Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Jugovici timetable

monday, 17.01.2022.
07:10 08:02 (00:52)
Viskoza 1Popovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:41
dep. 07:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:46
dep. 07:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:47
dep. 07:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 07:52
dep. 07:52
25.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
27.5 km
Jugovici
arr. 07:59
dep. 07:59
29.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 08:01
dep. 08:01
30.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 08:02
31 km
12:00 12:48 (00:48)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:27
dep. 12:27
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:32
dep. 12:32
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:33
dep. 12:33
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 12:34
dep. 12:34
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 12:36
dep. 12:36
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 12:38
dep. 12:38
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
24.5 km
Jugovici
arr. 12:45
dep. 12:45
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 12:47
dep. 12:47
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 12:48
28 km
13:30 14:18 (00:48)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:30
Loznica, Robna kuca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:47
dep. 13:47
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:49
dep. 13:49
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:04
dep. 14:04
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:05
dep. 14:05
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:06
dep. 14:06
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:10
dep. 14:10
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
24.5 km
Jugovici
arr. 14:15
dep. 14:15
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 14:16
dep. 14:16
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 14:18
28 km
14:10 14:56 (00:46)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:40
dep. 14:40
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:44
dep. 14:44
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:46
dep. 14:46
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
24.5 km
Jugovici
arr. 14:53
dep. 14:53
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 14:55
dep. 14:55
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 14:56
28 km
15:10 16:02 (00:52)
Viskoza 1Popovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
dep. 15:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:46
dep. 15:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:47
dep. 15:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 15:52
dep. 15:52
25.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
27.5 km
Jugovici
arr. 15:59
dep. 15:59
29.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 16:01
dep. 16:01
30.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 16:02
31 km
20:20 21:18 (00:58)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
dep. 20:38
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:40
dep. 20:40
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:44
dep. 20:44
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:47
dep. 20:47
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:52
dep. 20:52
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:56
dep. 20:56
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:57
dep. 20:57
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 21:04
dep. 21:04
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 21:07
dep. 21:07
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
24.5 km
Jugovici
arr. 21:11
dep. 21:11
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 21:14
dep. 21:14
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 21:18
28 km
Loznica - Jugovici timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
07:10 08:02 (00:52)
Viskoza 1Popovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:41
dep. 07:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:46
dep. 07:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:47
dep. 07:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 07:52
dep. 07:52
25.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
27.5 km
Jugovici
arr. 07:59
dep. 07:59
29.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 08:01
dep. 08:01
30.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 08:02
31 km
12:00 12:48 (00:48)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:27
dep. 12:27
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:32
dep. 12:32
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:33
dep. 12:33
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 12:34
dep. 12:34
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 12:36
dep. 12:36
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 12:38
dep. 12:38
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 12:42
dep. 12:42
24.5 km
Jugovici
arr. 12:45
dep. 12:45
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 12:47
dep. 12:47
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 12:48
28 km
13:30 14:18 (00:48)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:30
Loznica, Robna kuca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:47
dep. 13:47
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:49
dep. 13:49
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:04
dep. 14:04
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:05
dep. 14:05
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:06
dep. 14:06
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:10
dep. 14:10
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
24.5 km
Jugovici
arr. 14:15
dep. 14:15
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 14:16
dep. 14:16
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 14:18
28 km
14:10 14:56 (00:46)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:40
dep. 14:40
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:44
dep. 14:44
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:46
dep. 14:46
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:50
dep. 14:50
24.5 km
Jugovici
arr. 14:53
dep. 14:53
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 14:55
dep. 14:55
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 14:56
28 km
15:10 16:02 (00:52)
Viskoza 1Popovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
dep. 15:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:46
dep. 15:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:47
dep. 15:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 15:52
dep. 15:52
25.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
27.5 km
Jugovici
arr. 15:59
dep. 15:59
29.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 16:01
dep. 16:01
30.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 16:02
31 km
20:20 21:18 (00:58)
Bus stationPopovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
dep. 20:38
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:40
dep. 20:40
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:44
dep. 20:44
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:47
dep. 20:47
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:52
dep. 20:52
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:56
dep. 20:56
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:57
dep. 20:57
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 21:04
dep. 21:04
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 21:07
dep. 21:07
22.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 21:08
dep. 21:08
24.5 km
Jugovici
arr. 21:11
dep. 21:11
26.5 km
Jugovici, Pantici
arr. 21:14
dep. 21:14
27.5 km
Jugovici, Popovici
arr. 21:18
28 km

Naselja Loznica i Jugovici su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 58min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.