Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Loznica - Ljubovija timetable

saturday, 17.11.2018.
05:29 07:27 (01:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:29
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 05:39
dep. 05:39
6.2 km
Brasina, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
15 km
Donja Borina, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
17.3 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
20.6 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 06:18
dep. 06:20
26.7 km
Amajic
arr. 06:35
dep. 06:35
38.7 km
Culine
arr. 06:40
dep. 06:40
41.7 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 06:50
dep. 06:50
49.7 km
Crnca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
53.7 km
Uzovnica
arr. 07:11
dep. 07:11
56.7 km
Lonjin, Usce
arr. 07:16
dep. 07:16
59.7 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:22
dep. 07:22
63.7 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:27
66.7 km
08:40 10:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:40
Banja Koviljaca
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Gornja Koviljaca, Biser
arr. 09:00
dep. 09:00
14 km
Brasina, Dom
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
19 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
22 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
27 km
Mali Zvornik
arr. 09:20
dep. 09:20
27 km
Amajic
arr. 09:35
dep. 09:35
39 km
Culine
arr. 09:40
dep. 09:40
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 09:50
dep. 09:50
50 km
Crnca
arr. 09:56
dep. 09:56
54 km
Uzovnica
arr. 10:05
dep. 10:05
60 km
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Ljubovija, Bus station
arr. 10:20
70 km
09:00 10:33 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:00
Ljubovija, Bus station
arr. 10:33
68.5 km
09:45 12:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:45
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Brasina, Dom
arr. 10:25
dep. 10:25
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
19 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
22 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
27 km
Budisic
arr. 10:55
dep. 10:55
36 km
Amajic
arr. 11:05
dep. 11:05
39 km
Culine
arr. 11:08
dep. 11:08
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:22
dep. 11:22
50 km
Crnca, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
54 km
Uzovnica
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Lonjin, Usce
arr. 11:45
dep. 11:45
63 km
Lonjin
arr. 11:48
dep. 11:48
65 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:55
70 km
10:45 12:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:55
dep. 10:55
7 km
Brasina, Auto kamp
arr. 11:03
dep. 11:03
14 km
Brasina, Dom
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
19 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
22 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 11:20
dep. 11:20
27 km
Amajic
arr. 11:35
dep. 11:35
39 km
Culine
arr. 11:40
dep. 11:40
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 11:50
dep. 11:50
50 km
Crnca, Center
arr. 11:56
dep. 11:56
54 km
Uzovnica
arr. 12:05
dep. 12:05
60 km
Lonjin, Usce
arr. 12:10
dep. 12:10
63 km
Ljubovija, Bus station
arr. 12:20
70 km
11:58 13:45 (01:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:58
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 12:05
dep. 12:15
7 km
Brasina, Dom
arr. 12:30
dep. 12:30
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
19 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
27 km
Budisic
arr. 12:48
dep. 12:48
39 km
Culine
arr. 13:03
dep. 13:03
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 13:18
dep. 13:18
50 km
Crnca
arr. 13:25
dep. 13:25
54 km
Uzovnica
arr. 13:35
dep. 13:35
64 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:40
dep. 13:40
66 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:45
70 km
14:45 16:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:45
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Brasina, Auto kamp
arr. 15:03
dep. 15:03
14 km
Brasina, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
22 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 15:20
dep. 15:20
27 km
Amajic
arr. 15:35
dep. 15:35
39 km
Culine
arr. 15:40
dep. 15:40
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 15:50
dep. 15:50
50 km
Crnca, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
54 km
Uzovnica
arr. 16:05
dep. 16:05
60 km
Lonjin, Usce
arr. 16:10
dep. 16:10
63 km
Ljubovija, Bus station
arr. 16:20
70 km
16:13 17:55 (01:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:13
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 16:20
dep. 16:30
7 km
Brasina, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
19 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
27 km
Budisic
arr. 17:00
dep. 17:00
39 km
Culine
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:30
dep. 17:30
50 km
Crnca
arr. 17:40
dep. 17:40
54 km
Uzovnica
arr. 17:45
dep. 17:45
64 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 17:50
dep. 17:50
66 km
Ljubovija, Bus station
arr. 17:55
70 km
17:45 19:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:45
Banja Koviljaca, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Brasina, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
19 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
22 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
27 km
Amajic
arr. 18:30
dep. 18:30
40 km
Culine
arr. 18:35
dep. 18:35
45 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 18:45
dep. 18:45
50 km
Crnca
arr. 18:55
dep. 18:55
55 km
Uzovnica
arr. 19:00
dep. 19:00
60 km
Lonjin
arr. 19:05
dep. 19:05
65 km
Ljubovija, Bus station
arr. 19:10
70 km
18:40 20:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:40
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
Brasina, Auto kamp
arr. 18:58
dep. 18:58
14 km
Brasina, Dom
arr. 19:00
dep. 19:00
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
19 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
22 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:15
dep. 19:15
27 km
Amajic
arr. 19:32
dep. 19:32
39 km
Culine
arr. 19:36
dep. 19:36
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:47
dep. 19:47
50 km
Crnca, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
54 km
Uzovnica
arr. 20:01
dep. 20:01
60 km
Lonjin, Usce
arr. 20:05
dep. 20:05
63 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:15
70 km
18:45 20:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:45
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 18:55
dep. 18:55
7 km
Brasina, Auto kamp
arr. 19:03
dep. 19:03
14 km
Brasina, Dom
arr. 19:05
dep. 19:05
16 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
19 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
22 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 19:20
dep. 19:20
27 km
Amajic
arr. 19:35
dep. 19:35
39 km
Culine
arr. 19:40
dep. 19:40
42 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 19:50
dep. 19:50
50 km
Crnca, Center
arr. 19:56
dep. 19:56
54 km
Uzovnica
arr. 20:05
dep. 20:05
60 km
Lonjin, Usce
arr. 20:10
dep. 20:10
63 km
Ljubovija, Bus station
arr. 20:20
70 km

Naselja Loznica i Ljubovija su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 05:29 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.