Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Vucje timetable

monday, 18.02.2019.
05:20 05:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 05:22
dep. 05:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 05:26
dep. 05:26
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 05:28
dep. 05:28
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 05:30
dep. 05:30
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 05:31
dep. 05:31
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
10 km
Presecina, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
11 km
Presecina, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Strojkovce, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
14 km
Strojkovce, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 05:47
dep. 05:47
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 05:49
dep. 05:49
18 km
Vucje
arr. 05:50
19 km
05:20 05:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 05:22
dep. 05:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 05:24
dep. 05:24
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 05:26
dep. 05:26
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 05:28
dep. 05:28
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 05:30
dep. 05:30
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 05:31
dep. 05:31
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 05:35
dep. 05:35
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
10 km
Presecina, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
11 km
Presecina, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 05:42
dep. 05:42
13 km
Strojkovce, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
14 km
Strojkovce, 2
arr. 05:44
dep. 05:44
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 05:47
dep. 05:47
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 05:49
dep. 05:49
18 km
Vucje
arr. 05:50
19 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:09
dep. 06:09
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Presecina, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
Presecina, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Strojkovce, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Strojkovce, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Vucje
arr. 06:30
19 km
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:04
dep. 06:04
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:09
dep. 06:09
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:11
dep. 06:11
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Presecina, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
Presecina, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Strojkovce, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
14 km
Strojkovce, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 06:29
dep. 06:29
18 km
Vucje
arr. 06:30
19 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:47
dep. 06:47
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Presecina, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Presecina, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Strojkovce, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
12 km
Strojkovce, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Strojkovce, 3
arr. 07:03
dep. 07:03
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:05
dep. 07:05
14 km
Vucje
arr. 07:10
17 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 06:45
dep. 06:45
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 06:46
dep. 06:46
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 06:47
dep. 06:47
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 06:50
dep. 06:50
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Presecina, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
10 km
Presecina, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Strojkovce, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
12 km
Strojkovce, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
13 km
Strojkovce, 3
arr. 07:03
dep. 07:03
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:05
dep. 07:05
14 km
Vucje
arr. 07:10
17 km
07:30 08:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Presecina, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Presecina, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Strojkovce, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Strojkovce, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Strojkovce, 3
arr. 07:53
dep. 07:53
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Vucje
arr. 08:00
19 km
07:30 08:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 07:35
dep. 07:35
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 07:38
dep. 07:38
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Presecina, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Presecina, 2
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 07:50
dep. 07:50
13 km
Strojkovce, 1
arr. 07:51
dep. 07:51
14 km
Strojkovce, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Strojkovce, 3
arr. 07:53
dep. 07:53
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Vucje
arr. 08:00
19 km
08:40 09:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 08:43
dep. 08:43
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 08:44
dep. 08:44
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 08:47
dep. 08:47
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Presecina, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Presecina, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Strojkovce, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
14 km
Strojkovce, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 09:01
dep. 09:01
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:07
dep. 09:07
17 km
Vucje
arr. 09:10
19 km
08:40 09:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 08:43
dep. 08:43
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 08:44
dep. 08:44
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 08:46
dep. 08:46
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 08:47
dep. 08:47
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 08:50
dep. 08:50
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Presecina, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Presecina, 2
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Strojkovce, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
14 km
Strojkovce, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 09:01
dep. 09:01
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:07
dep. 09:07
17 km
Vucje
arr. 09:10
19 km
09:20 09:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:25
dep. 09:25
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:27
dep. 09:27
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:37
dep. 09:37
9 km
Presecina, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
10 km
Presecina, 2
arr. 09:39
dep. 09:39
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:40
dep. 09:40
11 km
Strojkovce, 1
arr. 09:41
dep. 09:41
12 km
Strojkovce, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
13 km
Strojkovce, 3
arr. 09:43
dep. 09:43
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
14 km
Vucje
arr. 09:50
17 km
09:20 09:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:25
dep. 09:25
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:27
dep. 09:27
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 09:28
dep. 09:28
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 09:30
dep. 09:30
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 09:37
dep. 09:37
9 km
Presecina, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
10 km
Presecina, 2
arr. 09:39
dep. 09:39
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 09:40
dep. 09:40
11 km
Strojkovce, 1
arr. 09:41
dep. 09:41
12 km
Strojkovce, 2
arr. 09:42
dep. 09:42
13 km
Strojkovce, 3
arr. 09:43
dep. 09:43
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
14 km
Vucje
arr. 09:50
17 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:51
dep. 09:51
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 09:52
dep. 09:52
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:54
dep. 09:54
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:56
dep. 09:56
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:59
dep. 09:59
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 10:00
dep. 10:00
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:01
dep. 10:01
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:09
dep. 10:09
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Presecina, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Presecina, 2
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:12
dep. 10:12
13 km
Strojkovce, 1
arr. 10:13
dep. 10:13
14 km
Strojkovce, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 10:19
dep. 10:19
18 km
Vucje
arr. 10:20
19 km
09:50 10:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:51
