Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Loznica - Brezjak timetable

tuesday, 18.02.2020.
07:10 07:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:17
dep. 07:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:21
dep. 07:21
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
9 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
14.5 km
Brezjak
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
17 km
07:10 07:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 07:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 07:14
dep. 07:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:17
dep. 07:17
4.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:19
dep. 07:19
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:20
dep. 07:20
6.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:21
dep. 07:21
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:22
dep. 07:22
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 07:24
dep. 07:24
8 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
10 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Korenita, Gnila
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:34
dep. 07:34
16 km
Brezjak
arr. 07:36
dep. 07:36
17 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:38
19 km
08:00 08:18 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:00
Loznica, Krst
arr. 08:12
dep. 08:12
7.2 km
Brezjak
arr. 08:18
12.1 km
08:20 08:37 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 08:20
Klupci, Dom
arr. 08:25
dep. 08:25
3 km
Korenita, Krst
arr. 08:32
dep. 08:32
8 km
Korenita, Gnila
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Brezjak
arr. 08:37
12 km
09:30 09:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 09:30
Klupci, Dom
arr. 09:37
dep. 09:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 09:42
dep. 09:42
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 09:46
dep. 09:46
9.7 km
Brezjak
arr. 09:49
12.3 km
10:40 11:03 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 10:59
dep. 10:59
12 km
Brezjak
arr. 11:01
dep. 11:01
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 11:03
15 km
10:40 11:08 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:40
Loznica, Robna kuca
arr. 10:42
dep. 10:42
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 10:49
dep. 10:49
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 10:51
dep. 10:51
6 km
Korenita, Krst
arr. 10:53
dep. 10:53
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 10:55
dep. 10:55
9 km
Korenita, Gnila
arr. 10:57
dep. 10:57
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 11:01
dep. 11:01
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 11:00
dep. 11:00
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 11:03
dep. 11:03
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 11:04
dep. 11:04
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 11:05
dep. 11:05
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 11:07
dep. 11:07
21 km
Brezjak
arr. 11:08
22 km
10:45 11:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:52
dep. 10:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 10:58
dep. 10:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 11:01
dep. 11:01
9.7 km
Brezjak
arr. 11:04
12.3 km
10:45 11:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 10:45
Klupci, Dom
arr. 10:55
dep. 10:55
3 km
Korenita, Krst
arr. 11:02
dep. 11:02
8 km
Korenita, Gnila
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Brezjak
arr. 11:10
13 km
12:00 12:24 (00:24)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:06
dep. 12:06
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:07
dep. 12:07
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:14
dep. 12:14
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:20
dep. 12:20
11.5 km
Brezjak
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 12:24
14 km
12:00 12:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 12:00
Loznica, Robna kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:07
dep. 12:07
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 12:09
dep. 12:09
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Korenita, Gnila
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 12:21
dep. 12:21
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 12:20
dep. 12:20
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 12:23
dep. 12:23
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 12:24
dep. 12:24
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 12:27
dep. 12:27
21 km
Brezjak
arr. 12:28
22 km
13:00 13:17 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:00
Klupci, Dom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:12
dep. 13:12
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:14
dep. 13:14
10 km
Brezjak
arr. 13:17
12 km
13:30 13:53 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 13:30
Loznica, Robna kuca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:35
dep. 13:35
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:41
dep. 13:41
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:47
dep. 13:47
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:49
dep. 13:49
11.5 km
Brezjak
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:53
14 km
14:00 14:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:00
Loznica, Krst
arr. 14:10
dep. 14:10
8 km
Brezjak
arr. 14:15
13 km
14:10 14:29 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Klupci, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
9.7 km
Brezjak
arr. 14:29
12.3 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Brezjak
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
15 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
12 km
Brezjak
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
15 km
14:10 14:33 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:10
Loznica, Robna kuca
arr. 14:12
dep. 14:12
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:15
dep. 14:15
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:17
dep. 14:17
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:29
dep. 14:29
11.5 km
Brezjak
arr. 14:31
dep. 14:31
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:33
14 km
14:15 14:34 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:15
Klupci, Dom
arr. 14:22
dep. 14:22
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 14:27
dep. 14:27
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:31
dep. 14:31
9.7 km
Brezjak
arr. 14:34
12.3 km
14:20 14:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Brezjak
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
15 km
14:20 14:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Brezjak
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:43
15 km
14:20 14:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:20
Loznica, Robna kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:25
dep. 14:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:27
dep. 14:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 14:37
dep. 14:37
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 14:41
dep. 14:41
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 14:43
dep. 14:43
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 14:44
dep. 14:44
