Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Zavlaka timetable

monday, 17.01.2022.
08:00 08:35 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Korenita, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Zavlaka, Center
arr. 08:35
27.4 km
08:20 09:01 (00:41)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Zavlaka, Center
arr. 09:01
29 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 10:01
dep. 10:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 09:59
dep. 09:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:03
dep. 10:03
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 10:15
29.9 km
10:45 11:30 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 10:58
dep. 10:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 11:01
dep. 11:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:16
dep. 11:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:14
dep. 11:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 11:18
dep. 11:18
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 11:30
29.8 km
10:45 11:39 (00:54)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Korenita, Krst
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Korenita, Gnila
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Brezjak, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 11:15
dep. 11:15
16 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 11:25
dep. 11:25
20 km
Zavlaka, Center
arr. 11:39
28 km
13:00 13:41 (00:41)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Zavlaka, Center
arr. 13:41
29 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Korenita, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Zavlaka, Center
arr. 14:35
28 km
14:10 14:55 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:41
dep. 14:41
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:39
dep. 14:39
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:43
dep. 14:43
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 14:55
29.9 km
14:30 15:15 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:43
dep. 14:43
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:01
dep. 15:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:59
dep. 14:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:03
dep. 15:03
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 15:15
29.8 km
14:30 15:24 (00:54)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Korenita, Krst
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Korenita, Gnila
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Brezjak, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:00
dep. 15:00
16 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:05
dep. 15:05
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:10
dep. 15:10
20 km
Zavlaka, Center
arr. 15:24
28 km
17:15 17:56 (00:41)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:43
dep. 17:43
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:42
dep. 17:42
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Zavlaka, Center
arr. 17:56
29 km
19:40 20:25 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:40
Klupci, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 19:56
dep. 19:56
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:11
dep. 20:11
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:09
dep. 20:09
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:13
dep. 20:13
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 20:25
29.9 km
19:45 20:30 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 19:57
dep. 19:57
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:16
dep. 20:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:14
dep. 20:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:18
dep. 20:18
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 20:30
30.1 km
19:45 20:30 (00:45)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:58
dep. 19:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:16
dep. 20:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:14
dep. 20:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:18
dep. 20:18
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 20:30
29.8 km
20:00 20:54 (00:54)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:00
Klupci, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Korenita, Krst
arr. 20:17
dep. 20:17
8 km
Korenita, Gnila
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Brezjak, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:30
dep. 20:30
16 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:35
dep. 20:35
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:40
dep. 20:40
20 km
Zavlaka, Center
arr. 20:54
28 km

Naselja Loznica i Zavlaka su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Loznica - Zavlaka iznosi od 1,78 EUR do 1,78 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.