Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Brezjak timetable

monday, 17.01.2022.
07:10 07:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
17 km
07:10 07:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
4.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:19
dep. 07:19
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:20
dep. 07:20
6.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:21
dep. 07:21
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:22
dep. 07:22
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
16 km
Brezjak, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
17 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
19 km
08:00 08:18 (00:18)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Korenita, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak, Center
arr. 08:18
12.1 km
08:20 08:37 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak, Center
arr. 08:37
12 km
09:30 09:49 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 09:49
12.3 km
10:40 11:03 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 10:59
dep. 10:59
12 km
Brezjak, Center
arr. 11:01
dep. 11:01
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 11:03
15 km
10:40 11:08 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 11:01
dep. 11:01
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 11:00
dep. 11:00
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 11:03
dep. 11:03
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 11:04
dep. 11:04
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 11:05
dep. 11:05
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 11:07
dep. 11:07
21 km
Brezjak, Center
arr. 11:08
22 km
10:45 11:04 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 10:58
dep. 10:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 11:01
dep. 11:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 11:04
12.3 km
10:45 11:10 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Korenita, Krst
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Korenita, Gnila
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Brezjak, Center
arr. 11:10
13 km
12:00 12:24 (00:24)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:24
14 km
12:00 12:28 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:07
dep. 12:07
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Korenita, Gnila
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 12:21
dep. 12:21
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 12:20
dep. 12:20
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 12:24
dep. 12:24
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 12:27
dep. 12:27
21 km
Brezjak, Center
arr. 12:28
22 km
13:00 13:17 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak, Center
arr. 13:17
12 km
13:30 13:53 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:30
Loznica, Robna kuca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:47
dep. 13:47
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:49
dep. 13:49
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:53
14 km
14:00 14:15 (00:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Korenita, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak, Center
arr. 14:15
13 km
14:10 14:29 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:29
12.3 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
14 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
15 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
15 km
14:15 14:34 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:15
Klupci, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:31
dep. 14:31
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:34
12.3 km
14:20 14:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
15 km
14:20 14:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
15 km
14:20 14:48 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 14:43
dep. 14:43
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 14:47
dep. 14:47
21 km
Brezjak, Center
arr. 14:48
22 km
14:30 14:49 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:43
dep. 14:43
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 14:49
12.3 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Korenita, Krst
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Korenita, Gnila
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Brezjak, Center
arr. 14:55
13 km
15:10 15:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
14.5 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
17 km
15:10 15:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
19 km
15:15 15:38 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
15 km
15:15 15:38 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Brezjak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
15 km
15:15 15:43 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 15:38
dep. 15:38
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 15:39
dep. 15:39
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Brezjak, Center
arr. 15:43
22 km
16:30 16:50 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:30
Klupci, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Brezjak, Center
arr. 16:50
11 km
17:15 17:32 (00:17)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak, Center
arr. 17:32
12 km
18:30 18:50 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:30
Klupci, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Brezjak, Center
arr. 18:50
11 km
19:40 19:59 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:40
Klupci, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 19:56
dep. 19:56
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 19:59
12.3 km
19:45 20:04 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 19:57
dep. 19:57
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
12.3 km
19:45 20:04 (00:19)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:58
dep. 19:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak, Center
arr. 20:04
12.3 km
19:50 20:13 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:50
Loznica, Robna kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:57
dep. 19:57
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:01
dep. 20:01
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:07
dep. 20:07
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:09
dep. 20:09
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:13
15 km
20:00 20:25 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:00
Klupci, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Korenita, Krst
arr. 20:17
dep. 20:17
8 km
Korenita, Gnila
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Brezjak, Center
arr. 20:25
13 km
20:20 20:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
15 km
20:20 20:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
15 km
20:20 20:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak, Center
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
15 km
20:20 20:44 (00:24)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
dep. 20:38
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:40
dep. 20:40
11.5 km
Brezjak, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:44
14 km
20:20 20:48 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 20:41
dep. 20:41
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 20:43
dep. 20:43
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 20:44
dep. 20:44
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 20:45
dep. 20:45
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 20:47
dep. 20:47
21 km
Brezjak, Center
arr. 20:48
22 km
21:30 21:50 (00:20)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 21:30
Klupci, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 21:40
dep. 21:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 21:45
dep. 21:45
9 km
Brezjak, Center
arr. 21:50
11 km

Naselja Loznica i Brezjak su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Loznica - Brezjak iznosi od 1,12 EUR do 1,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.