Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lucani - Guca timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:25 07:35 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 06:25
Lucani, Gucki most
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Donja Kravarica
arr. 07:00
dep. 07:00
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Gornja Kravarica
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 07:20
dep. 07:20
22 km
Guca , Baralići
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Guca , Center
arr. 07:35
27 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 15:15
Lucani, Gucki most
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Donja Kravarica
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Gornja Kravarica
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Guca , Baralići
arr. 16:13
dep. 16:13
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 16:18
dep. 16:18
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 16:22
dep. 16:22
26 km
Guca , Center
arr. 16:25
27 km
Lucani - Guca timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
06:25 07:35 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 06:25
Lucani, Gucki most
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Donja Kravarica
arr. 07:00
dep. 07:00
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Gornja Kravarica
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 07:20
dep. 07:20
22 km
Guca , Baralići
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Guca , Center
arr. 07:35
27 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 15:15
Lucani, Gucki most
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Donja Kravarica
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Gornja Kravarica
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Guca , Baralići
arr. 16:13
dep. 16:13
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 16:18
dep. 16:18
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 16:22
dep. 16:22
26 km
Guca , Center
arr. 16:25
27 km
Lucani - Guca timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:25 07:35 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 06:25
Lucani, Gucki most
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Donja Kravarica
arr. 07:00
dep. 07:00
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Gornja Kravarica
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 07:20
dep. 07:20
22 km
Guca , Baralići
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Guca , Center
arr. 07:35
27 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 15:15
Lucani, Gucki most
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Donja Kravarica
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Gornja Kravarica
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Guca , Baralići
arr. 16:13
dep. 16:13
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 16:18
dep. 16:18
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 16:22
dep. 16:22
26 km
Guca , Center
arr. 16:25
27 km
Lucani - Guca timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
06:25 07:35 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 06:25
Lucani, Gucki most
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 06:29
dep. 06:29
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 06:52
dep. 06:52
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Donja Kravarica
arr. 07:00
dep. 07:00
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 07:10
dep. 07:10
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Gornja Kravarica
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 07:20
dep. 07:20
22 km
Guca , Baralići
arr. 07:23
dep. 07:23
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Guca , Center
arr. 07:35
27 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 15:15
Lucani, Gucki most
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Lucani, Vodovod
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Lucani, Maslaći
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Donja Kravarica, Čvorovići
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Donja Kravarica, Lazarevići
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Donja Kravarica
arr. 15:50
dep. 15:50
15 km
Gornja Kravarica, Vasiljevića K.
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Gornja Kravarica, Miluinkina Kuća
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Gornja Kravarica
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Guca , Baralići - Okuka
arr. 16:10
dep. 16:10
22 km
Guca , Baralići
arr. 16:13
dep. 16:13
23 km
Guca , Tomovića Kuće
arr. 16:18
dep. 16:18
24 km
Guca , Dupljaj
arr. 16:22
dep. 16:22
26 km
Guca , Center
arr. 16:25
27 km

Naselja Lucani i Guca su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lucani je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.