Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Lesnica kod Loznice - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 20.02.2020.
04:06 06:30 (02:24)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 04:06
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 04:10
dep. 04:10
3.5 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
8.4 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 04:19
dep. 04:19
11.4 km
Petlovaca, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
14.5 km
Slepcevic, Center
arr. 04:32
dep. 04:32
25.4 km
Sabac, Bus station
arr. 04:50
dep. 05:00
40.2 km
Klenak, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
49.2 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 05:14
dep. 05:14
53.2 km
arr. 05:21
dep. 05:21
60.2 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 05:26
dep. 05:26
64.2 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 05:35
dep. 05:35
69.2 km
Pecinci, Slobodana Bajica 8
arr. 05:45
dep. 05:45
85.2 km
Prhovo, Sremska 1
arr. 05:50
dep. 05:50
90.2 km
Simanovci, Krnjesevacka br. 1
arr. 05:55
dep. 05:55
96.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
130.2 km
05:45 07:45 (02:00)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 05:45
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Petlovaca, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
14 km
Duvaniste, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Slepcevic, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
25 km
Sabac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
36 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 06:45
dep. 06:45
49 km
arr. 06:55
dep. 06:55
56 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
60 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 07:05
dep. 07:05
67 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:45
126 km
06:19 08:50 (02:31)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 06:19
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
arr. 08:44
dep. 08:44
131 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:50
134 km
06:50 09:00 (02:10)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 06:50
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
11 km
Petlovaca, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
14 km
Duvaniste, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
21 km
Slepcevic, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
25 km
Sabac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
37 km
Klenak, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
43 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 07:55
dep. 07:55
49 km
arr. 08:04
dep. 08:04
55 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:13
dep. 08:13
61 km
arr. 08:54
dep. 08:54
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
126 km
07:11 09:30 (02:19)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 07:11
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
3.5 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
8.4 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
11.4 km
Petlovaca, Center
arr. 07:27
dep. 07:27
14.5 km
Duvaniste, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
21.2 km
Slepcevic, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
25.4 km
Sabac, Bus station
arr. 07:53
dep. 08:00
40.2 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
49.2 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:14
dep. 08:14
53.2 km
arr. 08:21
dep. 08:21
60.2 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:26
dep. 08:26
64.2 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:35
dep. 08:35
69.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
130.2 km
07:20 09:20 (02:00)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 07:20
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 07:24
dep. 07:24
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Petlovaca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
14 km
Duvaniste, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
21 km
Slepcevic, Center
arr. 07:46
dep. 07:46
25 km
Sabac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
36 km
Klenak, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
42 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:13
dep. 08:13
49 km
arr. 08:20
dep. 08:20
56 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:24
dep. 08:24
60 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 08:31
dep. 08:31
67 km
arr. 09:12
dep. 09:12
120 km
arr. 09:14
dep. 09:14
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
126 km
07:45 09:55 (02:10)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 07:45
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
11 km
Petlovaca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
13 km
Duvaniste, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
21 km
Slepcevic, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
25 km
Sabac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
37 km
Klenak, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
43 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 08:50
dep. 08:50
49 km
arr. 08:59
dep. 08:59
55 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 09:08
dep. 09:08
61 km
arr. 09:49
dep. 09:49
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:55
126 km
08:15 11:46 (03:31)
Railway stationCentar (Prokop) - Central railway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Railway station
dep. 08:15
Novo Selo kod Loznice, Podrinsko Novo Selo
arr. 08:18
dep. 08:19
3 km
Prnjavor kod Sapca, Prnjavor Macvanski
arr. 08:24
dep. 08:25
6 km
Ribari kod Sapca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
12 km
Petlovaca, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
14 km
Dublje kod Bogatica, Dublje Macvansko
arr. 08:42
dep. 08:43
23 km
Stitar, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
31 km
Majur kod Sapca, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
35 km
Sabac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:19
38 km
Klenak, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
43 km
Platicevo, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
52 km
Nikinci, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
57 km
Budanovci, Railway station
arr. 09:45
dep. 09:46
63 km
arr. 09:57
dep. 10:12
75 km
Stara Pazova, Railway station
arr. 10:32
dep. 10:33
108 km
Nova Pazova, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:51
117 km
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 11:01
dep. 11:11
123 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 11:34
dep. 11:39
149 km
arr. 11:46
149 km
08:21 10:20 (01:59)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 08:21
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
8 km
Petlovaca, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
14 km
Duvaniste, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
22 km
Slepcevic, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
25 km
Sabac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
36 km
Klenak, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
42 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 09:09
dep. 09:09
50 km
arr. 09:15
dep. 09:15
56 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 09:20
dep. 09:20
60 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 09:26
dep. 09:26
67 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
122 km
10:20 12:30 (02:10)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 10:20
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 10:24
dep. 10:24
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 10:33
dep. 10:33
11 km
Petlovaca, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
14 km
Duvaniste, Center
arr. 10:44
dep. 10:44
21 km
Slepcevic, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
25 km
Sabac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
37 km
Klenak, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
43 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:25
dep. 11:25
49 km
arr. 11:34
dep. 11:34
55 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 11:43
dep. 11:43
61 km
arr. 12:24
dep. 12:24
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
126 km
10:32 12:50 (02:18)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 10:32
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Petlovaca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
21 km
Slepcevic, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
32 km
Sabac, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
43 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 11:35
dep. 11:35
57 km
arr. 11:41
dep. 11:41
63 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:50
129 km
