Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Jarebice kod Loznice timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:45 07:37 (00:52)
Bus stationLazica raskrsce
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 06:45
Loznica, Robna kuca
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Klupci, Stanojevici
arr. 06:52
dep. 06:52
3.5 km
Klupci, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
4 km
Klupci, Lug
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 06:55
dep. 06:55
5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 06:56
dep. 06:56
5.5 km
Runjani, Dom
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Runjani, Sarici
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Runjani, Cosici
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 07:02
dep. 07:02
9 km
Lipnica kod Loznice
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Bradic, Tocak
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Bradic, Jasen
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Bradic, Belace
arr. 07:06
dep. 07:06
11.5 km
Bradic, Citluk
arr. 07:07
dep. 07:07
12 km
Bradic, Radulovici
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Bradic, Popovici
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Bradic, Crkva
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Bradic, Cotrici
arr. 07:13
dep. 07:13
15.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 07:15
dep. 07:15
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 07:16
dep. 07:16
17 km
Brnjac, Magacin
arr. 07:18
dep. 07:18
18 km
Brnjac, Cardak
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
21.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 07:26
dep. 07:26
22.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 07:27
dep. 07:27
23 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
24.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 07:31
dep. 07:31
25 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 07:33
dep. 07:33
26.5 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 07:34
dep. 07:34
28.5 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 07:36
dep. 07:36
30.5 km
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 07:37
31.5 km
07:10 07:52 (00:42)
Viskoza 1Lipovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
dep. 07:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:41
dep. 07:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:46
dep. 07:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:47
dep. 07:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:48
dep. 07:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 07:52
25.5 km
10:30 11:22 (00:52)
Bus stationLazica raskrsce
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:30
Loznica, Robna kuca
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:35
dep. 10:35
2.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:36
dep. 10:36
3 km
Klupci, Stanojevici
arr. 10:37
dep. 10:37
3.5 km
Klupci, Skola
arr. 10:38
dep. 10:38
4 km
Klupci, Lug
arr. 10:39
dep. 10:39
4.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 10:41
dep. 10:41
5.5 km
Runjani, Dom
arr. 10:42
dep. 10:42
6.5 km
Runjani, Sarici
arr. 10:45
dep. 10:45
8 km
Runjani, Cosici
arr. 10:46
dep. 10:46
8.5 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Lipnica kod Loznice
arr. 10:48
dep. 10:48
9.5 km
Bradic, Tocak
arr. 10:49
dep. 10:49
10 km
Bradic, Jasen
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Bradic, Belace
arr. 10:51
dep. 10:51
11.5 km
Bradic, Citluk
arr. 10:52
dep. 10:52
12 km
Bradic, Radulovici
arr. 10:53
dep. 10:53
13 km
Bradic, Popovici
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Bradic, Crkva
arr. 10:57
dep. 10:57
15 km
Bradic, Cotrici
arr. 10:58
dep. 10:58
15.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 10:59
dep. 10:59
16 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 11:00
dep. 11:00
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 11:01
dep. 11:01
17 km
Brnjac, Magacin
arr. 11:03
dep. 11:03
18 km
Brnjac, Cardak
arr. 11:05
dep. 11:05
19 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
21.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 11:11
dep. 11:11
22.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 11:12
dep. 11:12
23 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
24.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 11:16
dep. 11:16
25 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 11:18
dep. 11:18
26.5 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 11:19
dep. 11:19
28.5 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 11:21
dep. 11:21
30.5 km
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 11:22
31.5 km
11:50 12:42 (00:52)
Bus stationLazica raskrsce
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 11:50
Loznica, Robna kuca
arr. 11:51
dep. 11:51
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 11:55
dep. 11:55
2.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 11:56
dep. 11:56
3 km
Klupci, Stanojevici
arr. 11:57
dep. 11:57
3.5 km
Klupci, Skola
arr. 11:58
dep. 11:58
4 km
Klupci, Lug
arr. 11:59
dep. 11:59
4.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 12:01
dep. 12:01
5.5 km
Runjani, Dom
arr. 12:02
dep. 12:02
6.5 km
Runjani, Sarici
arr. 12:05
dep. 12:05
8 km
Runjani, Cosici
arr. 12:06
dep. 12:06
8.5 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 12:07
dep. 12:07
9 km
Lipnica kod Loznice
arr. 12:08
dep. 12:08
9.5 km
Bradic, Tocak
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Bradic, Jasen
arr. 12:10
