Polazak.rs
Public transport service have been temporarily suspended
Search

Loznica - Zvornik timetable

monday, 30.03.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Vocar
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Loznica, Zidar
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Loznica, Border crossing
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Rocevic, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Padine, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Trnovica, Magistrala
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Skocic, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Kozluk, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Tabanci, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
17 km
Trsic, Paradije
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Trsic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
19 km
Trsic, Zubinici
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Celopek, Sljunkara
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Celopek, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23 km
Karakaj, Ade
arr. 11:19
dep. 11:19
24 km
Karakaj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
26 km
Karakaj, Vezionica
arr. 11:24
dep. 11:24
27 km
Zvornik, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:30
30 km
Loznica - Zvornik timetable
Departures on: tuesday, 31.03.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Vocar
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Loznica, Zidar
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Loznica, Border crossing
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Rocevic, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Padine, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Trnovica, Magistrala
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Skocic, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Kozluk, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Tabanci, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
17 km
Trsic, Paradije
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Trsic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
19 km
Trsic, Zubinici
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Celopek, Sljunkara
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Celopek, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23 km
Karakaj, Ade
arr. 11:19
dep. 11:19
24 km
Karakaj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
26 km
Karakaj, Vezionica
arr. 11:24
dep. 11:24
27 km
Zvornik, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:30
30 km
Loznica - Zvornik timetable
Departures on: wednesday, 01.04.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Vocar
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Loznica, Zidar
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Loznica, Border crossing
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Rocevic, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Padine, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Trnovica, Magistrala
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Skocic, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Kozluk, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Tabanci, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
17 km
Trsic, Paradije
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Trsic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
19 km
Trsic, Zubinici
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Celopek, Sljunkara
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Celopek, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23 km
Karakaj, Ade
arr. 11:19
dep. 11:19
24 km
Karakaj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
26 km
Karakaj, Vezionica
arr. 11:24
dep. 11:24
27 km
Zvornik, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:30
30 km
Loznica - Zvornik timetable
Departures on: thursday, 02.04.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Vocar
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Loznica, Zidar
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Loznica, Border crossing
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Rocevic, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Padine, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Trnovica, Magistrala
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Skocic, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Kozluk, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Tabanci, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
17 km
Trsic, Paradije
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Trsic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
19 km
Trsic, Zubinici
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Celopek, Sljunkara
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Celopek, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23 km
Karakaj, Ade
arr. 11:19
dep. 11:19
24 km
Karakaj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
26 km
Karakaj, Vezionica
arr. 11:24
dep. 11:24
27 km
Zvornik, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:30
30 km
Loznica - Zvornik timetable
Departures on: friday, 03.04.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Vocar
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Loznica, Zidar
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Loznica, Border crossing
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Rocevic, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Padine, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Trnovica, Magistrala
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Skocic, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Kozluk, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Tabanci, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
17 km
Trsic, Paradije
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Trsic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
19 km
Trsic, Zubinici
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Celopek, Sljunkara
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Celopek, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23 km
Karakaj, Ade
arr. 11:19
dep. 11:19
24 km
Karakaj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
26 km
Karakaj, Vezionica
arr. 11:24
dep. 11:24
27 km
Zvornik, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:30
30 km
Loznica - Zvornik timetable
Departures on: saturday, 04.04.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Vocar
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Loznica, Zidar
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Loznica, Border crossing
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Rocevic, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Padine, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Trnovica, Magistrala
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Skocic, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Kozluk, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Tabanci, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
17 km
Trsic, Paradije
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Trsic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
19 km
Trsic, Zubinici
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Celopek, Sljunkara
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Celopek, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23 km
Karakaj, Ade
arr. 11:19
dep. 11:19
24 km
Karakaj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
26 km
Karakaj, Vezionica
arr. 11:24
dep. 11:24
27 km
Zvornik, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:30
30 km
Loznica - Zvornik timetable
Departures on: sunday, 05.04.2020.
10:30 11:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 27.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Vocar
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 10:34
dep. 10:34
2 km
Loznica, Zidar
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Loznica, Border crossing
arr. 10:39
dep. 10:39
4.9 km
Donji Sepak, Border crossing
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Donji Sepak, Debela meda
arr. 10:42
dep. 10:42
7 km
Rocevic, Center
arr. 10:48
dep. 10:48
10 km
Padine, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Trnovica, Magistrala
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Skocic, Kiseljacki put
arr. 10:54
dep. 10:54
13 km
Skocic, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
14 km
Kozluk, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
16 km
Tabanci, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
17 km
Trsic, Paradije
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Trsic, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
19 km
Trsic, Zubinici
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Celopek, Sljunkara
arr. 11:13
dep. 11:13
21 km
Celopek, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
23 km
Karakaj, Ade
arr. 11:19
dep. 11:19
24 km
Karakaj, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
26 km
Karakaj, Vezionica
arr. 11:24
dep. 11:24
27 km
Zvornik, Meterize
arr. 11:26
dep. 11:26
28 km
Zvornik, Vidakova njiva
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Zvornik, Bus station
arr. 11:30
30 km

Naselja Loznica i Zvornik su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 10:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.