Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Irig timetable

wednesday, 17.07.2019.
08:45 11:16 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
78 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
96 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
108 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
111 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
115 km
13:45 15:47 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
10.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
56.5 km
Irig, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:45
102.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:47
103.5 km
16:15 18:28 (02:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
62 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
66 km
arr. 17:57
dep. 17:57
73 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
82 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
89 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
103 km
Loznica - Irig timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
08:45 11:16 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
78 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
96 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
108 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
111 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
115 km
13:45 15:47 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
10.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
56.5 km
Irig, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:45
102.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:47
103.5 km
16:15 18:28 (02:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
62 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
66 km
arr. 17:57
dep. 17:57
73 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
82 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
89 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
103 km
Loznica - Irig timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
08:45 11:16 (02:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Jelav, Dom
arr. 09:01
dep. 09:01
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
17 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 09:13
dep. 09:13
20 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
25 km
Badovinci, Gorno Polje
arr. 09:26
dep. 09:26
30 km
Badovinci, Center
arr. 09:36
dep. 09:36
37 km
Salas Crnobarski, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
42 km
Klenje kod Bogatica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
46 km
Bogatic, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
52 km
Metkovic Macvanski, Center
arr. 10:03
dep. 10:03
58 km
Glusci, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
63 km
Nocaj, 2
arr. 10:17
dep. 10:17
68 km
Salas Nocajski, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
78 km
Voganj, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
89 km
Ruma, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
96 km
Irig, Novo doba
arr. 11:07
dep. 11:07
108 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 11:12
dep. 11:12
111 km
Irig, Hopovo
arr. 11:16
115 km
13:45 15:47 (02:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:45
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
6.8 km
Jelav, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
10.7 km
Sabac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
56.5 km
Irig, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:45
102.5 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:47
103.5 km
16:15 18:28 (02:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:15
Lipnicki Sor, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Jelav, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
17 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
25 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
28 km
Petlovaca, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Duvaniste, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
37 km
Slepcevic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
42 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
62 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:48
dep. 17:48
66 km
arr. 17:57
dep. 17:57
73 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
77 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
82 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
89 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
103 km

Naselja Loznica i Irig su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 02min., a najduže 02h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.