dep. 12:10
11 km
Bradic, Belace
arr. 12:11
dep. 12:11
11.5 km
Bradic, Citluk
arr. 12:12
dep. 12:12
12 km
Bradic, Radulovici
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Bradic, Popovici
arr. 12:15
dep. 12:15
14 km
Bradic, Crkva
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Bradic, Cotrici
arr. 12:18
dep. 12:18
15.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 12:20
dep. 12:20
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Brnjac, Magacin
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Brnjac, Cardak
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
21.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 12:31
dep. 12:31
22.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 12:32
dep. 12:32
23 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
24.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 12:36
dep. 12:36
25 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 12:38
dep. 12:38
26.5 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 12:39
dep. 12:39
28.5 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 12:41
dep. 12:41
30.5 km
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 12:42
31.5 km
12:00 12:38 (00:38)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 12:27
dep. 12:27
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 12:29
dep. 12:29
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 12:32
dep. 12:32
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 12:33
dep. 12:33
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 12:34
dep. 12:34
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 12:36
dep. 12:36
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 12:38
22.5 km
13:30 14:10 (00:40)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:30
Loznica, Robna kuca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:47
dep. 13:47
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:49
dep. 13:49
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:04
dep. 14:04
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:05
dep. 14:05
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:06
dep. 14:06
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:10
22.5 km
14:10 14:46 (00:36)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
dep. 14:33
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:40
dep. 14:40
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:44
dep. 14:44
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:45
dep. 14:45
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:46
22.5 km
14:10 14:56 (00:46)
Bus stationPrljusa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:40
dep. 14:40
19 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:44
dep. 14:44
21 km
Jarebice kod Loznice, Groblje
arr. 14:48
dep. 14:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Nestorovici
arr. 14:50
dep. 14:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Avramovici
arr. 14:52
dep. 14:52
25 km
Jarebice kod Loznice, Prljusa
arr. 14:56
27 km
14:10 15:02 (00:52)
Bus stationLazica raskrsce
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:11
dep. 14:11
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Stanojevici
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Skola
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Klupci, Lug
arr. 14:19
dep. 14:19
4.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Runjani, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
6.5 km
Runjani, Sarici
arr. 14:25
dep. 14:25
8 km
Runjani, Cosici
arr. 14:26
dep. 14:26
8.5 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 14:27
dep. 14:27
9 km
Lipnica kod Loznice
arr. 14:28
dep. 14:28
9.5 km
Bradic, Tocak
arr. 14:29
dep. 14:29
10 km
Bradic, Jasen
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Bradic, Belace
arr. 14:31
dep. 14:31
11.5 km
Bradic, Citluk
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
Bradic, Radulovici
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Bradic, Popovici
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Bradic, Crkva
arr. 14:37
dep. 14:37
15 km
Bradic, Cotrici
arr. 14:38
dep. 14:38
15.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 14:39
dep. 14:39
16 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 14:40
dep. 14:40
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 14:41
dep. 14:41
17 km
Brnjac, Magacin
arr. 14:43
dep. 14:43
18 km
Brnjac, Cardak
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
21.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 14:51
dep. 14:51
22.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 14:52
dep. 14:52
23 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 14:55
dep. 14:55
24.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 14:56
dep. 14:56
25 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 14:58
dep. 14:58
26.5 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 14:59
dep. 14:59
28.5 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 15:01
dep. 15:01
30.5 km
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 15:02
31.5 km
15:10 15:52 (00:42)
Viskoza 1Lipovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
dep. 15:38
17 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:46
dep. 15:46
21.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:47
dep. 15:47
22.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 15:52
25.5 km
15:15 16:01 (00:46)
Bus stationPrljusa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 15:41
dep. 15:41
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:45
