Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable

wednesday, 17.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:00 06:55 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Latkovac, M
arr. 06:43
dep. 06:43
11.8 km
Latkovac, J
arr. 06:44
dep. 06:44
12.4 km
Latkovac, KR
arr. 06:45
dep. 06:45
13.2 km
Puhovac, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
14.8 km
Kozetin
arr. 06:52
dep. 06:52
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:53
dep. 06:53
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:55
16.6 km
15:10 15:55 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 15:10
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Puhovac, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
14.8 km
Kozetin
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:55
16.6 km
Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
06:00 06:55 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Latkovac, M
arr. 06:43
dep. 06:43
11.8 km
Latkovac, J
arr. 06:44
dep. 06:44
12.4 km
Latkovac, KR
arr. 06:45
dep. 06:45
13.2 km
Puhovac, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
14.8 km
Kozetin
arr. 06:52
dep. 06:52
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:53
dep. 06:53
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:55
16.6 km
15:10 15:55 (00:45)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 15:10
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Puhovac, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
14.8 km
Kozetin
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 15:53
dep. 15:53
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:55
16.6 km

Naselja Leskovica kod Aleksandrovca i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovica kod Aleksandrovca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.