11:50 13:50 (02:00)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 11:50
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
11 km
Petlovaca, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Duvaniste, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Slepcevic, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
25 km
Sabac, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
36 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 12:45
dep. 12:45
49 km
arr. 12:55
dep. 12:55
56 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 13:00
dep. 13:00
60 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 13:05
dep. 13:05
67 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:50
126 km
12:34 14:45 (02:11)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 12:34
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
8.4 km
Petlovaca, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
14.5 km
Slepcevic, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
25.4 km
Sabac, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
40.2 km
arr. 14:35
dep. 14:35
124.2 km
arr. 14:40
dep. 14:40
127.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
130.2 km
12:49 14:45 (01:56)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 12:49
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 12:53
dep. 12:53
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
8 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
126 km
13:31 15:30 (01:59)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 13:31
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
8 km
Petlovaca, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
14 km
Duvaniste, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
22 km
Slepcevic, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
25 km
Sabac, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
36 km
Klenak, Center
arr. 14:11
dep. 14:11
42 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 14:19
dep. 14:19
50 km
arr. 14:25
dep. 14:25
56 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
60 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
122 km
14:50 16:50 (02:00)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 14:50
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:02
dep. 15:02
11 km
Petlovaca, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
14 km
Duvaniste, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
21 km
Slepcevic, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
25 km
Sabac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
36 km
Klenak, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
42 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 15:43
dep. 15:43
49 km
arr. 15:50
dep. 15:50
56 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 15:54
dep. 15:54
60 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 16:01
dep. 16:01
67 km
arr. 16:42
dep. 16:42
120 km
arr. 16:44
dep. 16:44
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:50
126 km
15:35 17:50 (02:15)
CenterDunav Stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 15:35
Ribari kod Sapca, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Petlovaca, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
14 km
Duvaniste, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
21 km
Slepcevic, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
25 km
Sabac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
36 km
arr. 17:35
dep. 17:35
120 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 17:50
129 km
15:45 18:00 (02:15)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 15:45
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 15:54
dep. 15:54
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
11 km
Petlovaca, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
14 km
Duvaniste, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
21 km
Slepcevic, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
25 km
Sabac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
37 km
Klenak, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
43 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 16:55
dep. 16:55
49 km
arr. 17:04
dep. 17:04
55 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:13
dep. 17:13
61 km
arr. 17:54
dep. 17:54
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:00
126 km
16:50 18:50 (02:00)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 16:50
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 16:54
dep. 16:54
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
8 km
Ribari kod Sapca, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
11 km
Petlovaca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
Duvaniste, Center
arr. 17:12
dep. 17:12
21 km
Slepcevic, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
25 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
36 km
Klenak, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
42 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 17:43
dep. 17:43
49 km
arr. 17:50
dep. 17:50
56 km
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 17:54
dep. 17:54
60 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:01
dep. 18:01
67 km
arr. 18:42
dep. 18:42
120 km
arr. 18:44
dep. 18:44
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:50
126 km
17:35 19:50 (02:15)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 17:35
Novo Selo kod Loznice, II - Centar
arr. 17:39
dep. 17:39
3 km
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 17:46
dep. 17:46
10 km
Sabac, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
38 km
Jelenca, Dumaca raskrsce
arr. 18:20
dep. 18:20
42 km
Misar, Dom
arr. 18:24
dep. 18:24
46 km
arr. 18:27
dep. 18:27
49 km
Trbusac, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
52 km
Zvezd, Crvena kafana
arr. 18:33
dep. 18:33
54 km
Skupljen, Baraka
arr. 18:34
dep. 18:34
55 km
Debrc, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
61 km
Mesarci, Kod Termoplasta
arr. 18:45
dep. 18:45
65 km
Beljin, Baraka
arr. 18:47
dep. 18:47
67 km
Usce kod Obrenovca, TENT 1
arr. 18:52
dep. 18:52
71 km
Skela, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
78 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 19:06
dep. 19:06
84 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
92 km
Umka, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
102 km
Beograd (Belgrade), Cukarica - Ada Ciganlija
arr. 19:44
dep. 19:44
119 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:50
124 km
18:21 20:20 (01:59)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 18:21
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 18:31
dep. 18:31
8 km
Petlovaca, Center
arr. 18:35
dep. 18:35
14 km
Slepcevic, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
25 km
Sabac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
36 km
Klenak, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
42 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 19:09
dep. 19:09
50 km
arr. 19:15
dep. 19:15
56 km
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
60 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:20
122 km
19:09 21:20 (02:11)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 19:09
Prnjavor kod Sapca, Center
arr. 19:20
dep. 19:20
8.4 km
Petlovaca, Center
arr. 19:27
dep. 19:27
14.5 km
Slepcevic, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
25.4 km
Sabac, Bus station
arr. 19:55
dep. 19:55
40.2 km
arr. 21:10
dep. 21:10
124.2 km
arr. 21:15
dep. 21:15
127.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:20
130.2 km
20:25 22:45 (02:20)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Lesnica kod Loznice, Center
dep. 20:25
Ribari kod Sapca, Center
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Petlovaca, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
14 km
Duvaniste, Center
arr. 20:47
dep. 20:47
21 km
Slepcevic, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
25 km
Sabac, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
36 km
Klenak, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
43 km
Platicevo, Centar - Zeleznicka
arr. 21:30
dep. 21:30
49 km
arr. 21:36
dep. 21:36
55 km
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 21:47
dep. 21:47
61 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 21:55
dep. 21:55
68 km
arr. 22:30
dep. 22:30
120 km
arr. 22:35
dep. 22:35
123 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:45
126 km

Naselja Lesnica kod Loznice i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~128 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 56min., a najduže 03h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Lesnica kod Loznice je u 04:06 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.