Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubovija - Belgrade (Beograd) timetable

sunday, 16.06.2024.
06:30 10:20 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 06:30
Gracanica kod Ljubovije, Usce
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Uzovnica, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Crnca, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Culine, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
28 km
Amajic, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
31 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 07:30
dep. 07:30
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
51 km
Brasina, Dom - centar
arr. 07:45
dep. 07:45
54 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 07:47
dep. 07:47
56 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 07:55
dep. 07:55
63 km
Loznica, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
70 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
78 km
Jelav, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
81 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
95 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
101 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
109 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
112 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
123 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
129 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
137 km
arr. 09:15
dep. 09:15
143 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
147 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
154 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
209 km
07:30 12:00 (04:30)
Bus stationDunav stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 08:20
dep. 08:20
41.7 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 08:50
dep. 08:50
62.2 km
Loznica, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
68.3 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
93.3 km
Sabac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:30
121.3 km
Klenak
arr. 10:36
dep. 10:36
127.3 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 10:44
dep. 10:44
134.3 km
arr. 10:51
dep. 10:51
141.3 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:56
dep. 10:56
145.3 km
arr. 11:50
dep. 11:50
206.3 km
Belgrade (Beograd), Dunav stanica
arr. 12:00
216.3 km
07:30 12:00 (04:30)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 07:30
Donja Ljubovida, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Gornja Ljubovida, Selo
arr. 07:48
dep. 07:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 08:00
dep. 08:00
17 km
Carina, Pod Preskom
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Pecka, Center
arr. 08:15
dep. 08:20
23 km
Gunjaci, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Bastav, Soldatovica kuca
arr. 08:29
dep. 08:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most - Josipovici
arr. 08:35
dep. 08:35
34 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
36 km
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Osecina Varosica, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:05
40 km
Dragijevica, Kafana
arr. 09:15
dep. 09:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 09:22
dep. 09:22
53 km
Pricevic, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 09:37
dep. 09:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
74 km
Popucke, Iverak 1
arr. 10:07
dep. 10:07
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
86 km
arr. 10:23
dep. 10:23
94 km
Murgas, Magacin
arr. 10:33
dep. 10:33
102 km
arr. 10:40
dep. 10:40
107 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
110 km
Milorci, Valjevski put
arr. 10:49
dep. 10:49
115 km
Piroman, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
122 km
Stubline, Center
arr. 11:05
dep. 11:05
127 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
139 km
Umka, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
148 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 11:55
dep. 11:55
165 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:00
170 km
08:30 12:50 (04:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 08:30
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Uzovnica, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Crnca, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
20 km
Culine, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
28 km
Budisic, 2
arr. 09:27
dep. 09:27
31 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 09:35
dep. 09:35
43 km
Donja Borina, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
51 km
Brasina, Dom - centar
arr. 09:45
dep. 09:45
54 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 10:00
dep. 10:10
63 km
Loznica, Bus station
arr. 10:16
dep. 10:16
70 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 10:32
dep. 10:32
80 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
95 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
101 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
112 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
123 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
137 km
arr. 11:41
dep. 11:41
143 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:50
209 km
11:40 15:30 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 11:40
Gracanica kod Ljubovije, Usce
arr. 11:50
dep. 11:50
7 km
Uzovnica, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Crnca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Culine, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
28 km
Amajic, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
31 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 12:40
dep. 12:40
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 12:46
dep. 12:46
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
51 km
Brasina, Dom - centar
arr. 12:55
dep. 12:55
54 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 12:57
dep. 12:57
56 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 13:05
dep. 13:05
63 km
Loznica, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
70 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
78 km
Jelav, Dom
arr. 13:24
dep. 13:24
81 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
95 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
101 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
109 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
112 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
123 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
129 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
137 km
arr. 14:25
dep. 14:25
143 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
147 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:30
209 km
13:00 16:45 (03:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 13:00
Lonjin, Selo
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Uzovnica, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
10 km
Crnca, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
20 km
Culine, Center
arr. 13:35
dep. 13:35
25 km
