Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljubava - Krusevac timetable

thursday, 14.11.2019.
05:25 06:20 (00:55)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava, Izlaz
dep. 05:25
Ljubava
arr. 05:28
dep. 05:28
1 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:38
dep. 05:38
4.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:41
dep. 05:41
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Kukljin, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Kukljin, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:53
dep. 05:53
9 km
Kukljin, 5
arr. 05:54
dep. 05:54
9.5 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
10.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
11.5 km
Kukljin, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Kukljin, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Jasika, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15.5 km
Jasika, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Jasika, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:12
dep. 06:12
18.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:19
dep. 06:19
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
21.5 km
07:35 08:30 (00:55)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava, Izlaz
dep. 07:35
Ljubava
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:48
dep. 07:48
4.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:51
dep. 07:51
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:54
dep. 07:54
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
7.5 km
Kukljin, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Kukljin, 6
arr. 08:01
dep. 08:01
8.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:03
dep. 08:03
9 km
Kukljin, 5
arr. 08:04
dep. 08:04
9.5 km
Kukljin, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
10.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
11.5 km
Kukljin, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
12 km
Kukljin, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
12.5 km
Jasika, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
15.5 km
Jasika, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Jasika, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
16.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:22
dep. 08:22
18.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:23
dep. 08:23
19 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
21.5 km
12:00 12:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava
dep. 12:00
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:08
dep. 12:08
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:11
dep. 12:11
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
6.5 km
Kukljin, 7
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Kukljin, 6
arr. 12:21
dep. 12:21
7.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Kukljin, 5
arr. 12:24
dep. 12:24
8.5 km
Kukljin, 4
arr. 12:26
dep. 12:26
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
10.5 km
Kukljin, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
11 km
Kukljin, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Jasika, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
14.5 km
Jasika, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
15 km
Jasika, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:42
dep. 12:42
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:43
dep. 12:43
18 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:49
dep. 12:49
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:50
20.5 km
13:20 14:30 (01:10)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava, Izlaz
dep. 13:20
Ljubava
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 13:33
dep. 13:33
4.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:36
dep. 13:36
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 13:51
dep. 13:51
12.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
14 km
Kukljin, 7
arr. 14:00
dep. 14:00
14.5 km
Kukljin, 6
arr. 14:01
dep. 14:01
15 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:03
dep. 14:03
15.5 km
Kukljin, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
16 km
Kukljin, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
17 km
Kukljin, 3
arr. 14:08
dep. 14:08
18 km
Kukljin, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
18.5 km
Kukljin, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Jasika, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
22 km
Jasika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
23 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:22
dep. 14:22
25 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:23
dep. 14:23
25.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:28
dep. 14:28
27 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:29
dep. 14:29
27.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
28 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava
dep. 18:00
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:11
dep. 18:11
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:14
dep. 18:14
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 18:16
dep. 18:16
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
6.5 km
Kukljin, 7
arr. 18:20
dep. 18:20
7 km
Kukljin, 6
arr. 18:21
dep. 18:21
7.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Kukljin, 5
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Kukljin, 4
arr. 18:26
dep. 18:26
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
10.5 km
Kukljin, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
11 km
Kukljin, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
11.5 km
Jasika, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
14.5 km
Jasika, 1
arr. 18:35
dep. 18:35
15 km
Jasika, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:42
dep. 18:42
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:43
dep. 18:43
18 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:48
dep. 18:48
19.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:49
dep. 18:49
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:50
20.5 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava
dep. 19:45
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:47
dep. 19:47
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:49
dep. 19:49
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:50
dep. 19:50
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:51
dep. 19:51
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
6.5 km
Kukljin, 7
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Kukljin, 6
arr. 19:56
dep. 19:56
7.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:57
dep. 19:57
8 km
Kukljin, 5
arr. 19:58
dep. 19:58
8.5 km
Kukljin, 4
arr. 19:59
dep. 19:59
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:00
dep. 20:00
10.5 km
Kukljin, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
11 km
Kukljin, 1
arr. 20:02
dep. 20:02
11.5 km
Jasika, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
14.5 km
Jasika, 1
arr. 20:06
dep. 20:06
15 km
Jasika, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:10
dep. 20:10
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:11
dep. 20:11
18 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:13
dep. 20:13
19.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:14
dep. 20:14
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
20.5 km
Ljubava - Krusevac timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
05:25 06:20 (00:55)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava, Izlaz
dep. 05:25
Ljubava
arr. 05:28
dep. 05:28
1 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 05:38
dep. 05:38
4.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 05:41
dep. 05:41