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 14:45
dep. 14:45
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 14:47
dep. 14:47
21 km
Brezjak
arr. 14:48
22 km
14:30 14:49 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 14:43
dep. 14:43
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 14:46
dep. 14:46
9.7 km
Brezjak
arr. 14:49
12.3 km
14:30 14:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 14:30
Klupci, Dom
arr. 14:40
dep. 14:40
3 km
Korenita, Krst
arr. 14:47
dep. 14:47
8 km
Korenita, Gnila
arr. 14:50
dep. 14:50
10 km
Brezjak
arr. 14:55
13 km
15:10 15:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
4 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
4.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
7.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
8 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
13 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
15 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Brezjak
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
19 km
15:10 15:38 (00:28)
Viskoza 1Tesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Viskoza 1
dep. 15:10
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
1.5 km
Loznica, Banjski sor
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
3 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:16
dep. 15:16
3.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:17
dep. 15:17
5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:21
dep. 15:21
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:24
dep. 15:24
9 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
12.5 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
14.5 km
Brezjak
arr. 15:36
dep. 15:36
16 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
17 km
15:15 15:38 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Brezjak
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
15 km
15:15 15:38 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Brezjak
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 15:38
15 km
15:15 15:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 15:15
Loznica, Robna kuca
arr. 15:17
dep. 15:17
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:22
dep. 15:22
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Korenita, Gnila
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 15:36
dep. 15:36
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 15:38
dep. 15:38
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 15:39
dep. 15:39
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 15:40
dep. 15:40
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 15:42
dep. 15:42
21 km
Brezjak
arr. 15:43
22 km
16:30 16:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 16:30
Klupci, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 16:40
dep. 16:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 16:45
dep. 16:45
9 km
Brezjak
arr. 16:50
11 km
17:15 17:32 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 17:15
Klupci, Dom
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Korenita, Krst
arr. 17:26
dep. 17:26
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Brezjak
arr. 17:32
12 km
18:30 18:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 18:30
Klupci, Dom
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 18:40
dep. 18:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 18:45
dep. 18:45
9 km
Brezjak
arr. 18:50
11 km
19:40 19:59 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:40
Klupci, Dom
arr. 19:47
dep. 19:47
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:52
dep. 19:52
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 19:56
dep. 19:56
9.7 km
Brezjak
arr. 19:59
12.3 km
19:45 20:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.9 km
Korenita, Krst
arr. 19:57
dep. 19:57
7.3 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak
arr. 20:04
12.3 km
19:45 20:04 (00:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:45
Klupci, Dom
arr. 19:52
dep. 19:52
2.8 km
Korenita, Krst
arr. 19:58
dep. 19:58
7.2 km
Korenita, Gnila
arr. 20:01
dep. 20:01
9.7 km
Brezjak
arr. 20:04
12.3 km
19:50 20:13 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 19:50
Loznica, Robna kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:54
dep. 19:54
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:56
dep. 19:56
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:57
dep. 19:57
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 19:59
dep. 19:59
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:01
dep. 20:01
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:03
dep. 20:03
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:07
dep. 20:07
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:09
dep. 20:09
12 km
Brezjak
arr. 20:11
dep. 20:11
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:13
15 km
20:00 20:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:00
Klupci, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
3 km
Korenita, Krst
arr. 20:17
dep. 20:17
8 km
Korenita, Gnila
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Brezjak
arr. 20:25
13 km
20:20 20:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
15 km
20:20 20:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
15 km
20:20 20:43 (00:23)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:39
dep. 20:39
12 km
Brezjak
arr. 20:41
dep. 20:41
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:43
15 km
20:20 20:44 (00:24)
Bus stationTesica most
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:26
dep. 20:26
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:27
dep. 20:27
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Korenita, Gnila
arr. 20:38
dep. 20:38
10.5 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 20:40
dep. 20:40
11.5 km
Brezjak
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Brezjak, Tesica most
arr. 20:44
14 km
20:20 20:48 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 20:20
Loznica, Robna kuca
arr. 20:22
dep. 20:22
0.5 km
Loznica, Lagator
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Klupci, Vulica basta
arr. 20:25
dep. 20:25
2.5 km
Klupci, Dom
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Klupci, Jerinica put
arr. 20:27
dep. 20:27
3.5 km
Klupci, Panici
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Korenita, Gnila
arr. 20:37
dep. 20:37
11 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
16 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 20:41
dep. 20:41
15 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 20:43
dep. 20:43
17 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 20:44
dep. 20:44
18 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 20:45
dep. 20:45
19 km
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 20:47
dep. 20:47
21 km
Brezjak
arr. 20:48
22 km
21:30 21:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Loznica, Bus station
dep. 21:30
Klupci, Dom
arr. 21:35
dep. 21:35
2 km
Korenita, Krst
arr. 21:40
dep. 21:40
6 km
Korenita, Gnila
arr. 21:45
dep. 21:45
9 km
Brezjak
arr. 21:50
11 km

Naselja Loznica i Brezjak su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Loznica je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.