Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Loznica - Valjevo timetable

friday, 23.11.2018.
08:00 09:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Loznica, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Zavlaka
arr. 08:35
dep. 08:35
27.4 km
Komiric, Dom kulture
arr. 08:43
dep. 08:43
34.9 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 08:47
dep. 08:47
36.6 km
Osecina, AS
arr. 08:55
dep. 08:55
41.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:40
76.6 km
14:00 15:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Loznica, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Zavlaka
arr. 14:35
dep. 14:35
28 km
Komiric, Konjusica
arr. 14:39
dep. 14:39
32 km
Komiric
arr. 14:43
dep. 14:43
36 km
Belotic kod Osecine
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Osecina, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
44 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:08
dep. 15:08
53 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 15:10
dep. 15:10
55 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:12
dep. 15:12
57 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 15:16
dep. 15:16
60 km
Pricevic
arr. 15:20
dep. 15:20
63 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
64 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:35
78 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
08:00 09:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Loznica, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Zavlaka
arr. 08:35
dep. 08:35
27.4 km
Komiric, Dom kulture
arr. 08:43
dep. 08:43
34.9 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 08:47
dep. 08:47
36.6 km
Osecina, AS
arr. 08:55
dep. 08:55
41.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:40
76.6 km
14:00 15:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Loznica, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Zavlaka
arr. 14:35
dep. 14:35
28 km
Komiric, Konjusica
arr. 14:39
dep. 14:39
32 km
Komiric
arr. 14:43
dep. 14:43
36 km
Belotic kod Osecine
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Osecina, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
44 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:08
dep. 15:08
53 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 15:10
dep. 15:10
55 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:12
dep. 15:12
57 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 15:16
dep. 15:16
60 km
Pricevic
arr. 15:20
dep. 15:20
63 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
64 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:35
78 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
08:00 09:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Loznica, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Zavlaka
arr. 08:35
dep. 08:35
27.4 km
Komiric, Dom kulture
arr. 08:43
dep. 08:43
34.9 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 08:47
dep. 08:47
36.6 km
Osecina, AS
arr. 08:55
dep. 08:55
41.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:40
76.6 km
14:00 15:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Loznica, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Zavlaka
arr. 14:35
dep. 14:35
28 km
Komiric, Konjusica
arr. 14:39
dep. 14:39
32 km
Komiric
arr. 14:43
dep. 14:43
36 km
Belotic kod Osecine
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Osecina, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
44 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:08
dep. 15:08
53 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 15:10
dep. 15:10
55 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:12
dep. 15:12
57 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 15:16
dep. 15:16
60 km
Pricevic
arr. 15:20
dep. 15:20
63 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
64 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:35
78 km
 
Departures on: monday, 26.11.2018.
08:00 09:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Loznica, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:24
dep. 08:24
17.8 km
Zavlaka
arr. 08:35
dep. 08:35
27.4 km
Komiric, Dom kulture
arr. 08:43
dep. 08:43
34.9 km
Belotic kod Osecine, Matica Most
arr. 08:47
dep. 08:47
36.6 km
Osecina, AS
arr. 08:55
dep. 08:55
41.8 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:40
76.6 km
14:00 15:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Loznica, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Zavlaka
arr. 14:35
dep. 14:35
28 km
Komiric, Konjusica
arr. 14:39
dep. 14:39
32 km
Komiric
arr. 14:43
dep. 14:43
36 km
Belotic kod Osecine
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Osecina, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
44 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 15:08
dep. 15:08
53 km
Kamenica kod Valjeva, Katića Put
arr. 15:10
dep. 15:10
55 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 15:12
dep. 15:12
57 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 15:16
dep. 15:16
60 km
Pricevic
arr. 15:20
dep. 15:20
63 km
Pricevic, Putareva kuca
arr. 15:21
dep. 15:21
64 km
Valjevo, Mokro Brdo
arr. 15:23
dep. 15:23
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 15:35
78 km

Naselja Loznica i Valjevo su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.