Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable

saturday, 18.09.2021.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: monday, 20.09.2021.
06:00 06:45 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Puhovac, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
14.8 km
Kozetin
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:43
dep. 06:43
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:45
16.6 km
15:10 16:05 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 15:10
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Latkovac, M
arr. 15:47
dep. 15:47
11.8 km
Latkovac, J
arr. 15:49
dep. 15:49
12.4 km
Latkovac, KR
arr. 15:51
dep. 15:51
13.2 km
Puhovac, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
14.8 km
Kozetin
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 16:02
dep. 16:02
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:05
16.6 km
Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: tuesday, 21.09.2021.
06:00 06:45 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Puhovac, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
14.8 km
Kozetin
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:43
dep. 06:43
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:45
16.6 km
15:10 16:05 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 15:10
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Latkovac, M
arr. 15:47
dep. 15:47
11.8 km
Latkovac, J
arr. 15:49
dep. 15:49
12.4 km
Latkovac, KR
arr. 15:51
dep. 15:51
13.2 km
Puhovac, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
14.8 km
Kozetin
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 16:02
dep. 16:02
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:05
16.6 km
Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: wednesday, 22.09.2021.
06:00 06:45 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Puhovac, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
14.8 km
Kozetin
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:43
dep. 06:43
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:45
16.6 km
15:10 16:05 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 15:10
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Latkovac, M
arr. 15:47
dep. 15:47
11.8 km
Latkovac, J
arr. 15:49
dep. 15:49
12.4 km
Latkovac, KR
arr. 15:51
dep. 15:51
13.2 km
Puhovac, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
14.8 km
Kozetin
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 16:02
dep. 16:02
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:05
16.6 km
Leskovica kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: thursday, 23.09.2021.
06:00 06:45 (00:45)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 06:00
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 06:24
dep. 06:24
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Puhovac, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 06:38
dep. 06:38
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
14.8 km
Kozetin
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:43
dep. 06:43
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:45
16.6 km
15:10 16:05 (00:55)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovica kod Aleksandrovca, 3
dep. 15:10
Leskovica kod Aleksandrovca, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
0.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, 1
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Petkovici
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Purici
arr. 15:34
dep. 15:34
6.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Radojicici
arr. 15:37
dep. 15:37
7.5 km
Leskovica kod Aleksandrovca, Andrejevici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.2 km
Puhovac, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
9 km
Latkovac, M
arr. 15:47
dep. 15:47
11.8 km
Latkovac, J
arr. 15:49
dep. 15:49
12.4 km
Latkovac, KR
arr. 15:51
dep. 15:51
13.2 km
Puhovac, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
13.6 km
Puhovac, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
14.6 km
Kozetin, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
14.8 km
Kozetin
arr. 15:58
dep. 15:58
15 km
Aleksandrovac, SS
arr. 16:02
dep. 16:02
15.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:05
16.6 km

Naselja Leskovica kod Aleksandrovca i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovica kod Aleksandrovca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.