dep. 09:51
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 09:52
dep. 09:52
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 09:54
dep. 09:54
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 09:56
dep. 09:56
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 09:58
dep. 09:58
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 09:59
dep. 09:59
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 10:00
dep. 10:00
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:01
dep. 10:01
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:09
dep. 10:09
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
10 km
Presecina, 1
arr. 10:11
dep. 10:11
11 km
Presecina, 2
arr. 10:11
dep. 10:11
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:12
dep. 10:12
13 km
Strojkovce, 1
arr. 10:13
dep. 10:13
14 km
Strojkovce, 2
arr. 10:14
dep. 10:14
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 10:15
dep. 10:15
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:17
dep. 10:17
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 10:19
dep. 10:19
18 km
Vucje
arr. 10:20
19 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:33
dep. 10:33
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:34
dep. 10:34
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:46
dep. 10:46
10.5 km
Presecina, 1
arr. 10:47
dep. 10:47
11 km
Presecina, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Strojkovce, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
14 km
Strojkovce, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Vucje
arr. 11:00
19 km
10:30 11:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 10:31
dep. 10:31
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 10:32
dep. 10:32
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 10:33
dep. 10:33
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 10:34
dep. 10:34
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 10:36
dep. 10:36
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 10:37
dep. 10:37
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 10:45
dep. 10:45
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 10:46
dep. 10:46
10.5 km
Presecina, 1
arr. 10:47
dep. 10:47
11 km
Presecina, 2
arr. 10:47
dep. 10:47
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 10:48
dep. 10:48
13 km
Strojkovce, 1
arr. 10:49
dep. 10:49
14 km
Strojkovce, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 10:51
dep. 10:51
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Vucje
arr. 11:00
19 km
11:05 11:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:05
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 11:07
dep. 11:07
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 11:09
dep. 11:09
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 11:11
dep. 11:11
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 11:13
dep. 11:13
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 11:14
dep. 11:14
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 11:16
dep. 11:16
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Presecina, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
11 km
Presecina, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 11:27
dep. 11:27
13 km
Strojkovce, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Strojkovce, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 11:30
dep. 11:30
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 11:32
dep. 11:32
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Vucje
arr. 11:35
19 km
11:05 11:35 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:05
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:06
dep. 11:06
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 11:07
dep. 11:07
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 11:09
dep. 11:09
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 11:11
dep. 11:11
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 11:13
dep. 11:13
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 11:14
dep. 11:14
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 11:16
dep. 11:16
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 11:20
dep. 11:20
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Presecina, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
11 km
Presecina, 2
arr. 11:26
dep. 11:26
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 11:27
dep. 11:27
13 km
Strojkovce, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
14 km
Strojkovce, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 11:30
dep. 11:30
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 11:32
dep. 11:32
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Vucje
arr. 11:35
19 km
11:40 12:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 11:42
dep. 11:42
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 11:45
dep. 11:45
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 11:46
dep. 11:46
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 11:50
dep. 11:50
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Presecina, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Presecina, 2
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Strojkovce, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Strojkovce
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 12:06
dep. 12:06
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 12:09
dep. 12:09
18 km
Vucje
arr. 12:10
19 km
11:40 12:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 11:42
dep. 11:42
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 11:45
dep. 11:45
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 11:46
dep. 11:46
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 11:48
dep. 11:48
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 11:50
dep. 11:50
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Presecina, 1
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Presecina, 2
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Strojkovce, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Strojkovce
arr. 12:05
dep. 12:05
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 12:06
dep. 12:06
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 12:09
dep. 12:09
18 km
Vucje
arr. 12:10
19 km
12:15 12:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:16
dep. 12:16
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 12:17
dep. 12:17
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 12:23
dep. 12:23
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:26
dep. 12:26
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Presecina, 1
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Presecina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:37
dep. 12:37
13 km
Strojkovce, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Strojkovce, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:42
dep. 12:42
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Vucje
arr. 12:45
19 km
12:15 12:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:16
dep. 12:16
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 12:17
dep. 12:17
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:19
dep. 12:19
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 12:23
dep. 12:23
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:26
dep. 12:26
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Presecina, 1
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Presecina, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:37
dep. 12:37
13 km
Strojkovce, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
14 km
Strojkovce, 2
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 12:40
dep. 12:40
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:42
dep. 12:42
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 12:44
dep. 12:44
18 km
Vucje
arr. 12:45
19 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:37
dep. 12:37
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:39
dep. 12:39
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:40
dep. 12:40
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Presecina, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Presecina, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Strojkovce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
14 km
Strojkovce
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 12:56
dep. 12:56
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Vucje
arr. 13:10
19 km
12:30 13:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 12:37
dep. 12:37
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 12:39
dep. 12:39
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 12:40
dep. 12:40
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
10 km
Presecina, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Presecina, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Strojkovce, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
14 km
Strojkovce
