Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Loznica timetable

saturday, 20.07.2019.
04:00 05:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 04:00
Lonjin
arr. 04:05
dep. 04:05
5 km
Uzovnica
arr. 04:10
dep. 04:10
10 km
Crnca
arr. 04:15
dep. 04:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 04:25
dep. 04:25
20 km
Culine
arr. 04:35
dep. 04:35
25 km
Amajic
arr. 04:45
dep. 04:45
30 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 04:55
dep. 04:55
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
51 km
Brasina, Dom
arr. 05:05
dep. 05:05
54 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 05:15
dep. 05:15
63 km
Loznica, Bus station
arr. 05:25
70 km
06:30 08:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:30
Lonjin, Usce
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Uzovnica
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Crnca, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Culine
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Amajic
arr. 07:15
dep. 07:15
31 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 07:30
dep. 07:30
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
51 km
Brasina, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
54 km
Brasina, Auto kamp
arr. 07:47
dep. 07:47
56 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:55
dep. 07:55
63 km
Loznica, Bus station
arr. 08:05
70 km
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Mali Zvornik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 08:50
dep. 08:50
62.2 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
68.3 km
08:30 10:16 (01:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 08:30
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
31 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
43 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
51 km
Brasina, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
63 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
70 km
10:00 11:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 10:00
Lonjin, Usce
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Uzovnica
arr. 10:14
dep. 10:14
10 km
Crnca, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 10:28
dep. 10:28
20 km
Culine
arr. 10:39
dep. 10:39
28 km
Amajic
arr. 10:43
dep. 10:43
31 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 11:00
dep. 11:00
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
51 km
Brasina, Dom
arr. 11:15
dep. 11:15
54 km
Brasina, Auto kamp
arr. 11:17
dep. 11:17
56 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 11:26
dep. 11:26
63 km
Loznica, Bus station
arr. 11:35
70 km
11:40 13:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 11:40
Lonjin, Usce
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Uzovnica
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Crnca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Culine
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Amajic
arr. 12:25
dep. 12:25
31 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
51 km
Brasina, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
54 km
Brasina, Auto kamp
arr. 12:57
dep. 12:57
56 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:05
dep. 13:05
63 km
Loznica, Bus station
arr. 13:15
70 km
13:45 15:50 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 13:45
Lonjin, Usce
arr. 13:56
dep. 13:56
7.9 km
Uzovnica
arr. 13:59
dep. 13:59
10.4 km
Crnca, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 14:11
dep. 14:11
20.2 km
Culine
arr. 14:26
dep. 14:26
27.7 km
Amajic
arr. 14:36
dep. 14:36
31.3 km
Budisic
arr. 14:46
dep. 14:46
33.9 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
41.7 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
47.8 km
Donja Borina, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
51.1 km
Brasina, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
53.4 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 15:36
dep. 15:36
62.2 km
Loznica, Bus station
arr. 15:50
68.3 km
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:00
Lonjin
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Lonjin, Usce
arr. 15:08
dep. 15:08
7 km
Uzovnica
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Crnca
arr. 15:16
dep. 15:16
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 15:22
dep. 15:22
20 km
Culine
arr. 15:32
dep. 15:32
28 km
Amajic
arr. 15:35
dep. 15:35
31 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
51 km
Brasina, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
54 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 16:10
dep. 16:10
63 km
Loznica, Bus station
arr. 16:15
70 km
16:30 18:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 16:30
Lonjin, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Uzovnica
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Crnca, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Culine
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Amajic
arr. 17:15
dep. 17:15
31 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:30
dep. 17:30
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
51 km
Brasina, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
54 km
Brasina, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
56 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
63 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
70 km

Naselja Ljubovija i Loznica su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.