Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovik kod Nisa - Nis timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:30 06:08 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 05:30
Rujnik, Izlaz
arr. 05:37
dep. 05:37
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 05:39
dep. 05:39
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 05:41
dep. 05:41
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 05:45
dep. 05:45
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 05:51
dep. 05:51
6.4 km
arr. 05:52
dep. 05:52
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 05:55
dep. 05:55
8.3 km
arr. 05:59
dep. 05:59
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 06:03
dep. 06:03
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 06:04
dep. 06:04
10.2 km
Nis, MIN
arr. 06:05
dep. 06:05
10.7 km
Nis, DIN
arr. 06:06
dep. 06:06
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:08
12.7 km
06:50 07:28 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 06:50
Rujnik, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 06:59
dep. 06:59
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 07:01
dep. 07:01
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 07:05
dep. 07:05
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 07:09
dep. 07:09
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 07:11
dep. 07:11
6.4 km
arr. 07:12
dep. 07:12
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 07:13
dep. 07:13
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
8.3 km
arr. 07:19
dep. 07:19
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 07:23
dep. 07:23
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 07:24
dep. 07:24
10.2 km
Nis, MIN
arr. 07:25
dep. 07:25
10.7 km
Nis, DIN
arr. 07:26
dep. 07:26
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 07:28
12.7 km
08:15 08:53 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 08:15
Rujnik, Izlaz
arr. 08:22
dep. 08:22
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 08:24
dep. 08:24
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 08:26
dep. 08:26
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 08:30
dep. 08:30
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 08:34
dep. 08:34
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 08:36
dep. 08:36
6.4 km
arr. 08:37
dep. 08:37
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 08:38
dep. 08:38
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
8.3 km
arr. 08:44
dep. 08:44
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 08:48
dep. 08:48
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 08:49
dep. 08:49
10.2 km
Nis, MIN
arr. 08:50
dep. 08:50
10.7 km
Nis, DIN
arr. 08:51
dep. 08:51
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 08:53
12.7 km
10:35 11:13 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 10:35
Rujnik, Izlaz
arr. 10:42
dep. 10:42
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 10:44
dep. 10:44
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 10:46
dep. 10:46
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 10:50
dep. 10:50
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 10:54
dep. 10:54
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 10:56
dep. 10:56
6.4 km
arr. 10:57
dep. 10:57
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 11:00
dep. 11:00
8.3 km
arr. 11:04
dep. 11:04
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 11:08
dep. 11:08
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 11:09
dep. 11:09
10.2 km
Nis, MIN
arr. 11:10
dep. 11:10
10.7 km
Nis, DIN
arr. 11:11
dep. 11:11
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 11:13
12.7 km
12:00 12:38 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 12:00
Rujnik, Izlaz
arr. 12:07
dep. 12:07
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 12:09
dep. 12:09
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 12:11
dep. 12:11
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 12:15
dep. 12:15
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 12:19
dep. 12:19
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 12:21
dep. 12:21
6.4 km
arr. 12:22
dep. 12:22
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 12:25
dep. 12:25
8.3 km
arr. 12:29
dep. 12:29
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 12:33
dep. 12:33
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 12:34
dep. 12:34
10.2 km
Nis, MIN
arr. 12:35
dep. 12:35
10.7 km
Nis, DIN
arr. 12:36
dep. 12:36
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 12:38
12.7 km
14:20 14:58 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 14:20
Rujnik, Izlaz
arr. 14:27
dep. 14:27
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 14:29
dep. 14:29
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 14:35
dep. 14:35
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 14:39
dep. 14:39
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 14:41
dep. 14:41
6.4 km
arr. 14:42
dep. 14:42
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 14:45
dep. 14:45
8.3 km
arr. 14:49
dep. 14:49
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 14:53
dep. 14:53
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 14:54
dep. 14:54
10.2 km
Nis, MIN
arr. 14:55
dep. 14:55
10.7 km
Nis, DIN
arr. 14:56
dep. 14:56
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 14:58
12.7 km
16:45 17:23 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 16:45
Rujnik, Izlaz
arr. 16:52
dep. 16:52
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 16:54
dep. 16:54
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 17:00
dep. 17:00
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 17:04
dep. 17:04
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 17:06
dep. 17:06
6.4 km
arr. 17:07
dep. 17:07
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 17:08
dep. 17:08
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 17:10
dep. 17:10
8.3 km
arr. 17:14
dep. 17:14
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 17:18
dep. 17:18
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 17:19
dep. 17:19
10.2 km
Nis, MIN
arr. 17:20
dep. 17:20
10.7 km
Nis, DIN
arr. 17:21
dep. 17:21
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 17:23
12.7 km
18:15 18:53 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 18:15
Rujnik, Izlaz
arr. 18:22
dep. 18:22
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 18:24
dep. 18:24
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 18:26
dep. 18:26
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 18:30
dep. 18:30
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 18:34
dep. 18:34
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 18:36
dep. 18:36
6.4 km
arr. 18:37
dep. 18:37
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 18:40
dep. 18:40
8.3 km
arr. 18:44
dep. 18:44
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 18:48
dep. 18:48
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 18:49
dep. 18:49
10.2 km
Nis, MIN
arr. 18:50
dep. 18:50
10.7 km
Nis, DIN
arr. 18:51
dep. 18:51
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 18:53
12.7 km
19:40 20:18 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 19:40
Rujnik, Izlaz
arr. 19:47
dep. 19:47
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 19:49
dep. 19:49
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 19:55
dep. 19:55
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 19:59
dep. 19:59
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 20:01
dep. 20:01
6.4 km
arr. 20:02
dep. 20:02
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 20:05
dep. 20:05
8.3 km
arr. 20:09
dep. 20:09
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 20:13
dep. 20:13
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 20:14
dep. 20:14
10.2 km
Nis, MIN
arr. 20:15
dep. 20:15
10.7 km
Nis, DIN
arr. 20:16
dep. 20:16
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 20:18
12.7 km
21:10 21:48 (00:38)
CesmaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovik kod Nisa, Cesma
dep. 21:10
Rujnik, Izlaz
arr. 21:17
dep. 21:17
2.1 km
Rujnik, Igraliste
arr. 21:19
dep. 21:19
2.3 km
Rujnik, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
2.9 km
Rujnik, Ulaz
arr. 21:21
dep. 21:21
3.4 km
Hum, Mali breg
arr. 21:25
dep. 21:25
3.7 km
Hum, Izlaz
arr. 21:29
dep. 21:29
5.6 km
Hum, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
6.1 km
Hum, Ambulanta
arr. 21:31
dep. 21:31
6.4 km
arr. 21:32
dep. 21:32
6.8 km
Hum, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
7.6 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 21:35
dep. 21:35
8.3 km
arr. 21:39
dep. 21:39
9.2 km
Nis, Prijepoljska
arr. 21:43
dep. 21:43
9.6 km
Nis, Strugara
arr. 21:44
dep. 21:44
10.2 km
Nis, MIN
arr. 21:45
dep. 21:45
10.7 km
Nis, DIN
arr. 21:46
dep. 21:46
11.5 km
Nis, Bus station
arr. 21:48
12.7 km

Naselja Leskovik kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 38min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovik kod Nisa je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.