Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Brezovice kod Krupnja timetable

tuesday, 29.11.2022.
08:20 09:05 (00:45)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Zavlaka, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
29 km
Mojkovic
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 09:05
33 km
10:40 11:24 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 10:59
dep. 10:59
12 km
Brezjak, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 11:03
dep. 11:03
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 11:06
dep. 11:06
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:12
dep. 11:12
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 11:21
dep. 11:21
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 11:24
28 km
10:45 11:38 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 10:58
dep. 10:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 11:01
dep. 11:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:16
dep. 11:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:14
dep. 11:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 11:18
dep. 11:18
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
29.8 km
Mojkovic
arr. 11:32
dep. 11:32
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 11:38
35.2 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Zavlaka, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
29 km
Mojkovic
arr. 13:42
dep. 13:42
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 13:45
33 km
14:10 14:54 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:45
dep. 14:45
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:51
dep. 14:51
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 14:54
28 km
14:15 15:08 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:15
Klupci, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:31
dep. 14:31
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:46
dep. 14:46
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:44
dep. 14:44
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:48
dep. 14:48
21.5 km
Mojkovic
arr. 15:02
dep. 15:02
31.3 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:08
35.3 km
14:20 15:04 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:48
dep. 14:48
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 15:01
dep. 15:01
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 15:04
28 km
14:30 15:23 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:43
dep. 14:43
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:01
dep. 15:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:59
dep. 14:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:03
dep. 15:03
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
29.8 km
Mojkovic
arr. 15:17
dep. 15:17
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:23
35.2 km
15:15 15:59 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 15:41
dep. 15:41
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:50
dep. 15:50
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 15:56
dep. 15:56
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 15:59
28 km
17:15 18:01 (00:46)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:43
dep. 17:43
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:42
dep. 17:42
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Zavlaka, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
29 km
Mojkovic
arr. 17:57
dep. 17:57
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 18:01
33 km
19:45 20:38 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:58
dep. 19:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:16
dep. 20:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:14
dep. 20:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:18
dep. 20:18
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
29.8 km
Mojkovic
arr. 20:32
dep. 20:32
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 20:38
35.2 km
19:50 20:34 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:50
Loznica, Robna kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:57
dep. 19:57
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:01
dep. 20:01
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:07
dep. 20:07
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:09
dep. 20:09
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:13
dep. 20:13
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:16
dep. 20:16
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:18
dep. 20:18
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:22
dep. 20:22
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:21
dep. 20:21
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:25
dep. 20:25
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 20:31
dep. 20:31
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 20:34
28 km
20:20 21:04 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
dep. 20:43
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:48
dep. 20:48
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:55
dep. 20:55
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 21:01
dep. 21:01
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 21:04
28 km

Naselja Loznica i Brezovice kod Krupnja su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:20 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.