Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Tekeris timetable

sunday, 23.02.2020.
07:10 08:30 (01:20)
Viskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
14.5 km
Brezjak
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:41
dep. 07:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:46
dep. 07:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:47
dep. 07:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 07:52
dep. 07:52
25.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
27.5 km
Jugovici
arr. 07:59
dep. 07:59
29.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 08:01
dep. 08:01
30.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 08:02
dep. 08:02
31 km
Gornja Badanja
arr. 08:04
dep. 08:04
32 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 08:06
dep. 08:06
33.5 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 08:09
dep. 08:09
35 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 08:25
dep. 08:25
45 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 08:24
dep. 08:24
44 km
Donja Badanja, Banja
arr. 08:21
dep. 08:21
42 km
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 08:27
dep. 08:27
49 km
Tekeris
arr. 08:30
51 km
07:15 08:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:15
Loznica, Vladica brdo
arr. 07:18
dep. 07:18
1.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 07:22
dep. 07:22
4 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 07:28
dep. 07:28
8.5 km
Kozjak, Skola
arr. 07:30
dep. 07:30
9 km
Kozjak, Dom
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Kozjak, Vodenica
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Gornji Dobric
arr. 07:33
dep. 07:33
12 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 07:39
dep. 07:39
15 km
Jadranska Lesnica
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 07:45
dep. 07:45
18 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 07:50
dep. 07:50
20 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 07:52
dep. 07:52
21 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 07:54
dep. 07:54
22 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 07:56
dep. 07:56
23 km
Joseva kod Loznice
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 08:02
dep. 08:02
26 km
Kamenica kod Loznice
arr. 08:06
dep. 08:06
28 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 08:09
dep. 08:09
29 km
Milina, Dukanovici
arr. 08:11
dep. 08:11
30 km
Milina
arr. 08:13
dep. 08:13
31 km
Trbosilje
arr. 08:14
dep. 08:14
32 km
Trbosilje, Skola
arr. 08:15
dep. 08:15
33 km
Tekeris, Intersection
arr. 08:22
dep. 08:22
36 km
Tekeris
arr. 08:25
38 km
12:00 13:16 (01:16)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Brezjak
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:27
dep. 12:27
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:32
dep. 12:32
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:33
dep. 12:33
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 12:34
dep. 12:34
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 12:36
dep. 12:36
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 12:38
dep. 12:38
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
24.5 km
Jugovici
arr. 12:45
dep. 12:45
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 12:47
dep. 12:47
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 12:48
dep. 12:48
28 km
Gornja Badanja
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 12:52
dep. 12:52
30.5 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 13:11
dep. 13:11
42 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 13:10
dep. 13:10
41 km
Donja Badanja, Banja
arr. 13:07
dep. 13:07
39 km
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 13:13
dep. 13:13
46 km
Tekeris
arr. 13:16
48 km
15:10 16:30 (01:20)
Viskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
14.5 km
Brezjak
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
dep. 15:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:46
dep. 15:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:47
dep. 15:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 15:52
dep. 15:52
25.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
27.5 km
Jugovici
arr. 15:59
dep. 15:59
29.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 16:01
dep. 16:01
30.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 16:02
dep. 16:02
31 km
Gornja Badanja
arr. 16:04
dep. 16:04
32 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 16:06
dep. 16:06
33.5 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 16:09
dep. 16:09
35 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 16:25
dep. 16:25
45 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 16:24
dep. 16:24
44 km
Donja Badanja, Banja
arr. 16:21
dep. 16:21
42 km
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 16:27
dep. 16:27
49 km
Tekeris
arr. 16:30
51 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Vladica brdo
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 15:22
dep. 15:22
4 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 15:28
dep. 15:28
8.5 km
Kozjak, Skola
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Kozjak, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Kozjak, Vodenica
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornji Dobric
arr. 15:33
dep. 15:33
12 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Jadranska Lesnica
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 15:54
dep. 15:54
22 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 15:56
dep. 15:56
23 km
Joseva kod Loznice
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 16:02
dep. 16:02
26 km
Kamenica kod Loznice
arr. 16:06
dep. 16:06
28 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 16:09
dep. 16:09
29 km
Milina, Dukanovici
arr. 16:11
dep. 16:11
30 km
Milina
arr. 16:13
dep. 16:13
31 km
Trbosilje
arr. 16:14
dep. 16:14
32 km
Trbosilje, Skola
arr. 16:15
dep. 16:15
33 km
Tekeris, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
36 km
Tekeris
arr. 16:25
38 km
20:20 21:48 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
dep. 20:38
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:40
dep. 20:40
11.5 km
Brezjak
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:44
dep. 20:44
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:47
dep. 20:47
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:52
dep. 20:52
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:56
dep. 20:56
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:57
dep. 20:57
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 21:04
dep. 21:04
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 21:07
dep. 21:07
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
24.5 km
Jugovici
arr. 21:11
dep. 21:11
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 21:14
dep. 21:14
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 21:18
dep. 21:18
28 km
Gornja Badanja
arr. 21:19
dep. 21:19
29 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 21:20
dep. 21:20
30.5 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 21:22
dep. 21:22
32 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 21:37
dep. 21:37
42 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 21:36
dep. 21:36
41 km
Donja Badanja, Banja
arr. 21:34
dep. 21:34
39 km
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 21:44
dep. 21:44
46 km
Tekeris
arr. 21:48
48 km
20:30 21:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:30
Loznica, Vladica brdo
arr. 20:33
dep. 20:33
1.5 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 20:35
dep. 20:35
3 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 20:37
dep. 20:37
4 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 20:40
dep. 20:40
6 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
7 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 20:43
dep. 20:43
8.5 km
Kozjak, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
9 km
Kozjak, Dom
arr. 20:46
dep. 20:46
10 km
Kozjak, Vodenica
arr. 20:47
dep. 20:47
11 km
Gornji Dobric
arr. 20:48
dep. 20:48
12 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 20:54
dep. 20:54
15 km
Jadranska Lesnica
arr. 20:55
dep. 20:55
16 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 21:00
dep. 21:00
18 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 21:05
dep. 21:05
20 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 21:07
dep. 21:07
21 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 21:09
dep. 21:09
22 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 21:11
dep. 21:11
23 km
Joseva kod Loznice
arr. 21:15
dep. 21:15
25 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 21:17
dep. 21:17
26 km
Kamenica kod Loznice
arr. 21:21
dep. 21:21
28 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 21:24
dep. 21:24
29 km
Milina, Dukanovici
arr. 21:26
dep. 21:26
30 km
Milina
arr. 21:28
dep. 21:28
31 km
Trbosilje
arr. 21:29
dep. 21:29
32 km
Trbosilje, Skola
arr. 21:30
dep. 21:30
33 km
Tekeris, Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
36 km
Tekeris
arr. 21:40
38 km

Naselja Loznica i Tekeris su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.