Amajic, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
30 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 13:50
dep. 13:50
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 13:55
dep. 13:55
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
51 km
Brasina, Dom - centar
arr. 14:05
dep. 14:05
54 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 14:15
dep. 14:15
63 km
Loznica, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
70 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
77 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
95 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
98 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
101 km
Duvaniste, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
107 km
Slepcevic, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
112 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
123 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:45
dep. 15:45
136 km
arr. 15:55
dep. 15:55
143 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
147 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:05
dep. 16:05
154 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:45
213 km
15:30 19:45 (04:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 15:30
Donja Ljubovida, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gornja Ljubovida, Rainovaca
arr. 15:45
dep. 15:45
9 km
Gornja Ljubovida, Selo
arr. 15:48
dep. 15:48
12 km
Skadar, Proslop
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Carina, Pod Preskom
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
Pecka, Center
arr. 16:15
dep. 16:20
23 km
Gunjaci, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
Bastav, Soldatovica kuca
arr. 16:29
dep. 16:29
31 km
Belotic kod Osecine, Ruzica most - Josipovici
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Belotic kod Osecine, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
36 km
arr. 16:45
dep. 16:45
37 km
Osecina Varosica, Bus station
arr. 16:50
dep. 17:05
40 km
Dragijevica, Kafana
arr. 17:15
dep. 17:15
46 km
Osladic, Kamenoresci
arr. 17:18
dep. 17:18
49 km
Kamenica kod Valjeva, Donja
arr. 17:22
dep. 17:22
53 km
Pricevic, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
59 km
Zlataric, Ribari
arr. 17:37
dep. 17:37
66 km
Valjevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
74 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:06
dep. 18:06
80 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
86 km
arr. 18:22
dep. 18:22
94 km
Murgas, Magacin
arr. 18:31
dep. 18:31
102 km
arr. 18:37
dep. 18:37
107 km
Bogdanovica, Ulaz
arr. 18:40
dep. 18:40
110 km
Milorci, Valjevski put
arr. 18:46
dep. 18:46
115 km
Piroman, Center
arr. 18:53
dep. 18:53
122 km
Stubline, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
127 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:12
dep. 19:12
139 km
Umka, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
148 km
Belgrade (Beograd), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:40
dep. 19:40
165 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:45
170 km
16:30 20:20 (03:50)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 16:30
Gracanica kod Ljubovije, Usce
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Uzovnica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Crnca, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
20 km
Culine, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
28 km
Amajic, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
31 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 17:30
dep. 17:30
43 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 17:36
dep. 17:36
48 km
Donja Borina, Intersection
arr. 17:40
dep. 17:40
51 km
Brasina, Dom - centar
arr. 17:45
dep. 17:45
54 km
Gornja Koviljaca, Auto kamp
arr. 17:47
dep. 17:47
56 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 17:55
dep. 17:55
63 km
Loznica, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
70 km
Jelav, Dom
arr. 18:14
dep. 18:14
81 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
87 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
95 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
101 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
112 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
123 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
129 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
137 km
arr. 19:15
dep. 19:15
143 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
147 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:20
209 km
18:30 22:49 (04:19)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubovija, Bus station
dep. 18:30
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 18:36
dep. 18:36
4 km
Lonjin, Selo
arr. 18:39
dep. 18:39
6.3 km
Gracanica kod Ljubovije, Usce
arr. 18:41
dep. 18:41
7.9 km
Uzovnica, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
10.4 km
Crnca, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
16 km
Velika Reka kod Malog Zvornika, Center
arr. 18:56
dep. 18:56
20.2 km
Culine, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
27.7 km
Amajic, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
31.3 km
Budisic, 1
arr. 19:10
dep. 19:10
33.9 km
Mali Zvornik, Bus station (Hotel)
arr. 19:20
dep. 19:20
41.7 km
Radalj kod Malog Zvornika, Podvoznjak - raskrsnica
arr. 19:29
dep. 19:29
47.8 km
Donja Borina, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
51.1 km
Brasina, Dom - centar
arr. 19:36
dep. 19:36
53.4 km
Banja Koviljaca, Centar - Stara AS
arr. 19:49
dep. 19:49
62.2 km
Loznica, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:15
68.3 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 20:27
dep. 20:27
75.1 km
Jelav, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
79 km
Lesnica kod Loznice, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
84.6 km
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 20:40
dep. 20:40
88.1 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
93 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
96 km
Petlovaca, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
99.1 km
Duvaniste, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
105.8 km
Slepcevic, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
110 km
Sabac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
124.8 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 21:43
dep. 21:43
136.6 km
arr. 21:50
dep. 21:50
143.1 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 21:54
dep. 21:54
147 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 21:58
dep. 21:58
151.3 km
arr. 22:39
dep. 22:39
205.4 km
arr. 22:42
dep. 22:42
208.4 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:49
212 km

Naselja Ljubovija i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~202 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 45min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubovija je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Ljubovija - Belgrade (Beograd) iznosi od 11,50 EUR do 11,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.