Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Loznica - Krupanj timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:50 06:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 05:50
Klupci, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 06:02
dep. 06:02
7.3 km
Korenita, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
11.6 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 06:16
dep. 06:16
16.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 06:19
dep. 06:19
18.8 km
Kostajnik, Škola
arr. 06:21
dep. 06:21
20.6 km
Kostajnik, Stolice
arr. 06:27
dep. 06:27
23.4 km
Brstica
arr. 06:32
dep. 06:32
27.1 km
Krupanj, Bus station
arr. 06:35
28.9 km
07:45 08:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 07:45
Klupci, Dom
arr. 07:51
dep. 07:51
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 07:57
dep. 07:57
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 08:03
dep. 08:03
11.5 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 08:11
dep. 08:11
16.2 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 08:14
dep. 08:14
18.7 km
Kostajnik, Škola
arr. 08:16
dep. 08:16
20.5 km
Kostajnik, Stolice
arr. 08:22
dep. 08:22
23.3 km
Brstica
arr. 08:27
dep. 08:27
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 08:30
28.8 km
08:20 09:27 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak
arr. 08:37
dep. 08:37
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Zavlaka
arr. 09:01
dep. 09:01
29 km
Mojkovic
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 09:05
dep. 09:05
33 km
Krasava
arr. 09:08
dep. 09:08
35 km
Likodra, Zarići
arr. 09:10
dep. 09:10
38 km
Likodra, Zeljici
arr. 09:16
dep. 09:16
41 km
Banjevac, Donji
arr. 09:22
dep. 09:22
45 km
Krupanj, Bus station
arr. 09:27
47 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 09:48
dep. 09:48
11.5 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 09:56
dep. 09:56
16.2 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 09:59
dep. 09:59
18.7 km
Kostajnik, Škola
arr. 10:01
dep. 10:01
20.5 km
Kostajnik, Stolice
arr. 10:07
dep. 10:07
23.3 km
Brstica
arr. 10:12
dep. 10:12
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 10:15
28.8 km
10:00 10:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:00
Klupci, Dom
arr. 10:11
dep. 10:11
4 km
Korenita, Krst
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Korenita, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 10:33
dep. 10:33
16 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 10:38
dep. 10:38
19 km
Kostajnik, Škola
arr. 10:44
dep. 10:44
21 km
Kostajnik, Stolice
arr. 10:47
dep. 10:47
23 km
Brstica
arr. 10:54
dep. 10:54
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 10:58
29 km
10:45 12:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 10:58
dep. 10:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 11:01
dep. 11:01
9.7 km
Brezjak
arr. 11:04
dep. 11:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:16
dep. 11:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:14
dep. 11:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 11:18
dep. 11:18
21.5 km
Zavlaka
arr. 11:30
dep. 11:30
29.8 km
Mojkovic
arr. 11:32
dep. 11:32
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 11:38
dep. 11:38
35.2 km
Krasava
arr. 11:41
dep. 11:41
37.5 km
Likodra, Zarići
arr. 11:43
dep. 11:43
39.1 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 11:45
dep. 11:45
40.6 km
Likodra, Zeljici
arr. 11:47
dep. 11:47
42.1 km
Banjevac, Donji
arr. 11:52
dep. 11:52
45.6 km
Krupanj, Bus station
arr. 12:00
49.3 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:00
Klupci, Dom
arr. 11:06
dep. 11:06
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 11:12
dep. 11:12
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 11:18
dep. 11:18
11.5 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 11:26
dep. 11:26
16.2 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 11:29
dep. 11:29
18.7 km
Kostajnik, Škola
arr. 11:31
dep. 11:31
20.5 km
Kostajnik, Stolice
arr. 11:37
dep. 11:37
23.3 km
Brstica
arr. 11:42
dep. 11:42
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 11:45
28.8 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:45
Klupci, Dom
arr. 11:52
dep. 11:52
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 11:57
dep. 11:57
7.3 km
Korenita, Dom
arr. 12:03
dep. 12:03
11.6 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 12:11
dep. 12:11
16.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 12:14
dep. 12:14
18.8 km
Kostajnik, Škola
arr. 12:16
dep. 12:16
20.6 km
Kostajnik, Stolice
arr. 12:22
dep. 12:22
23.4 km
Brstica
arr. 12:27
dep. 12:27
27.1 km
Krupanj, Bus station
arr. 12:30
28.9 km
13:00 14:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Zavlaka
arr. 13:41
dep. 13:41
29 km
Mojkovic
arr. 13:42
dep. 13:42
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 13:45
dep. 13:45
33 km
Krasava
arr. 13:48
dep. 13:48
35 km
Likodra, Zarići
arr. 13:50
dep. 13:50
38 km
Likodra, Zeljici
arr. 13:56
dep. 13:56
41 km
Banjevac, Donji
arr. 14:02
dep. 14:02
45 km
Krupanj, Bus station
arr. 14:07
47 km
14:10 15:08 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:21
dep. 14:21
4 km
Korenita, Krst
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Korenita, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
13 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:43
dep. 14:43
16 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:48
dep. 14:48
19 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:54
dep. 14:54
21 km
Kostajnik, Stolice
arr. 14:57
dep. 14:57
23 km
Brstica
arr. 15:04
dep. 15:04
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:08
29 km
14:15 15:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:15
Klupci, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:31
dep. 14:31
