Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Loznica - Sremska Mitrovica timetable

thursday, 22.11.2018.
08:45 10:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
78 km
09:39 11:15 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:39
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:51
dep. 09:51
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 09:55
dep. 09:55
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 10:04
dep. 10:04
19.8 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 10:10
dep. 10:10
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
30.8 km
Zminjak, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
34.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:15
74 km
15:20 17:09 (01:49)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 15:45
dep. 15:45
19.8 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 15:51
dep. 15:51
24.7 km
Badovinci, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
35.2 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
41 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
46.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
53.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
58.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
63.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
68.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
76.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
79.5 km
18:00 19:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:00
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
69 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
08:45 10:30 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
78 km
09:39 11:15 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:39
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:51
dep. 09:51
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 09:55
dep. 09:55
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 10:04
dep. 10:04
19.8 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 10:10
dep. 10:10
24.7 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
27.7 km
Petlovaca, Center
arr. 10:16
dep. 10:16
30.8 km
Zminjak, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
34.9 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 11:15
74 km
15:20 17:09 (01:49)
Bus station
The timetable is valid until: 10.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:20
Lipnicki Sor, Center
arr. 15:32
dep. 15:32
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
10.7 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
16.3 km
Novo Selo kod Loznice, II
arr. 15:45
dep. 15:45
19.8 km
Prnjavor kod Sapca
arr. 15:51
dep. 15:51
24.7 km
Badovinci, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
35.2 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
41 km
Bogatic, Bus station
arr. 16:18
dep. 16:18
46.7 km
Metkovic Macvanski
arr. 16:29
dep. 16:29
53.9 km
Glusci, Center
arr. 16:34
dep. 16:34
58.1 km
Nocaj, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
63.3 km
Salas Nocajski, 5
arr. 16:46
dep. 16:46
68.3 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
76.4 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:09
79.5 km
18:00 19:45 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:00
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
69 km

Naselja Loznica i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~76 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 36min., a najduže 01h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.