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Kukljin, 7
arr. 05:50
dep. 05:50
8 km
Kukljin, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:53
dep. 05:53
9 km
Kukljin, 5
arr. 05:54
dep. 05:54
9.5 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
10.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
11.5 km
Kukljin, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Kukljin, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
Jasika, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15.5 km
Jasika, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Jasika, Intersection
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:12
dep. 06:12
18.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:13
dep. 06:13
19 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:18
dep. 06:18
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:19
dep. 06:19
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:20
21.5 km
07:35 08:30 (00:55)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava, Izlaz
dep. 07:35
Ljubava
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 07:48
dep. 07:48
4.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 07:51
dep. 07:51
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 07:54
dep. 07:54
6.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 07:56
dep. 07:56
7 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
7.5 km
Kukljin, 7
arr. 08:00
dep. 08:00
8 km
Kukljin, 6
arr. 08:01
dep. 08:01
8.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:03
dep. 08:03
9 km
Kukljin, 5
arr. 08:04
dep. 08:04
9.5 km
Kukljin, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
10.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
11.5 km
Kukljin, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
12 km
Kukljin, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
12.5 km
Jasika, 2
arr. 08:14
dep. 08:14
15.5 km
Jasika, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Jasika, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
16.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:22
dep. 08:22
18.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:23
dep. 08:23
19 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 08:28
dep. 08:28
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:29
dep. 08:29
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:30
21.5 km
12:00 12:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava
dep. 12:00
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:08
dep. 12:08
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:11
dep. 12:11
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
6.5 km
Kukljin, 7
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
Kukljin, 6
arr. 12:21
dep. 12:21
7.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:23
dep. 12:23
8 km
Kukljin, 5
arr. 12:24
dep. 12:24
8.5 km
Kukljin, 4
arr. 12:26
dep. 12:26
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 12:28
dep. 12:28
10.5 km
Kukljin, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
11 km
Kukljin, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
11.5 km
Jasika, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
14.5 km
Jasika, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
15 km
Jasika, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:42
dep. 12:42
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:43
dep. 12:43
18 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:49
dep. 12:49
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:50
20.5 km
13:20 14:30 (01:10)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava, Izlaz
dep. 13:20
Ljubava
arr. 13:23
dep. 13:23
1 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 13:33
dep. 13:33
4.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:36
dep. 13:36
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 13:51
dep. 13:51
12.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
10 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
14 km
Kukljin, 7
arr. 14:00
dep. 14:00
14.5 km
Kukljin, 6
arr. 14:01
dep. 14:01
15 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:03
dep. 14:03
15.5 km
Kukljin, 5
arr. 14:04
dep. 14:04
16 km
Kukljin, 4
arr. 14:06
dep. 14:06
17 km
Kukljin, 3
arr. 14:08
dep. 14:08
18 km
Kukljin, 2
arr. 14:09
dep. 14:09
18.5 km
Kukljin, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Jasika, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
22 km
Jasika, 1
arr. 14:15
dep. 14:15
22.5 km
Jasika, Intersection
arr. 14:17
dep. 14:17
23 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:22
dep. 14:22
25 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:23
dep. 14:23
25.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:28
dep. 14:28
27 km
Krusevac, Merkur
arr. 14:29
dep. 14:29
27.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:30
28 km
18:00 18:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava
dep. 18:00
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 18:02
dep. 18:02
0.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 18:08
dep. 18:08
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 18:11
dep. 18:11
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 18:14
dep. 18:14
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 18:16
dep. 18:16
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
6.5 km
Kukljin, 7
arr. 18:20
dep. 18:20
7 km
Kukljin, 6
arr. 18:21
dep. 18:21
7.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 18:23
dep. 18:23
8 km
Kukljin, 5
arr. 18:24
dep. 18:24
8.5 km
Kukljin, 4
arr. 18:26
dep. 18:26
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 18:28
dep. 18:28
10.5 km
Kukljin, 2
arr. 18:29
dep. 18:29
11 km
Kukljin, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
11.5 km
Jasika, 2
arr. 18:34
dep. 18:34
14.5 km
Jasika, 1
arr. 18:35
dep. 18:35
15 km
Jasika, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:42
dep. 18:42
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:43
dep. 18:43
18 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:48
dep. 18:48
19.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:49
dep. 18:49
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:50
20.5 km
19:45 20:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljubava
dep. 19:45
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:47
dep. 19:47
1.5 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
2.5 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:49
dep. 19:49
3.5 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:50
dep. 19:50
4.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:51
dep. 19:51
5.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:54
dep. 19:54
6.5 km
Kukljin, 7
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Kukljin, 6
arr. 19:56
dep. 19:56
7.5 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:57
dep. 19:57
8 km
Kukljin, 5
arr. 19:58
dep. 19:58
8.5 km
Kukljin, 4
arr. 19:59
dep. 19:59
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:00
dep. 20:00
10.5 km
Kukljin, 2
arr. 20:01
dep. 20:01
11 km
Kukljin, 1
arr. 20:02
dep. 20:02
11.5 km
Jasika, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
14.5 km
Jasika, 1
arr. 20:06
dep. 20:06
15 km
Jasika, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
15.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:10
dep. 20:10
17.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:11
dep. 20:11
18 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:13
dep. 20:13
19.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:14
dep. 20:14
20 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:15
20.5 km

Naselja Ljubava i Krusevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljubava je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.