Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lucani - Cacak timetable

thursday, 14.11.2019.
05:35 06:35 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 05:35
Lucani, Dom zdravlja
arr. 05:36
dep. 05:36
0.5 km
Lucani, Cedova bara
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Lucani, Nikolići
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Lucani, Jokovica spomenik
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 05:47
dep. 05:47
6 km
Markovica, Potajnik
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
Markovica, Kokovići
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Markovica
arr. 06:00
dep. 06:00
10 km
Pakovrace, Terzici
arr. 06:02
dep. 06:02
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Pakovrace, Jelica
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 06:13
dep. 06:13
14.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 06:15
dep. 06:15
15 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 06:18
dep. 06:18
15.5 km
Pakovrace
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Ridjage, Viseci most
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Ridjage
arr. 06:23
dep. 06:23
18 km
Parmenac
arr. 06:24
dep. 06:24
19 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 06:25
dep. 06:25
19.5 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Cacak, Bus station
arr. 06:35
24 km
08:00 09:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 08:00
Lucani, Dom zdravlja
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Lucani, Cedova bara
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Lucani, Nikolići
arr. 08:05
dep. 08:05
3 km
Lucani, Jokovica spomenik
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 08:10
dep. 08:10
5 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 08:12
dep. 08:12
6 km
Markovica, Potajnik
arr. 08:15
dep. 08:15
7 km
Markovica, Kokovići
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 08:22
dep. 08:22
9 km
Markovica
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Pakovrace, Terzici
arr. 08:27
dep. 08:27
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 08:28
dep. 08:28
12 km
Pakovrace, Jelica
arr. 08:30
dep. 08:30
13 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 08:38
dep. 08:38
14.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 08:40
dep. 08:40
15 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 08:42
dep. 08:42
15.5 km
Pakovrace
arr. 08:45
dep. 08:45
16 km
Ridjage, Viseci most
arr. 08:47
dep. 08:47
17 km
Ridjage
arr. 08:48
dep. 08:48
18 km
Parmenac
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 08:50
dep. 08:50
19.5 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 08:51
dep. 08:51
20 km
Cacak, Bus station
arr. 09:00
24 km
10:25 11:10 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 10:25
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 10:29
dep. 10:29
3 km
Jelen Do
arr. 10:30
dep. 10:30
4 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
8 km
Ovcar Banja
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 10:42
dep. 10:42
12 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 10:45
dep. 10:45
14 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 10:47
dep. 10:47
15 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 10:53
dep. 10:53
19 km
Pakovrace
arr. 10:55
dep. 10:55
20 km
Ridjage, Viseci most
arr. 10:57
dep. 10:57
21 km
Ridjage
arr. 10:59
dep. 10:59
22 km
Parmenac
arr. 11:01
dep. 11:01
23 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:02
dep. 11:02
24 km
Cacak, Bus station
arr. 11:10
28 km
12:00 13:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 12:00
Lucani, Dom zdravlja
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Lucani, Cedova bara
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Lucani, Nikolići
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Lucani, Jokovica spomenik
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Markovica, Potajnik
arr. 12:15
dep. 12:15
7 km
Markovica, Kokovići
arr. 12:20
dep. 12:20
8 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Markovica
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Pakovrace, Terzici
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 12:28
dep. 12:28
12 km
Pakovrace, Jelica
arr. 12:30
dep. 12:30
13 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 12:35
dep. 12:35
14 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 12:38
dep. 12:38
14.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 12:40
dep. 12:40
15 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 12:42
dep. 12:42
15.5 km
Pakovrace
arr. 12:45
dep. 12:45
16 km
Ridjage, Viseci most
arr. 12:47
dep. 12:47
17 km
Ridjage
arr. 12:48
dep. 12:48
18 km
Parmenac
arr. 12:49
dep. 12:49
19 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 12:50
dep. 12:50
19.5 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 12:51
dep. 12:51
20 km
Cacak, Bus station
arr. 13:00
24 km
13:15 14:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 13:15
Lucani, Dom zdravlja
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Lucani, Cedova bara
arr. 13:18
dep. 13:18
2 km
Lucani, Nikolići
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Lucani, Jokovica spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
4 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 13:27
dep. 13:27
6 km
Markovica, Potajnik
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Markovica, Kokovići
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Markovica
