Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lozovik kod Velike Plane - Smederevska Palanka timetable

thursday, 20.02.2020.
05:55 06:43 (00:48)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 05:55
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:09
dep. 06:09
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Krnjevo, Navip
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Krnjevo, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Krnjevo, Vojska
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 06:37
dep. 06:37
23 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:41
dep. 06:41
25 km
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 06:42
dep. 06:42
25.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:43
26 km
08:47 09:40 (00:53)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 08:47
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:52
dep. 08:52
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:58
dep. 08:58
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:08
dep. 09:08
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 09:15
dep. 09:15
13 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 09:20
dep. 09:20
15 km
Krnjevo, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Krnjevo, 1
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Krnjevo, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 09:32
dep. 09:32
21 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:38
dep. 09:38
25 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:40
26 km
15:47 16:40 (00:53)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 15:47
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:03
dep. 16:03
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
13 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Krnjevo, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
16 km
Krnjevo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 16:32
dep. 16:32
21 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:38
dep. 16:38
25 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:40
26 km
16:30 17:18 (00:48)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 16:30
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:44
dep. 16:44
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Krnjevo, Navip
arr. 16:55
dep. 16:55
14 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:57
dep. 16:57
15 km
Krnjevo, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
16 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 17:01
dep. 17:01
17 km
Krnjevo, Vojska
arr. 17:03
dep. 17:03
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 17:08
dep. 17:08
21 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 17:12
dep. 17:12
23 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 17:16
dep. 17:16
25 km
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 17:17
dep. 17:17
25.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 17:18
26 km
Lozovik kod Velike Plane - Smederevska Palanka timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:55 06:43 (00:48)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 05:55
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:59
dep. 05:59
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:04
dep. 06:04
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:09
dep. 06:09
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:11
dep. 06:11
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Krnjevo, Navip
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Krnjevo, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 06:26
dep. 06:26
17 km
Krnjevo, Vojska
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 06:37
dep. 06:37
23 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 06:41
dep. 06:41
25 km
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 06:42
dep. 06:42
25.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:43
26 km
08:47 09:40 (00:53)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 08:47
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:52
dep. 08:52
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:58
dep. 08:58
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:03
dep. 09:03
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:08
dep. 09:08
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 09:15
dep. 09:15
13 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 09:20
dep. 09:20
15 km
Krnjevo, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Krnjevo, 1
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Krnjevo, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 09:32
dep. 09:32
21 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 09:38
dep. 09:38
25 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 09:40
26 km
15:47 16:40 (00:53)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 15:47
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:03
dep. 16:03
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:08
dep. 16:08
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
13 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Krnjevo, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
16 km
Krnjevo, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
17 km
Krnjevo, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 16:32
dep. 16:32
21 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:38
dep. 16:38
25 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:40
26 km
16:30 17:18 (00:48)
Petrol stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
dep. 16:30
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:36
dep. 16:36
3 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 16:44
dep. 16:44
8 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
10 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Krnjevo, Navip
arr. 16:55
dep. 16:55
14 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 16:57
dep. 16:57
15 km
Krnjevo, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
16 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 17:01
dep. 17:01
17 km
Krnjevo, Vojska
arr. 17:03
dep. 17:03
18 km
Krnjevo, Ravnjak
arr. 17:08
dep. 17:08
21 km
Smederevska Palanka, Kudrec
arr. 17:12
dep. 17:12
23 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 17:16
dep. 17:16
25 km
Smederevska Palanka, Gitaric
arr. 17:17
dep. 17:17
25.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 17:18
26 km

Naselja Lozovik kod Velike Plane i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lozovik kod Velike Plane je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.