Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Trsic timetable

monday, 24.02.2020.
05:40 06:05 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 05:40
Loznica, Martin
arr. 05:41
dep. 05:41
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 05:43
dep. 05:43
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 05:45
dep. 05:45
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Loznica, Lagator
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 05:54
dep. 05:54
6.5 km
Klupci
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 05:56
dep. 05:56
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 05:57
dep. 05:57
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 05:58
dep. 05:58
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 05:59
dep. 05:59
9 km
Trsic, Most
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 06:03
dep. 06:03
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 06:05
11.5 km
06:30 06:55 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 06:30
Loznica, Martin
arr. 06:31
dep. 06:31
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:33
dep. 06:33
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 06:37
dep. 06:37
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Loznica, Lagator
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:44
dep. 06:44
6.5 km
Klupci
arr. 06:45
dep. 06:45
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:46
dep. 06:46
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 06:47
dep. 06:47
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 06:48
dep. 06:48
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 06:49
dep. 06:49
9 km
Trsic, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 06:53
dep. 06:53
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 06:55
11.5 km
07:25 07:50 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 07:25
Loznica, Martin
arr. 07:26
dep. 07:26
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:27
dep. 07:27
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:28
dep. 07:28
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 07:32
dep. 07:32
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Loznica, Lagator
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
6.5 km
Klupci
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:41
dep. 07:41
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Trsic, Most
arr. 07:46
dep. 07:46
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 07:48
dep. 07:48
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 07:50
11.5 km
11:00 11:18 (00:18)
VocarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Vocar
dep. 11:00
Loznica, Robna kuca
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 11:06
dep. 11:06
2.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Klupci
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Klupci, Panici
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 11:12
dep. 11:12
5.5 km
Trsic, Most
arr. 11:14
dep. 11:14
6 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Trsic, Skola
arr. 11:18
8 km
13:05 13:30 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 13:05
Loznica, Martin
arr. 13:06
dep. 13:06
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 13:07
dep. 13:07
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 13:08
dep. 13:08
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 13:10
dep. 13:10
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 13:12
dep. 13:12
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:14
dep. 13:14
4 km
Loznica, Lagator
arr. 13:18
dep. 13:18
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:19
dep. 13:19
6.5 km
Klupci
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:21
dep. 13:21
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 13:23
dep. 13:23
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Trsic, Most
arr. 13:26
dep. 13:26
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 13:28
dep. 13:28
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 13:30
11.5 km
14:10 14:35 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 14:10
Loznica, Martin
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:13
dep. 14:13
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Loznica, Lagator
arr. 14:23
dep. 14:23
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:24
dep. 14:24
6.5 km
Klupci
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:26
dep. 14:26
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 14:29
dep. 14:29
9 km
Trsic, Most
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 14:33
dep. 14:33
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 14:35
11.5 km
15:15 15:40 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 15:15
Loznica, Martin
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Loznica, Lagator
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Klupci
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:32
dep. 15:32
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Trsic, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 15:38
dep. 15:38
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 15:40
11.5 km
20:30 20:55 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 20:30
Loznica, Martin
arr. 20:31
dep. 20:31
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 20:33
dep. 20:33
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 20:35
dep. 20:35
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 20:37
dep. 20:37
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 20:39
dep. 20:39
4 km
Loznica, Lagator
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:44
dep. 20:44
6.5 km
Klupci
arr. 20:45
dep. 20:45
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:46
dep. 20:46
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:47
dep. 20:47
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 20:48
dep. 20:48
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 20:49
dep. 20:49
9 km
Trsic, Most
arr. 20:51
dep. 20:51
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 20:53
dep. 20:53
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 20:55
11.5 km
22:10 22:35 (00:25)
ZidarSkola
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Zidar
dep. 22:10
Loznica, Martin
arr. 22:11
dep. 22:11
0.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 22:12
dep. 22:12
1 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 22:13
dep. 22:13
1.5 km
Loznica, Pijaca
arr. 22:15
dep. 22:15
2.5 km
Loznica, Vocar
arr. 22:17
dep. 22:17
3.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 22:19
dep. 22:19
4 km
Loznica, Lagator
arr. 22:23
dep. 22:23
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 22:24
dep. 22:24
6.5 km
Klupci
arr. 22:25
dep. 22:25
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 22:26
dep. 22:26
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 22:27
dep. 22:27
8 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 22:28
dep. 22:28
8.5 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 22:29
dep. 22:29
9 km
Trsic, Most
arr. 22:31
dep. 22:31
9.5 km
Trsic, Curugov gaj
arr. 22:33
dep. 22:33
10.5 km
Trsic, Skola
arr. 22:35
11.5 km

Naselja Loznica i Trsic su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.