Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lezimir - Sremska Mitrovica timetable

monday, 17.01.2022.
06:00 06:40 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 06:00
Lezimir, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
3.9 km
Mandelos
arr. 06:09
dep. 06:09
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 06:14
dep. 06:14
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 06:30
dep. 06:30
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 06:36
dep. 06:36
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 06:40
28.3 km
07:45 08:25 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 07:45
Lezimir, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
3.9 km
Mandelos
arr. 07:54
dep. 07:54
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 08:07
dep. 08:07
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 08:15
dep. 08:15
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:17
dep. 08:17
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 08:21
dep. 08:21
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 08:25
28.3 km
11:50 12:30 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 11:50
Lezimir, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
3.9 km
Mandelos
arr. 11:59
dep. 11:59
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 12:04
dep. 12:04
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 12:12
dep. 12:12
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 12:20
dep. 12:20
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 12:26
dep. 12:26
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 12:30
28.3 km
14:05 14:45 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 14:05
Lezimir, 1
arr. 14:07
dep. 14:07
3.9 km
Mandelos
arr. 14:14
dep. 14:14
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 14:19
dep. 14:19
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 14:27
dep. 14:27
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 14:35
dep. 14:35
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:37
dep. 14:37
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 14:41
dep. 14:41
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 14:45
28.3 km
16:40 17:20 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 16:40
Lezimir, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
3.9 km
Mandelos
arr. 16:49
dep. 16:49
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 16:54
dep. 16:54
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 17:02
dep. 17:02
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 17:10
dep. 17:10
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 17:16
dep. 17:16
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 17:20
28.3 km
20:10 20:50 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 20:10
Lezimir, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
3.9 km
Mandelos
arr. 20:19
dep. 20:19
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 20:24
dep. 20:24
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 20:32
dep. 20:32
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 20:40
dep. 20:40
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:42
dep. 20:42
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 20:46
dep. 20:46
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 20:50
28.3 km
Lezimir - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
06:00 06:40 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 06:00
Lezimir, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
3.9 km
Mandelos
arr. 06:09
dep. 06:09
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 06:14
dep. 06:14
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 06:30
dep. 06:30
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 06:36
dep. 06:36
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 06:40
28.3 km
07:45 08:25 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 07:45
Lezimir, 1
arr. 07:47
dep. 07:47
3.9 km
Mandelos
arr. 07:54
dep. 07:54
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 08:07
dep. 08:07
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 08:15
dep. 08:15
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:17
dep. 08:17
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 08:21
dep. 08:21
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 08:25
28.3 km
11:50 12:30 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 11:50
Lezimir, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
3.9 km
Mandelos
arr. 11:59
dep. 11:59
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 12:04
dep. 12:04
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 12:12
dep. 12:12
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 12:20
dep. 12:20
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 12:26
dep. 12:26
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 12:30
28.3 km
14:05 14:45 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 14:05
Lezimir, 1
arr. 14:07
dep. 14:07
3.9 km
Mandelos
arr. 14:14
dep. 14:14
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 14:19
dep. 14:19
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 14:27
dep. 14:27
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 14:35
dep. 14:35
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:37
dep. 14:37
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 14:41
dep. 14:41
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 14:45
28.3 km
16:40 17:20 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 16:40
Lezimir, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
3.9 km
Mandelos
arr. 16:49
dep. 16:49
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 16:54
dep. 16:54
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 17:02
dep. 17:02
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 17:10
dep. 17:10
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 17:16
dep. 17:16
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 17:20
28.3 km
20:10 20:50 (00:40)
CenterCrvena cesma
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 20:10
Lezimir, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
3.9 km
Mandelos
arr. 20:19
dep. 20:19
12.2 km
Mandelos, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
12.9 km
Mandelos, Ekonomija
arr. 20:24
dep. 20:24
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 1
arr. 20:32
dep. 20:32
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 1
arr. 20:40
dep. 20:40
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:42
dep. 20:42
25.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog
arr. 20:46
dep. 20:46
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena cesma
arr. 20:50
28.3 km

Naselja Lezimir i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lezimir je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.