Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Valjevo timetable

monday, 17.02.2020.
07:30 09:45 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Donja Ljubovida
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 08:00
dep. 08:00
17 km
Carina
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Pecka, Center
arr. 08:15
dep. 08:20
23 km
Gunjaci
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 08:35
dep. 08:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 08:43
dep. 08:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
40 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
53 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
74 km
15:30 17:45 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:30
Donja Ljubovida
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Carina
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
Pecka, Center
arr. 16:15
dep. 16:20
23 km
Gunjaci
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:29
dep. 16:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 16:45
dep. 16:45
37 km
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
40 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
53 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
74 km
Ljubovija - Valjevo timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:30 07:26 (01:56)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 05:30
Donja Ljubovida
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Gornja Ljubovida
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Skadar, Proslop
arr. 05:55
dep. 05:55
17.5 km
Pecka, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
22.9 km
Gunjaci, centar
arr. 06:22
dep. 06:22
26.8 km
Bastav, S. kuce
arr. 06:28
dep. 06:28
30.9 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
34 km
Osecina, Jadar
arr. 06:36
dep. 06:36
37.5 km
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
39.8 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
40.4 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
43.4 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
46.3 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
49.5 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
53.3 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
56.3 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
58.9 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
61.3 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
65.5 km
arr. 07:15
dep. 07:15
69.6 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
72.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
74 km
07:30 09:45 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Donja Ljubovida
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 08:00
dep. 08:00
17 km
Carina
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Pecka, Center
arr. 08:15
dep. 08:20
23 km
Gunjaci
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 08:35
dep. 08:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 08:43
dep. 08:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
40 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
53 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
74 km
15:30 17:45 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:30
Donja Ljubovida
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Carina
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
Pecka, Center
arr. 16:15
dep. 16:20
23 km
Gunjaci
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:29
dep. 16:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 16:45
dep. 16:45
37 km
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
40 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
53 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
74 km
Ljubovija - Valjevo timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
05:30 07:26 (01:56)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 05:30
Donja Ljubovida
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Gornja Ljubovida
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Skadar, Proslop
arr. 05:55
dep. 05:55
17.5 km
Pecka, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
22.9 km
Gunjaci, centar
arr. 06:22
dep. 06:22
26.8 km
Bastav, S. kuce
arr. 06:28
dep. 06:28
30.9 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
34 km
Osecina, Jadar
arr. 06:36
dep. 06:36
37.5 km
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
39.8 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
40.4 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
43.4 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
46.3 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
49.5 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
53.3 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
56.3 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
58.9 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
61.3 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
65.5 km
arr. 07:15
dep. 07:15
69.6 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
72.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
74 km
07:30 09:45 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Donja Ljubovida
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 08:00
dep. 08:00
17 km
Carina
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Pecka, Center
arr. 08:15
dep. 08:20
23 km
Gunjaci
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 08:35
dep. 08:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 08:43
dep. 08:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
40 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
53 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
74 km
15:30 17:45 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:30
Donja Ljubovida
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Carina
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
Pecka, Center
arr. 16:15
dep. 16:20
23 km
Gunjaci
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:29
dep. 16:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 16:45
dep. 16:45
37 km
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
40 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
53 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
74 km

Naselja Ljubovija i Valjevo su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 56min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.