Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Lipovica kod Leskovca - Leskovac timetable

thursday, 04.06.2020.
04:33 04:56 (00:23)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: business days.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 04:33
Pecenjevce, Railway station
arr. 04:39
dep. 04:43
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 04:47
dep. 04:47
9 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 04:50
dep. 04:50
10 km
Leskovac, Railway station
arr. 04:56
19 km
07:22 07:42 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 07:22
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Leskovac, Railway station
arr. 07:42
19 km
07:48 08:08 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 13.06.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 07:48
Pecenjevce, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:55
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 07:59
dep. 07:59
9 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:02
10 km
Leskovac, Railway station
arr. 08:08
19 km
08:17 08:40 (00:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 08:17
Pecenjevce
arr. 08:23
dep. 08:23
5 km
Zivkovo
arr. 08:26
dep. 08:26
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Zaluznje
arr. 08:29
dep. 08:29
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:38
dep. 08:38
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:40
19 km
10:33 10:53 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 10:33
Pecenjevce, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Leskovac, Railway station
arr. 10:53
19 km
10:41 11:10 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 10:41
Pecenjevce, Center
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Zivkovo, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:55
dep. 10:55
14 km
Zaluznje
arr. 10:57
dep. 10:57
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:01
dep. 11:01
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:06
dep. 11:06
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:10
24 km
11:59 12:25 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 11:59
Pecenjevce
arr. 12:02
dep. 12:02
3.5 km
Zivkovo
arr. 12:07
dep. 12:07
10 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
11 km
Zaluznje
arr. 12:11
dep. 12:11
14 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:22
dep. 12:22
17 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:25
20 km
12:43 13:03 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 12:43
Pecenjevce, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
9 km
Leskovac, Railway station
arr. 13:03
19 km
14:41 15:10 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 14:41
Pecenjevce, Center
arr. 14:46
dep. 14:46
5 km
Zivkovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Zaluznje
arr. 14:57
dep. 14:57
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:01
dep. 15:01
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:06
dep. 15:06
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
24 km
15:56 16:25 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 15:56
Pecenjevce, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Zivkovo, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:10
dep. 16:10
14 km
Zaluznje
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:16
dep. 16:16
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:21
dep. 16:21
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:25
24 km
16:53 17:13 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 16:53
Pecenjevce, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 17:04
dep. 17:04
9 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:07
10 km
Leskovac, Railway station
arr. 17:13
19 km
17:13 17:40 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 17:13
Pecenjevce
arr. 17:21
dep. 17:21
5 km
Zivkovo
arr. 17:25
dep. 17:25
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:28
dep. 17:28
10 km
Zaluznje
arr. 17:30
dep. 17:30
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 17:37
dep. 17:37
16 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:38
dep. 17:38
17 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:40
19 km
17:41 18:10 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 17:41
Pecenjevce, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
5 km
Zivkovo, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 17:55
dep. 17:55
14 km
Zaluznje
arr. 17:57
dep. 17:57
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:01
dep. 18:01
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:06
dep. 18:06
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:10
24 km
19:45 20:04 (00:19)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 19:45
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:51
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:58
10 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:04
19 km
20:29 20:55 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 20:29
Pecenjevce
arr. 20:32
dep. 20:32
3 km
Zivkovo
arr. 20:37
dep. 20:37
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:38
dep. 20:38
10 km
Zaluznje
arr. 20:41
dep. 20:41
11 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:53
dep. 20:53
15 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:55
17 km
20:41 21:10 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca
dep. 20:41
Pecenjevce, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
5 km
Zivkovo, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
9 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:55
dep. 20:55
14 km
Zaluznje
arr. 20:57
dep. 20:57
16 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 21:01
dep. 21:01
19 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 21:06
dep. 21:06
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 21:10
24 km
20:50 21:10 (00:20)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lipovica kod Leskovca, Railway station
dep. 20:50
Pecenjevce, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
6 km
Zivkovo, Railway station
arr. 21:01
dep. 21:01
9 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 21:04
dep. 21:04
10 km
Leskovac, Railway station
arr. 21:10
19 km

Naselja Lipovica kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lipovica kod Leskovca je u 04:33 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.