Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lezimir - Sremska Mitrovica timetable

friday, 22.11.2019.
06:00 06:40 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 06:00
Lezimir, 4
arr. 06:02
dep. 06:02
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 06:09
dep. 06:09
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 06:12
dep. 06:12
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 06:22
dep. 06:22
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 06:30
dep. 06:30
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:32
dep. 06:32
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 06:36
dep. 06:36
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:40
28.3 km
07:45 08:25 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 07:45
Lezimir, 4
arr. 07:47
dep. 07:47
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 07:54
dep. 07:54
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 07:57
dep. 07:57
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 08:07
dep. 08:07
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 08:15
dep. 08:15
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:17
dep. 08:17
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 08:21
dep. 08:21
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 08:25
28.3 km
11:50 12:30 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 11:50
Lezimir, 4
arr. 11:52
dep. 11:52
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 11:59
dep. 11:59
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 12:02
dep. 12:02
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 12:04
dep. 12:04
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 12:12
dep. 12:12
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 12:20
dep. 12:20
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 12:22
dep. 12:22
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 12:26
dep. 12:26
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 12:30
28.3 km
14:05 14:45 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 14:05
Lezimir, 4
arr. 14:07
dep. 14:07
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 14:14
dep. 14:14
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 14:17
dep. 14:17
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 14:19
dep. 14:19
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 14:27
dep. 14:27
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 14:35
dep. 14:35
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:37
dep. 14:37
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 14:41
dep. 14:41
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:45
28.3 km
16:15 16:55 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 16:15
Lezimir, 4
arr. 16:17
dep. 16:17
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 16:24
dep. 16:24
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 16:27
dep. 16:27
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 16:29
dep. 16:29
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 16:37
dep. 16:37
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 16:45
dep. 16:45
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:47
dep. 16:47
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 16:51
dep. 16:51
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:55
28.3 km
20:15 20:55 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 30.06.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 20:15
Lezimir, 4
arr. 20:17
dep. 20:17
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 20:24
dep. 20:24
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 20:27
dep. 20:27
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 20:29
dep. 20:29
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 20:37
dep. 20:37
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 20:45
dep. 20:45
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:47
dep. 20:47
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:51
dep. 20:51
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 20:55
28.3 km
Lezimir - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
06:15 06:55 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 06:15
Lezimir, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 06:27
dep. 06:27
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 06:37
dep. 06:37
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 06:45
dep. 06:45
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 06:47
dep. 06:47
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 06:51
dep. 06:51
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 06:55
28.3 km
14:05 14:45 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 14:05
Lezimir, 4
arr. 14:07
dep. 14:07
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 14:14
dep. 14:14
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 14:17
dep. 14:17
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 14:19
dep. 14:19
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 14:27
dep. 14:27
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 14:35
dep. 14:35
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 14:37
dep. 14:37
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 14:41
dep. 14:41
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 14:45
28.3 km
16:15 16:55 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 16:15
Lezimir, 4
arr. 16:17
dep. 16:17
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 16:24
dep. 16:24
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 16:27
dep. 16:27
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 16:29
dep. 16:29
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 16:37
dep. 16:37
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 16:45
dep. 16:45
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 16:47
dep. 16:47
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 16:51
dep. 16:51
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 16:55
28.3 km
19:45 20:25 (00:40)
CenterCrvena česma 2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lezimir, Center
dep. 19:45
Lezimir, 4
arr. 19:47
dep. 19:47
3.9 km
Mandelos, 4
arr. 19:54
dep. 19:54
12.2 km
Mandelos, 5
arr. 19:57
dep. 19:57
12.9 km
Mandelos, 6
arr. 19:59
dep. 19:59
13.8 km
Sremska Mitrovica, Elektroistok 2
arr. 20:07
dep. 20:07
19.5 km
Sremska Mitrovica, Elektrovojvodina 2
arr. 20:15
dep. 20:15
24.4 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:17
dep. 20:17
25.3 km
Sremska Mitrovica, Stari sor 4
arr. 20:21
dep. 20:21
26.3 km
Sremska Mitrovica, Crvena česma 2
arr. 20:25
28.3 km

Naselja Lezimir i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lezimir je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.