Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Sremska Mitrovica timetable

sunday, 21.07.2024.
18:00 19:14 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:00
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
69 km
Loznica - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: monday, 22.07.2024.
08:45 10:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorne polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
78 km
18:00 19:14 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:00
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
69 km
Loznica - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2024.
08:45 10:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorne polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
78 km
18:00 19:14 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:00
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
69 km
Loznica - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2024.
08:45 10:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorne polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2 - Centar 5
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2 - Centar 5
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
78 km
18:00 19:14 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:00
Bogatic, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 19:14
69 km

Naselja Loznica i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 14min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Loznica - Sremska Mitrovica iznosi od 5,73 EUR do 5,73 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.