Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lipnica kod Loznice - Bradic timetable

monday, 17.01.2022.
07:03 07:14 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 07:03
Bradic, Tocak
arr. 07:04
dep. 07:04
0.5 km
Bradic, Jasen
arr. 07:05
dep. 07:05
1.5 km
Bradic, Belace
arr. 07:06
dep. 07:06
2 km
Bradic, Citluk
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Bradic, Popovici
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Bradic, Crkva
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Bradic, Prodavnica
arr. 07:14
6.5 km
10:48 10:59 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 10:48
Bradic, Tocak
arr. 10:49
dep. 10:49
0.5 km
Bradic, Jasen
arr. 10:50
dep. 10:50
1.5 km
Bradic, Belace
arr. 10:51
dep. 10:51
2 km
Bradic, Citluk
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 10:53
dep. 10:53
3.5 km
Bradic, Popovici
arr. 10:55
dep. 10:55
4.5 km
Bradic, Crkva
arr. 10:57
dep. 10:57
5.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 10:58
dep. 10:58
6 km
Bradic, Prodavnica
arr. 10:59
6.5 km
12:08 12:19 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 12:08
Bradic, Tocak
arr. 12:09
dep. 12:09
0.5 km
Bradic, Jasen
arr. 12:10
dep. 12:10
1.5 km
Bradic, Belace
arr. 12:11
dep. 12:11
2 km
Bradic, Citluk
arr. 12:12
dep. 12:12
2.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 12:13
dep. 12:13
3.5 km
Bradic, Popovici
arr. 12:15
dep. 12:15
4.5 km
Bradic, Crkva
arr. 12:17
dep. 12:17
5.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 12:18
dep. 12:18
6 km
Bradic, Prodavnica
arr. 12:19
6.5 km
13:40 13:52 (00:12)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 13:40
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Bradic, Tocak
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Bradic, Jasen
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Bradic, Belace
arr. 13:44
dep. 13:44
3.5 km
Bradic, Citluk
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Bradic, Radulovici
arr. 13:46
dep. 13:46
5 km
Bradic, Popovici
arr. 13:48
dep. 13:48
6 km
Bradic, Crkva
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Bradic, Cotrici
arr. 13:51
dep. 13:51
7.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 13:52
8 km
14:28 14:39 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 14:28
Bradic, Tocak
arr. 14:29
dep. 14:29
0.5 km
Bradic, Jasen
arr. 14:30
dep. 14:30
1.5 km
Bradic, Belace
arr. 14:31
dep. 14:31
2 km
Bradic, Citluk
arr. 14:32
dep. 14:32
2.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 14:33
dep. 14:33
3.5 km
Bradic, Popovici
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Bradic, Crkva
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 14:38
dep. 14:38
6 km
Bradic, Prodavnica
arr. 14:39
6.5 km
15:33 15:44 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 15:33
Bradic, Tocak
arr. 15:34
dep. 15:34
0.5 km
Bradic, Jasen
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Bradic, Belace
arr. 15:36
dep. 15:36
2 km
Bradic, Citluk
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 15:38
dep. 15:38
3.5 km
Bradic, Popovici
arr. 15:40
dep. 15:40
4.5 km
Bradic, Crkva
arr. 15:42
dep. 15:42
5.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 15:43
dep. 15:43
6 km
Bradic, Prodavnica
arr. 15:44
6.5 km
17:10 17:22 (00:12)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 17:10
Runjani, Popovo raskrsce
arr. 17:11
dep. 17:11
1 km
Bradic, Tocak
arr. 17:12
dep. 17:12
2 km
Bradic, Jasen
arr. 17:13
dep. 17:13
3 km
Bradic, Belace
arr. 17:14
dep. 17:14
3.5 km
Bradic, Citluk
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Bradic, Radulovici
arr. 17:16
dep. 17:16
5 km
Bradic, Popovici
arr. 17:18
dep. 17:18
6 km
Bradic, Crkva
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Bradic, Cotrici
arr. 17:21
dep. 17:21
7.5 km
Bradic, Prodavnica
arr. 17:22
8 km
20:38 20:49 (00:11)
Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lipnica kod Loznice
dep. 20:38
Bradic, Tocak
arr. 20:39
dep. 20:39
0.5 km
Bradic, Jasen
arr. 20:40
dep. 20:40
1.5 km
Bradic, Belace
arr. 20:41
dep. 20:41
2 km
Bradic, Citluk
arr. 20:42
dep. 20:42
2.5 km
Bradic, Radulovici
arr. 20:43
dep. 20:43
3.5 km
Bradic, Popovici
arr. 20:45
dep. 20:45
4.5 km
Bradic, Crkva
arr. 20:47
dep. 20:47
5.5 km
Bradic, Cotrici
arr. 20:48
dep. 20:48
6 km
Bradic, Prodavnica
arr. 20:49
6.5 km

Naselja Lipnica kod Loznice i Bradic su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lipnica kod Loznice je u 07:03 h, dok je poslednji polazak u 20:38 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.