Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Ljubovija - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.11.2018.
04:00 07:45 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 04:00
Lonjin
arr. 04:05
dep. 04:05
5 km
Uzovnica
arr. 04:10
dep. 04:10
10 km
Crnca
arr. 04:15
dep. 04:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 04:25
dep. 04:25
20 km
Culine
arr. 04:35
dep. 04:35
25 km
Amajic
arr. 04:45
dep. 04:45
30 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 04:55
dep. 04:55
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
51 km
Brasina, Dom
arr. 05:05
dep. 05:05
54 km
Banja Koviljaca, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
63 km
Loznica, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
70 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 05:35
dep. 05:35
77 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
95 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
98 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
101 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
107 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
112 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
123 km
Platicevo, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
136 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 06:55
dep. 06:55
143 km
Jarak, 5
arr. 07:00
dep. 07:00
147 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
154 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
213 km
05:30 09:35 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 05:30
Donja Ljubovida
arr. 05:40
dep. 05:40
5.5 km
Gornja Ljubovida
arr. 05:49
dep. 05:49
11 km
Skadar, Proslop
arr. 05:55
dep. 05:55
17.5 km
Pecka, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
22.9 km
Gunjaci, centar
arr. 06:22
dep. 06:22
26.8 km
Bastav, S. kuce
arr. 06:28
dep. 06:28
30.9 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
34 km
Osecina, Jadar
arr. 06:36
dep. 06:36
37.5 km
Osecina, AS
arr. 06:39
dep. 06:39
39.8 km
Osecina, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
40.4 km
Osecina, Gvozdeni most
arr. 06:44
dep. 06:44
43.4 km
Dragijevica, Kafana Odmor
arr. 06:47
dep. 06:47
46.3 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 06:51
dep. 06:51
49.5 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 06:57
dep. 06:57
53.3 km
Pricevic, Jakova vodenica
arr. 07:01
dep. 07:01
56.3 km
Pricevic
arr. 07:04
dep. 07:04
58.9 km
Pricevic, Mokro brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
61.3 km
Zlataric, Ribari
arr. 07:11
dep. 07:11
65.5 km
Valjevo, Kazneno popravni dom
arr. 07:15
dep. 07:15
69.6 km
Valjevo, Jadar
arr. 07:19
dep. 07:19
72.4 km
Valjevo, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:45
74 km
Popucke, Iverak
arr. 07:46
dep. 07:46
80 km
Divci kod Valjeva
arr. 07:59
dep. 07:59
86 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
89 km
arr. 08:08
dep. 08:08
0 km
Stepanje
arr. 08:11
dep. 08:11
96 km
Bajevac, I
arr. 08:13
dep. 08:13
98 km
Bajevac, II
arr. 08:15
dep. 08:15
100 km
Murgas
arr. 08:18
dep. 08:18
102 km
Ub, Vučijak
arr. 08:21
dep. 08:21
104 km
arr. 08:25
dep. 08:25
107 km
Bogdanovica
arr. 08:28
dep. 08:28
110 km
Crvena Jabuka kod Uba
arr. 08:30
dep. 08:30
112 km
Milorci
arr. 08:34
dep. 08:34
115 km
Loncanik
arr. 08:37
dep. 08:37
118 km
Piroman, Center
arr. 08:41
dep. 08:41
122 km
Stubline, Center
arr. 08:47
dep. 08:47
127 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:49
dep. 08:49
130 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
134 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
139 km
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 09:05
dep. 09:05
142 km
Umka, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
148 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 09:30
dep. 09:30
165 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:35
170 km
06:30 10:20 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:30
Lonjin, Usce
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Uzovnica
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Crnca, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Culine
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Amajic
arr. 07:15
dep. 07:15
31 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 07:30
dep. 07:30
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
51 km
Brasina, Dom
arr. 07:45
dep. 07:45
54 km
Brasina, Auto kamp
arr. 07:47
dep. 07:47
56 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 07:55
dep. 07:55
63 km
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
70 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
78 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
81 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
95 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
101 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
109 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
112 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
123 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
129 km
Platicevo, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
137 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Jarak, 4
arr. 09:20
dep. 09:20
147 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
154 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
209 km
07:30 11:25 (03:55)
Bus station
The timetable is valid until: 14.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Mali Zvornik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41.7 km
Banja Koviljaca, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
62.2 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
68.3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
93.3 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
121.3 km
arr. 11:11
dep. 11:11
201.9 km
arr. 11:16
dep. 11:16
204.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
208.5 km
07:30 12:00 (04:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Donja Ljubovida
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 08:00
dep. 08:00
17 km
Carina
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Pecka, Center
arr. 08:15
dep. 08:20
23 km
Gunjaci
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 08:29
dep. 08:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 08:35
dep. 08:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 08:43
dep. 08:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Osecina, Center
arr. 08:50
dep. 09:05
40 km
Dragijevica
arr. 09:15
dep. 09:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
53 km
Pricevic
arr. 09:30
