32
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 14:33
dep. 14:33
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 14:35
dep. 14:35
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 14:37
dep. 14:37
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 14:38
dep. 14:38
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 14:39
dep. 14:39
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 14:40
dep. 14:40
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 14:43
dep. 14:43
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 14:44
dep. 14:44
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:45
dep. 14:45
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:46
dep. 14:46
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
23.8 km
arr. 14:48
dep. 14:48
24.6 km
Beocin, Most
arr. 14:50
dep. 14:50
26.3 km
arr. 14:51
dep. 14:51
27 km
Beocin, LBCF
arr. 14:53
dep. 14:53
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:56
dep. 14:56
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 14:57
dep. 14:57
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:00
dep. 15:00
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:01
dep. 15:01
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:02
dep. 15:02
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:05
dep. 15:05
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
39.2 km
arr. 15:17
dep. 15:17
43.3 km
arr. 15:26
46.2 km
15:00 16:16 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 15:00
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 15:01
dep. 15:01
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 15:02
dep. 15:02
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 15:07
dep. 15:07
4.6 km
Susek, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
5.4 km
arr. 15:11
dep. 15:11
6.5 km
arr. 15:12
dep. 15:12
7.4 km
arr. 15:14
dep. 15:14
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 15:18
dep. 15:18
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 15:22
dep. 15:22
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 15:23
dep. 15:23
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 15:26
dep. 15:26
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 15:27
dep. 15:27
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 15:28
dep. 15:28
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 15:29
dep. 15:29
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 15:30
dep. 15:30
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:34
dep. 15:34
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:36
dep. 15:36
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
23.8 km
arr. 15:38
dep. 15:38
24.6 km
Beocin, Most
arr. 15:40
dep. 15:40
26.3 km
arr. 15:41
dep. 15:41
27 km
Beocin, LBCF
arr. 15:43
dep. 15:43
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 15:44
dep. 15:44
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 15:47
dep. 15:47
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:50
dep. 15:50
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:51
dep. 15:51
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:52
dep. 15:52
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:55
dep. 15:55
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
39.2 km
arr. 16:07
dep. 16:07
43.3 km
arr. 16:16
46.2 km
16:10 17:26 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 16:10
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 16:11
dep. 16:11
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 16:12
dep. 16:12
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 16:17
dep. 16:17
4.6 km
Susek, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
5.4 km
arr. 16:21
dep. 16:21
6.5 km
arr. 16:22
dep. 16:22
7.4 km
arr. 16:24
dep. 16:24
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 16:31
dep. 16:31
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 16:28
dep. 16:28
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 16:32
dep. 16:32
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 16:33
dep. 16:33
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 16:35
dep. 16:35
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 16:36
dep. 16:36
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 16:37
dep. 16:37
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 16:38
dep. 16:38
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 16:39
dep. 16:39
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 16:43
dep. 16:43
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 16:44
dep. 16:44
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:45
dep. 16:45
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:46
dep. 16:46
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
23.8 km
arr. 16:48
dep. 16:48
24.6 km
Beocin, Most
arr. 16:50
dep. 16:50
26.3 km
arr. 16:51
dep. 16:51
27 km
Beocin, LBCF
arr. 16:53
dep. 16:53
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:56
dep. 16:56
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 16:57
dep. 16:57
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:00
dep. 17:00
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:01
dep. 17:01
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:02
dep. 17:02
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
39.2 km
arr. 17:17
dep. 17:17
43.3 km
arr. 17:26
46.2 km
19:00 20:16 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lug kod Beocina, Center
dep. 19:00
Lug kod Beocina, M. Tita 38
arr. 19:01
dep. 19:01
0.3 km
Lug kod Beocina, Cesma
arr. 19:02
dep. 19:02
0.6 km
Susek, Mlin
arr. 19:07
dep. 19:07
4.6 km
Susek, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
5.4 km
arr. 19:11
dep. 19:11
6.5 km
arr. 19:12
dep. 19:12
7.4 km
arr. 19:14
dep. 19:14
8.7 km
Svilos, Ulaz
arr. 19:21
dep. 19:21
13.6 km
Svilos, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
11.4 km
Banostor, Koruška 2
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Banostor, Koruška 1
arr. 19:23
dep. 19:23
14.5 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 19:25
dep. 19:25
15.7 km
Banostor, Bunar
arr. 19:26
dep. 19:26
16.5 km
Banostor, IV - Centar
arr. 19:27
dep. 19:27
17 km
Banostor, III - Pilana
arr. 19:28
dep. 19:28
17.4 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 19:29
dep. 19:29
18.1 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 19:30
dep. 19:30
19.1 km
Cerevic, Spomenik
arr. 19:33
dep. 19:33
21.4 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 19:34
dep. 19:34
22.2 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:35
dep. 19:35
22.7 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:36
dep. 19:36
23.3 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
23.8 km
arr. 19:38
dep. 19:38
24.6 km
Beocin, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
26.3 km
arr. 19:41
dep. 19:41
27 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
28.2 km
Beocin, Bus station
arr. 19:44
dep. 19:44
29 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
30 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 19:47
dep. 19:47
30.4 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:50
dep. 19:50
32.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:51
dep. 19:51
32.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:52
dep. 19:52
33.7 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:55
dep. 19:55
36 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
39.2 km
arr. 20:07
dep. 20:07
43.3 km
arr. 20:16
46.2 km

Naselja Lug kod Beocina i Novi Sad su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 16min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lug kod Beocina je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.