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Pakovrace, Terzici
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
Pakovrace, Jelica
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 13:53
dep. 13:53
14.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 13:57
dep. 13:57
15.5 km
Pakovrace
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Ridjage, Viseci most
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Ridjage
arr. 14:03
dep. 14:03
18 km
Parmenac
arr. 14:04
dep. 14:04
19 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 14:05
dep. 14:05
19.5 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 14:06
dep. 14:06
20 km
Cacak, Bus station
arr. 14:15
24 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 14:15
Lucani, Dom zdravlja
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Lucani, Cedova bara
arr. 14:18
dep. 14:18
2 km
Lucani, Nikolići
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Lucani, Jokovica spomenik
arr. 14:22
dep. 14:22
4 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 14:27
dep. 14:27
6 km
Markovica, Potajnik
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Markovica, Kokovići
arr. 14:35
dep. 14:35
8 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 14:37
dep. 14:37
9 km
Markovica
arr. 14:40
dep. 14:40
10 km
Pakovrace, Terzici
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 14:43
dep. 14:43
12 km
Pakovrace, Jelica
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 14:53
dep. 14:53
14.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 14:55
dep. 14:55
15 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 14:57
dep. 14:57
15.5 km
Pakovrace
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Ridjage, Viseci most
arr. 15:02
dep. 15:02
17 km
Ridjage
arr. 15:03
dep. 15:03
18 km
Parmenac
arr. 15:04
dep. 15:04
19 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 15:05
dep. 15:05
19.5 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 15:06
dep. 15:06
20 km
Cacak, Bus station
arr. 15:15
24 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 15:15
Lucani, Dom zdravlja
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Lucani, Cedova bara
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Lucani, Nikolići
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Lucani, Jokovica spomenik
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Markovica, Potajnik
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Markovica, Kokovići
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Markovica
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Pakovrace, Terzici
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 15:43
dep. 15:43
12 km
Pakovrace, Jelica
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 15:57
dep. 15:57
15.5 km
Pakovrace
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:02
dep. 16:02
17 km
Ridjage
arr. 16:03
dep. 16:03
18 km
Parmenac
arr. 16:04
dep. 16:04
19 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 16:05
dep. 16:05
19.5 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 16:06
dep. 16:06
20 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
24 km
16:25 17:10 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 16:25
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:29
dep. 16:29
3 km
Jelen Do
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
8 km
Ovcar Banja
arr. 16:40
dep. 16:40
11 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 16:42
dep. 16:42
12 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:47
dep. 16:47
15 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:53
dep. 16:53
19 km
Pakovrace
arr. 16:55
dep. 16:55
20 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:57
dep. 16:57
21 km
Ridjage
arr. 16:59
dep. 16:59
22 km
Parmenac
arr. 17:01
dep. 17:01
23 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
24 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
28 km
20:00 20:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lucani, Bus station
dep. 20:00
Lucani, Dom zdravlja
arr. 20:02
dep. 20:02
0.5 km
Lucani, Cedova bara
arr. 20:06
dep. 20:06
2 km
Lucani, Nikolići
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Lucani, Jokovica spomenik
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 20:13
dep. 20:13
5 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 20:15
dep. 20:15
6 km
Markovica, Potajnik
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
Markovica, Kokovići
arr. 20:19
dep. 20:19
8 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 20:21
dep. 20:21
9 km
Markovica
arr. 20:23
dep. 20:23
10 km
Pakovrace, Terzici
arr. 20:25
dep. 20:25
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 20:27
dep. 20:27
12 km
Pakovrace, Jelica
arr. 20:29
dep. 20:29
13 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 20:31
dep. 20:31
14 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 20:32
dep. 20:32
14.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 20:33
dep. 20:33
15 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 20:34
dep. 20:34
15.5 km
Pakovrace
arr. 20:35
dep. 20:35
16 km
Ridjage, Viseci most
arr. 20:38
dep. 20:38
17 km
Ridjage
arr. 20:41
dep. 20:41
18 km
Parmenac
arr. 20:44
dep. 20:44
19 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 20:45
dep. 20:45
19.5 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 20:46
dep. 20:46
20 km
Cacak, Bus station
arr. 20:50
24 km

Naselja Lucani i Cacak su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lucani je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.