Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ljig - Kozelj kod Ljiga timetable

wednesday, 24.07.2019.
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Kozelj kod Ljiga
arr. 15:50
14 km
Ljig - Kozelj kod Ljiga timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Kozelj kod Ljiga
arr. 15:50
14 km
Ljig - Kozelj kod Ljiga timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Kozelj kod Ljiga
arr. 15:50
14 km
Ljig - Kozelj kod Ljiga timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Kozelj kod Ljiga
arr. 15:50
14 km
Ljig - Kozelj kod Ljiga timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Kozelj kod Ljiga
arr. 15:50
14 km
Ljig - Kozelj kod Ljiga timetable
Departures on: wednesday, 31.07.2019.
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Kozelj kod Ljiga
arr. 15:50
14 km
Ljig - Kozelj kod Ljiga timetable
Departures on: thursday, 01.08.2019.
15:20 15:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Ljig, Bus station
dep. 15:20
Brancic, Trafostanica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Brancic
arr. 15:25
dep. 15:25
3 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Ivanovci
arr. 15:35
dep. 15:35
8 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 15:37
dep. 15:37
9 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 15:45
dep. 15:45
12 km
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 15:47
dep. 15:47
13 km
Kozelj kod Ljiga
arr. 15:50
14 km

Naselja Ljig i Kozelj kod Ljiga su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ljig je u 15:20 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.