Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljig - Zivkovci timetable

friday, 13.12.2019.
06:30 07:25 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 06:30
Ljig, Osnovna skola
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Brancic
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Ivanovci
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Poljanice
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Sutci
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 07:01
dep. 07:01
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 07:03
dep. 07:03
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
18 km
Zivkovci, Cer
arr. 07:09
dep. 07:09
20 km
Zivkovci, Gaj
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Zivkovci
arr. 07:16
dep. 07:16
25 km
Zivkovci, Glog
arr. 07:18
dep. 07:18
26 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 07:23
dep. 07:23
29 km
Zivkovci, Okretnica
arr. 07:25
30 km
13:45 14:53 (01:08)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 13:45
Brancic, Trafostanica
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Brancic
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Ivanovci
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Poljanice
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Sutci
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 14:16
dep. 14:16
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Belanovica, Berisava
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Belanovica, Veliki cer
arr. 14:24
dep. 14:24
20 km
Kalanjevci, Zelova kapija
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Kalanjevci, Stanisica kuce
arr. 14:33
dep. 14:33
24.5 km
Kalanjevci, Spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
24 km
Kalanjevci, Jerinica kuce
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Kalanjevci, Dragijino brdo
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Kalanjevci, Skola
arr. 14:36
dep. 14:36
26.5 km
Kalanjevci, Vojinovica sevar
arr. 14:37
dep. 14:37
27 km
Kalanjevci, Gaj
arr. 14:39
dep. 14:39
28.5 km
Zivkovci
arr. 14:40
dep. 14:40
29.5 km
Zivkovci, Glog
arr. 14:42
dep. 14:42
30.5 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 14:46
dep. 14:46
32.5 km
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 14:51
dep. 14:51
33.5 km
Zivkovci, Okretnica
arr. 14:53
34.5 km
15:20 16:06 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Poljanice
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Sutci
arr. 15:49
dep. 15:49
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
18 km
Zivkovci, Cer
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Zivkovci, Gaj
arr. 16:04
dep. 16:04
24 km
Zivkovci
arr. 16:06
25 km
Ljig - Zivkovci timetable
Departures on: monday, 16.12.2019.
06:30 07:25 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 06:30
Ljig, Osnovna skola
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Brancic
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Ivanovci
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Poljanice
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Sutci
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 07:01
dep. 07:01
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 07:03
dep. 07:03
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
18 km
Zivkovci, Cer
arr. 07:09
dep. 07:09
20 km
Zivkovci, Gaj
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Zivkovci
arr. 07:16
dep. 07:16
25 km
Zivkovci, Glog
arr. 07:18
dep. 07:18
26 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 07:23
dep. 07:23
29 km
Zivkovci, Okretnica
arr. 07:25
30 km
13:45 14:53 (01:08)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 13:45
Brancic, Trafostanica
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Brancic
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Ivanovci
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Poljanice
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Sutci
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 14:16
dep. 14:16
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Belanovica, Berisava
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Belanovica, Veliki cer
arr. 14:24
dep. 14:24
20 km
Kalanjevci, Zelova kapija
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Kalanjevci, Stanisica kuce
arr. 14:33
dep. 14:33
24.5 km
Kalanjevci, Spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
24 km
Kalanjevci, Jerinica kuce
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Kalanjevci, Dragijino brdo
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Kalanjevci, Skola
arr. 14:36
dep. 14:36
26.5 km
Kalanjevci, Vojinovica sevar
arr. 14:37
dep. 14:37
27 km
Kalanjevci, Gaj
arr. 14:39
dep. 14:39
28.5 km
Zivkovci
arr. 14:40
dep. 14:40
29.5 km
Zivkovci, Glog
arr. 14:42
dep. 14:42
30.5 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 14:46
dep. 14:46
32.5 km
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 14:51
dep. 14:51
33.5 km
Zivkovci, Okretnica
arr. 14:53
34.5 km
15:20 16:06 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Poljanice
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Sutci
arr. 15:49
dep. 15:49
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
18 km
Zivkovci, Cer
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Zivkovci, Gaj
arr. 16:04
dep. 16:04
24 km
Zivkovci
arr. 16:06
25 km
Ljig - Zivkovci timetable
Departures on: tuesday, 17.12.2019.
06:30 07:25 (00:55)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 06:30
Ljig, Osnovna skola
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Brancic
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Ivanovci
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Poljanice
arr. 06:53
dep. 06:53
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 06:57
dep. 06:57
13 km
Sutci
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 07:01
dep. 07:01
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 07:03
dep. 07:03
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
18 km
Zivkovci, Cer
arr. 07:09
dep. 07:09
20 km
Zivkovci, Gaj
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Zivkovci
arr. 07:16
dep. 07:16
25 km
Zivkovci, Glog
arr. 07:18
dep. 07:18
26 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
28 km
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 07:23
dep. 07:23
29 km
Zivkovci, Okretnica
arr. 07:25
30 km
13:45 14:53 (01:08)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 13:45
Brancic, Trafostanica
arr. 13:49
dep. 13:49
2 km
Brancic
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Ivanovci
arr. 14:00
dep. 14:00
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 14:05
dep. 14:05
9 km
Poljanice
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 14:12
dep. 14:12
13 km
Sutci
arr. 14:14
dep. 14:14
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 14:16
dep. 14:16
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
18 km
Belanovica, Berisava
arr. 14:22
dep. 14:22
19 km
Belanovica, Veliki cer
arr. 14:24
dep. 14:24
20 km
Kalanjevci, Zelova kapija
arr. 14:26
dep. 14:26
21 km
Kalanjevci, Stanisica kuce
arr. 14:33
dep. 14:33
24.5 km
Kalanjevci, Spomenik
arr. 14:32
dep. 14:32
24 km
Kalanjevci, Jerinica kuce
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Kalanjevci, Dragijino brdo
arr. 14:35
dep. 14:35
26 km
Kalanjevci, Skola
arr. 14:36
dep. 14:36
26.5 km
Kalanjevci, Vojinovica sevar
arr. 14:37
dep. 14:37
27 km
Kalanjevci, Gaj
arr. 14:39
dep. 14:39
28.5 km
Zivkovci
arr. 14:40
dep. 14:40
29.5 km
Zivkovci, Glog
arr. 14:42
dep. 14:42
30.5 km
Zivkovci, Stekica kuce
arr. 14:46
dep. 14:46
32.5 km
Zivkovci, Lukića kuće
arr. 14:51
dep. 14:51
33.5 km
Zivkovci, Okretnica
arr. 14:53
34.5 km
15:20 16:06 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Poljanice, Jelica kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
9 km
Poljanice
arr. 15:43
dep. 15:43
11 km
Poljanice, Durov. cesma
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Sutci
arr. 15:49
dep. 15:49
15 km
Belanovica, Dobrilovac
arr. 15:51
dep. 15:51
17 km
Belanovica, Osnovna skola
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Belanovica, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
18 km
Zivkovci, Cer
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Zivkovci, Gaj
arr. 16:04
dep. 16:04
24 km
Zivkovci
arr. 16:06
25 km

Naselja Ljig i Zivkovci su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljig je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.