dep. 15:45
19 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 15:49
dep. 15:49
21 km
Jarebice kod Loznice, Groblje
arr. 15:53
dep. 15:53
23 km
Jarebice kod Loznice, Nestorovici
arr. 15:55
dep. 15:55
24 km
Jarebice kod Loznice, Avramovici
arr. 15:57
dep. 15:57
25 km
Jarebice kod Loznice, Prljusa
arr. 16:01
27 km
15:15 16:07 (00:52)
Bus stationLazica raskrsce
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Stanojevici
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Skola
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Klupci, Lug
arr. 15:24
dep. 15:24
4.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Runjani, Dom
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Runjani, Sarici
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Runjani, Cosici
arr. 15:31
dep. 15:31
8.5 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Lipnica kod Loznice
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Bradic, Tocak
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Bradic, Jasen
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Bradic, Belace
arr. 15:36
dep. 15:36
11.5 km
Bradic, Citluk
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Bradic, Radulovici
arr. 15:38
dep. 15:38
13 km
Bradic, Popovici
arr. 15:40
dep. 15:40
14 km
Bradic, Crkva
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Bradic, Cotrici
arr. 15:43
dep. 15:43
15.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 15:45
dep. 15:45
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Brnjac, Magacin
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Brnjac, Cardak
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
21.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 15:56
dep. 15:56
22.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 15:57
dep. 15:57
23 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 16:00
dep. 16:00
24.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 16:03
dep. 16:03
26.5 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 16:04
dep. 16:04
28.5 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 16:06
dep. 16:06
30.5 km
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 16:07
31.5 km
20:20 21:06 (00:46)
Bus stationPrljusa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
dep. 20:43
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:48
dep. 20:48
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:50
dep. 20:50
19 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 20:54
dep. 20:54
21 km
Jarebice kod Loznice, Groblje
arr. 20:58
dep. 20:58
23 km
Jarebice kod Loznice, Nestorovici
arr. 21:00
dep. 21:00
24 km
Jarebice kod Loznice, Avramovici
arr. 21:02
dep. 21:02
25 km
Jarebice kod Loznice, Prljusa
arr. 21:06
27 km
20:20 21:07 (00:47)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
dep. 20:38
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:40
dep. 20:40
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:44
dep. 20:44
14 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:47
dep. 20:47
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:52
dep. 20:52
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:56
dep. 20:56
18.5 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:57
dep. 20:57
19.5 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 21:04
dep. 21:04
20 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 21:06
dep. 21:06
21 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 21:07
22.5 km
20:20 21:12 (00:52)
Bus stationLazica raskrsce
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:21
dep. 20:21
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Stanojevici
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
4 km
Klupci, Lug
arr. 20:29
dep. 20:29
4.5 km
Klupci, Burmazovici
arr. 20:30
dep. 20:30
5 km
Klupci, Milovanovici
arr. 20:31
dep. 20:31
5.5 km
Runjani, Dom
arr. 20:32
dep. 20:32
6.5 km
Runjani, Sarici
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Runjani, Cosici
arr. 20:36
dep. 20:36
8.5 km
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 20:37
dep. 20:37
9 km
Lipnica kod Loznice
arr. 20:38
dep. 20:38
9.5 km
Bradic, Tocak
arr. 20:39
dep. 20:39
10 km
Bradic, Jasen
arr. 20:40
dep. 20:40
11 km
Bradic, Belace
arr. 20:41
dep. 20:41
11.5 km
Bradic, Citluk
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Bradic, Radulovici
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Bradic, Popovici
arr. 20:45
dep. 20:45
14 km
Bradic, Crkva
arr. 20:47
dep. 20:47
15 km
Bradic, Cotrici
arr. 20:48
dep. 20:48
15.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 20:49
dep. 20:49
16 km
Brnjac, Kuzmanovici
arr. 20:50
dep. 20:50
16.5 km
Brnjac, Most
arr. 20:51
dep. 20:51
17 km
Brnjac, Magacin
arr. 20:53
dep. 20:53
18 km
Brnjac, Cardak
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Veliko Selo kod Loznice, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
21.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 1
arr. 21:01
dep. 21:01
22.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Durdevici 2
arr. 21:02
dep. 21:02
23 km
Veliko Selo kod Loznice, Dom
arr. 21:05
dep. 21:05
24.5 km
Veliko Selo kod Loznice, Raskrsnica 2
arr. 21:06
dep. 21:06
25 km
Veliko Selo kod Loznice, Gornja Mala
arr. 21:08
dep. 21:08
26.5 km
Jarebice kod Loznice, Gvozdenovici
arr. 21:09
dep. 21:09
28.5 km
Jarebice kod Loznice, Bradice
arr. 21:11
dep. 21:11
30.5 km
Jarebice kod Loznice, Lazica raskrsce
arr. 21:12
31.5 km

Naselja Loznica i Jarebice kod Loznice su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.