Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Brezovice kod Krupnja timetable

monday, 17.01.2022.
08:20 09:05 (00:45)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 08:52
dep. 08:52
21 km
Zavlaka, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
29 km
Mojkovic
arr. 09:02
dep. 09:02
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 09:05
33 km
10:40 11:24 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 10:59
dep. 10:59
12 km
Brezjak, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 11:03
dep. 11:03
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 11:06
dep. 11:06
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 11:08
dep. 11:08
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:12
dep. 11:12
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 11:15
dep. 11:15
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 11:21
dep. 11:21
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 11:24
28 km
10:45 11:38 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 10:58
dep. 10:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 11:01
dep. 11:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:16
dep. 11:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:14
dep. 11:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 11:18
dep. 11:18
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
29.8 km
Mojkovic
arr. 11:32
dep. 11:32
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 11:38
35.2 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:30
dep. 13:30
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Zavlaka, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
29 km
Mojkovic
arr. 13:42
dep. 13:42
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 13:45
33 km
14:00 14:31 (00:31)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Korenita, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:19
dep. 14:19
17 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:29
dep. 14:29
20 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 14:31
24 km
14:10 14:54 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
dep. 14:33
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:36
dep. 14:36
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:42
dep. 14:42
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:45
dep. 14:45
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 14:51
dep. 14:51
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 14:54
28 km
14:15 15:08 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:15
Klupci, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:31
dep. 14:31
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:46
dep. 14:46
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:44
dep. 14:44
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:48
dep. 14:48
21.5 km
Mojkovic
arr. 15:02
dep. 15:02
31.3 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:08
35.3 km
14:20 15:04 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
dep. 14:43
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:46
dep. 14:46
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:48
dep. 14:48
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:52
dep. 14:52
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:51
dep. 14:51
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 15:01
dep. 15:01
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 15:04
28 km
14:30 15:23 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:43
dep. 14:43
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:01
dep. 15:01
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:59
dep. 14:59
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:03
dep. 15:03
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
29.8 km
Mojkovic
arr. 15:17
dep. 15:17
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:23
35.2 km
15:15 15:59 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 15:41
dep. 15:41
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 15:43
dep. 15:43
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:50
dep. 15:50
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 15:56
dep. 15:56
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 15:59
28 km
17:15 18:01 (00:46)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
12 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:43
dep. 17:43
20 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:42
dep. 17:42
19 km
Cikote kod Loznice
arr. 17:44
dep. 17:44
21 km
Zavlaka, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
29 km
Mojkovic
arr. 17:57
dep. 17:57
30 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 18:01
33 km
19:45 20:38 (00:53)
Bus stationBojići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:58
dep. 19:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
12.3 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:16
dep. 20:16
20.2 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:14
dep. 20:14
19.1 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:18
dep. 20:18
21.5 km
Zavlaka, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
29.8 km
Mojkovic
arr. 20:32
dep. 20:32
31.4 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 20:38
35.2 km
19:50 20:34 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:50
Loznica, Robna kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:57
dep. 19:57
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:01
dep. 20:01
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:07
dep. 20:07
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:09
dep. 20:09
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:13
dep. 20:13
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:16
dep. 20:16
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:18
dep. 20:18
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:22
dep. 20:22
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:21
dep. 20:21
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:25
dep. 20:25
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 20:31
dep. 20:31
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 20:34
28 km
20:20 21:04 (00:44)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
dep. 20:43
15 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 20:48
dep. 20:48
17 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Draginac kod Loznice
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Cikote kod Loznice
arr. 20:55
dep. 20:55
22 km
Cikote kod Loznice, Krivajica
arr. 21:01
dep. 21:01
26 km
Brezovice kod Krupnja, Intersection
arr. 21:04
28 km

Naselja Loznica i Brezovice kod Krupnja su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 08:20 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Loznica - Brezovice kod Krupnja iznosi od 1,59 EUR do 1,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.