9.7 km
Brezjak
arr. 14:34
dep. 14:34
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:46
dep. 14:46
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:44
dep. 14:44
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:48
dep. 14:48
21.5 km
Mojkovic
arr. 15:02
dep. 15:02
31.3 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:08
dep. 15:08
35.3 km
Krasava
arr. 15:11
dep. 15:11
37.4 km
Likodra, Zarići
arr. 15:13
dep. 15:13
39 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:15
dep. 15:15
40.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:17
dep. 15:17
42.2 km
Banjevac, Donji
arr. 15:22
dep. 15:22
45.7 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:30
49.5 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Klupci, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Korenita, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
12 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 14:52
dep. 14:52
18 km
Kostajnik, Škola
arr. 14:56
dep. 14:56
20 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
22 km
Brstica
arr. 15:06
dep. 15:06
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:10
28 km
14:30 15:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:43
dep. 14:43
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Brezjak
arr. 14:49
dep. 14:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:01
dep. 15:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:59
dep. 14:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:03
dep. 15:03
21.5 km
Zavlaka
arr. 15:15
dep. 15:15
29.8 km
Mojkovic
arr. 15:17
dep. 15:17
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:23
dep. 15:23
35.2 km
Krasava
arr. 15:26
dep. 15:26
37.5 km
Likodra, Zarići
arr. 15:28
dep. 15:28
39.1 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:30
dep. 15:30
40.6 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:32
dep. 15:32
42.1 km
Banjevac, Donji
arr. 15:37
dep. 15:37
45.6 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:45
49.3 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:10
Klupci, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 15:22
dep. 15:22
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 15:28
dep. 15:28
11.5 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 15:36
dep. 15:36
16.2 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 15:39
dep. 15:39
18.7 km
Kostajnik, Škola
arr. 15:41
dep. 15:41
20.5 km
Kostajnik, Stolice
arr. 15:47
dep. 15:47
23.3 km
Brstica
arr. 15:52
dep. 15:52
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 15:55
28.8 km
17:15 18:21 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak
arr. 17:32
dep. 17:32
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:43
dep. 17:43
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:42
dep. 17:42
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Zavlaka
arr. 17:56
dep. 17:56
29 km
Mojkovic
arr. 17:57
dep. 17:57
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 18:01
dep. 18:01
33 km
Krasava
arr. 18:04
dep. 18:04
35 km
Likodra, Zarići
arr. 18:08
dep. 18:08
38 km
Likodra, Zeljici
arr. 18:12
dep. 18:12
41 km
Banjevac, Donji
arr. 18:18
dep. 18:18
45 km
Krupanj, Bus station
arr. 18:21
47 km
19:30 20:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:30
Klupci, Dom
arr. 19:36
dep. 19:36
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:42
dep. 19:42
7.2 km
Korenita, Dom
arr. 19:48
dep. 19:48
11.5 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 19:56
dep. 19:56
16.2 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 19:59
dep. 19:59
18.7 km
Kostajnik, Škola
arr. 20:01
dep. 20:01
20.5 km
Kostajnik, Stolice
arr. 20:07
dep. 20:07
23.3 km
Brstica
arr. 20:12
dep. 20:12
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 20:15
28.8 km
19:45 21:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:58
dep. 19:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak
arr. 20:04
dep. 20:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:16
dep. 20:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:14
dep. 20:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:18
dep. 20:18
21.5 km
Zavlaka
arr. 20:30
dep. 20:30
29.8 km
Mojkovic
arr. 20:32
dep. 20:32
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 20:38
dep. 20:38
35.2 km
Krasava
arr. 20:41
dep. 20:41
37.5 km
Likodra, Zarići
arr. 20:43
dep. 20:43
39.1 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 20:45
dep. 20:45
40.6 km
Likodra, Zeljici
arr. 20:47
dep. 20:47
42.1 km
Banjevac, Donji
arr. 20:52
dep. 20:52
45.6 km
Krupanj, Bus station
arr. 21:00
49.3 km
20:00 20:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:00
Klupci, Dom
arr. 20:11
dep. 20:11
4 km
Korenita, Krst
arr. 20:20
dep. 20:20
9 km
Korenita, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
13 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 20:33
dep. 20:33
16 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Kostajnik, Škola
arr. 20:44
dep. 20:44
21 km
Kostajnik, Stolice
arr. 20:47
dep. 20:47
23 km
Brstica
arr. 20:54
dep. 20:54
27 km
Krupanj, Bus station
arr. 20:58
29 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
00:01 00:35 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 00:01
Klupci, Dom
arr. 00:05
dep. 00:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 00:15
dep. 00:15
6 km
Korenita, Dom
arr. 00:19
dep. 00:19
12 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 00:23
dep. 00:23
15 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 00:25
dep. 00:25
18 km
Kostajnik, Škola
arr. 00:27
dep. 00:27
20 km
Kostajnik, Stolice
arr. 00:32
dep. 00:32
22 km
Brstica
arr. 00:33
dep. 00:33
26 km
Krupanj, Bus station
arr. 00:35
28 km

Naselja Loznica i Krupanj su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 00:01 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.