Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Zavlaka timetable

saturday, 14.12.2019.
08:00 08:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Loznica, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Zavlaka
arr. 08:35
27.4 km
08:20 09:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak
arr. 08:37
dep. 08:37
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Zavlaka
arr. 09:01
29 km
13:00 13:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Zavlaka
arr. 13:41
29 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Loznica, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Zavlaka
arr. 14:35
28 km
17:15 17:56 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak
arr. 17:32
dep. 17:32
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:43
dep. 17:43
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:42
dep. 17:42
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Zavlaka
arr. 17:56
29 km
Loznica - Zavlaka timetable
Departures on: sunday, 15.12.2019.
08:00 08:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Loznica, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Zavlaka
arr. 08:35
27.4 km
08:20 09:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak
arr. 08:37
dep. 08:37
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Zavlaka
arr. 09:01
29 km
13:00 13:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Zavlaka
arr. 13:41
29 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Loznica, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Zavlaka
arr. 14:35
28 km
17:15 17:56 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak
arr. 17:32
dep. 17:32
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:43
dep. 17:43
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:42
dep. 17:42
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Zavlaka
arr. 17:56
29 km

Naselja Loznica i Zavlaka su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.