dep. 09:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
74 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
80 km
Divci kod Valjeva
arr. 10:14
dep. 10:14
86 km
arr. 10:23
dep. 10:23
94 km
Murgas
arr. 10:33
dep. 10:33
102 km
arr. 10:40
dep. 10:40
107 km
Bogdanovica
arr. 10:43
dep. 10:43
110 km
Milorci
arr. 10:49
dep. 10:49
115 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
122 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
127 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
139 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
148 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
165 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:00
170 km
08:30 12:50 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 08:30
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Uzovnica
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Crnca
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Culine
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Budisic
arr. 09:27
dep. 09:27
31 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
43 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
51 km
Brasina, Dom
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
63 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
70 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
80 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
95 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
101 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
112 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
123 km
Platicevo
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 11:41
dep. 11:41
143 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
209 km
11:40 15:30 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 11:40
Lonjin, Usce
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Uzovnica
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Crnca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Culine
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Amajic
arr. 12:25
dep. 12:25
31 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
51 km
Brasina, Dom
arr. 12:55
dep. 12:55
54 km
Brasina, Auto kamp
arr. 12:57
dep. 12:57
56 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 13:05
dep. 13:05
63 km
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
70 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
78 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
81 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
95 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
109 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
112 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
123 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
129 km
Platicevo, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
137 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 14:25
dep. 14:25
143 km
Jarak, 4
arr. 14:30
dep. 14:30
147 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
209 km
13:00 17:00 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 13:00
Banja Koviljaca, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
62.2 km
arr. 16:45
dep. 16:45
205.4 km
arr. 16:50
dep. 16:50
208.4 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
212 km
15:10 19:00 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:10
Lonjin, Usce
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Uzovnica
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Crnca, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Culine
arr. 15:50
dep. 15:50
28 km
Amajic
arr. 15:55
dep. 15:55
31 km
Mali Zvornik, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
arr. 18:54
dep. 18:54
205 km
arr. 18:57
dep. 18:57
207 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:00
209 km
15:30 19:45 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:30
Donja Ljubovida
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Gornja Ljubovida
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Carina
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
Pecka, Center
arr. 16:15
dep. 16:20
23 km
Gunjaci
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
Bastav, S. kuce
arr. 16:29
dep. 16:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Belotic kod Osecine
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
Osecina, Jadar
arr. 16:45
dep. 16:45
37 km
Osecina, Center
arr. 16:50
dep. 17:05
40 km
Dragijevica
arr. 17:15
dep. 17:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
53 km
Pricevic
arr. 17:30
dep. 17:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
74 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
80 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
86 km
arr. 18:22
dep. 18:22
94 km
Murgas
arr. 18:31
dep. 18:31
102 km
arr. 18:37
dep. 18:37
107 km
Bogdanovica
arr. 18:40
dep. 18:40
110 km
Milorci
arr. 18:46
dep. 18:46
115 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
122 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
127 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
139 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
148 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
165 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:45
170 km
16:30 20:20 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 16:30
Lonjin, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Uzovnica
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Crnca, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Culine
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Amajic
arr. 17:15
dep. 17:15
31 km
Mali Zvornik, Hotel
arr. 17:30
dep. 17:30
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
51 km
Brasina, Dom
arr. 17:45
dep. 17:45
54 km
Brasina, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
56 km
Banja Koviljaca, Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
63 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
70 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
81 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
95 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
101 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
112 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
123 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
129 km
Platicevo, Center
arr. 19:09
dep. 19:09
137 km
Hrtkovci, Katolička crkva
arr. 19:15
dep. 19:15
143 km
Jarak, 4
arr. 19:20
dep. 19:20
147 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
209 km

Naselja Ljubovija i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~199 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.