Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Lovcenac - Beograd (Belgrade) timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:29 09:31 (03:02)
mill
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, mill
dep. 06:29
Lovcenac, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Feketic, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
4 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:57
dep. 06:57
20 km
Sirig, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
31 km
arr. 07:35
dep. 07:50
52 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:18
dep. 09:18
126 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:31
132 km
06:32 09:20 (02:48)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Railway station
dep. 06:32
Vrbas, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
12 km
Zmajevo, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
27 km
Novi Sad, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:27
56 km
Beska, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
84 km
Indjija, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
95 km
Golubinci, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:35
100 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:43
104 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
113 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
143 km
arr. 09:20
145 km
08:20 10:40 (02:20)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Center
dep. 08:20
Feketic, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
2 km
Srbobran, Bus station
arr. 08:42
dep. 08:42
18 km
Sirig, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
29 km
arr. 09:20
dep. 09:30
50 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:30
dep. 10:30
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
130 km
11:05 13:40 (02:35)
mill
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, mill
dep. 11:05
Lovcenac, Center
arr. 11:08
dep. 11:08
2 km
Feketic, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
20 km
Sirig, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
arr. 12:07
dep. 12:20
52 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:30
dep. 13:30
126 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:40
132 km
12:11 15:59 (03:48)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Railway station
dep. 12:11
Vrbas, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
Zmajevo, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:41
27 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
33 km
Kisac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:52
41 km
Novi Sad, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:51
56 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
63 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
68 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 14:12
dep. 14:13
74 km
Cortanovci, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:26
80 km
Beska, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:32
84 km
Indjija, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:43
95 km
Golubinci, Railway station
arr. 14:51
dep. 15:06
100 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
104 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 15:17
dep. 15:17
113 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
119 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
127 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
132 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
136 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
143 km
arr. 15:59
145 km
13:50 16:32 (02:42)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Center
dep. 13:50
Feketic, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Srbobran, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
18 km
Sirig, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
29 km
arr. 14:50
dep. 15:00
50 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:21
dep. 16:21
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:32
130 km
14:52 18:21 (03:29)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Railway station
dep. 14:52
Vrbas, Railway station
arr. 15:03
dep. 15:03
12 km
Zmajevo, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:22
27 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:27
33 km
Kisac, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:33
41 km
Novi Sad, Railway station
arr. 15:47
dep. 16:16
56 km
Petrovaradin, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
63 km
Sremski Karlovci, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:31
68 km
Sremski Karlovci, Vinogradi
arr. 16:36
dep. 16:42
74 km
Cortanovci, Railway station
arr. 16:49
dep. 16:50
80 km
Beska, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
84 km
Indjija, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:08
95 km
Golubinci, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:31
100 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:37
104 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
113 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
119 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
127 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
132 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
136 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
143 km
arr. 18:21
145 km
15:50 18:22 (02:32)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Center
dep. 15:50
Feketic, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:12
dep. 16:12
18 km
Sirig, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
29 km
arr. 16:50
dep. 16:50
50 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 16:58
dep. 16:58
56 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 17:06
dep. 17:06
63 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
70 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 17:17
dep. 17:17
73 km
Beska, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
77 km
Indjija, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
87 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 17:43
dep. 17:43
97 km
Nova Pazova, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
104 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
110 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:22
130 km
16:50 19:32 (02:42)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Center
dep. 16:50
Feketic, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
18 km
Sirig, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
29 km
arr. 17:50
dep. 18:00
50 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
56 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 18:16
dep. 18:16
63 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
70 km
Gladnos (Maradik), Center
arr. 18:27
dep. 18:27
73 km
Beska, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
77 km
Indjija, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
87 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 18:53
dep. 18:53
97 km
Nova Pazova, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
104 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
110 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:32
130 km
18:50 21:32 (02:42)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Lovcenac, Center
dep. 18:50
Feketic, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
2 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
18 km
Sirig, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
29 km
arr. 19:50
dep. 20:00
50 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:21
dep. 21:21
124 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:32
130 km

Naselja Lovcenac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~135 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lovcenac je u 06:29 h, dok je poslednji polazak u 18:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.