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 12:56
dep. 12:56
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 12:59
dep. 12:59
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Vucje
arr. 13:10
19 km
13:25 14:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:26
dep. 13:26
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 13:31
dep. 13:31
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 13:40
dep. 13:40
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Presecina, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Presecina, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 13:52
dep. 13:52
13 km
Strojkovce, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Strojkovce, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Vucje
arr. 14:00
19 km
13:25 14:00 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:25
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:26
dep. 13:26
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 13:31
dep. 13:31
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 13:40
dep. 13:40
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Presecina, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Presecina, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 13:52
dep. 13:52
13 km
Strojkovce, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
14 km
Strojkovce, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 13:55
dep. 13:55
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Vucje
arr. 14:00
19 km
14:20 14:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 14:26
dep. 14:26
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Presecina, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Presecina, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Strojkovce, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Strojkovce, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 14:52
dep. 14:52
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 14:54
dep. 14:54
18 km
Vucje
arr. 14:55
19 km
14:20 14:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:21
dep. 14:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 14:26
dep. 14:26
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 14:33
dep. 14:33
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Presecina, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
11 km
Presecina, 2
arr. 14:46
dep. 14:46
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Strojkovce, 1
arr. 14:48
dep. 14:48
14 km
Strojkovce, 2
arr. 14:49
dep. 14:49
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 14:52
dep. 14:52
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 14:54
dep. 14:54
18 km
Vucje
arr. 14:55
19 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:31
dep. 15:31
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 15:32
dep. 15:32
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 15:34
dep. 15:34
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 15:41
dep. 15:41
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
10 km
Presecina, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
Presecina, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Strojkovce, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Strojkovce, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Vucje
arr. 16:00
19 km
15:30 16:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:31
dep. 15:31
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 15:32
dep. 15:32
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 15:34
dep. 15:34
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 15:41
dep. 15:41
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 15:45
dep. 15:45
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
10 km
Presecina, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
11 km
Presecina, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 15:52
dep. 15:52
13 km
Strojkovce, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14 km
Strojkovce, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Vucje
arr. 16:00
19 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 16:22
dep. 16:22
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
9 km
Presecina, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
10 km
Presecina, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Strojkovce, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Strojkovce, 2
arr. 16:37
dep. 16:37
13 km
Strojkovce, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Vucje
arr. 16:45
17 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:15
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 16:21
dep. 16:21
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 16:22
dep. 16:22
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Rudare kod Leskovca
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
8 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 16:32
dep. 16:32
9 km
Presecina, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
10 km
Presecina, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
10.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 16:35
dep. 16:35
11 km
Strojkovce, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
12 km
Strojkovce, 2
arr. 16:37
dep. 16:37
13 km
Strojkovce, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
13.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Vucje
arr. 16:45
17 km
16:40 17:09 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 16:43
dep. 16:43
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 16:46
dep. 16:46
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 16:47
dep. 16:47
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 16:50
dep. 16:50
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 16:56
dep. 16:56
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
10 km
Presecina, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Presecina, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:01
dep. 17:01
13 km
Strojkovce, 1
arr. 17:03
dep. 17:03
14 km
Strojkovce
arr. 17:04
dep. 17:04
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 17:05
dep. 17:05
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:06
dep. 17:06
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 17:08
dep. 17:08
18 km
Vucje
arr. 17:09
19 km
16:40 17:09 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:40
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 16:42
dep. 16:42
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 16:43
dep. 16:43
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 16:46
dep. 16:46
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 16:47
dep. 16:47
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 16:49
dep. 16:49
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 16:50
dep. 16:50
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 16:56
dep. 16:56
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 16:57
dep. 16:57
10 km
Presecina, 1
arr. 16:58
dep. 16:58
11 km
Presecina, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:01
dep. 17:01
13 km
Strojkovce, 1
arr. 17:03
dep. 17:03
14 km
Strojkovce
arr. 17:04
dep. 17:04
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 17:05
dep. 17:05
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:06
dep. 17:06
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 17:08
dep. 17:08
18 km
Vucje
arr. 17:09
19 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 17:21
dep. 17:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:23
dep. 17:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:24
dep. 17:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:26
dep. 17:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:27
dep. 17:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 17:37
dep. 17:37
11 km
Presecina, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 17:39
dep. 17:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 17:41
dep. 17:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:47
dep. 17:47
17 km
Vucje
arr. 17:50
19 km
17:20 17:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 17:21
dep. 17:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 17:22
dep. 17:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 17:23
dep. 17:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 17:24
dep. 17:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 17:26
dep. 17:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 17:27
dep. 17:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 17:30
dep. 17:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 17:37
dep. 17:37
11 km
Presecina, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 17:38
dep. 17:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 17:39
dep. 17:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 17:40
dep. 17:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 17:41
dep. 17:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 17:47
dep. 17:47
17 km
Vucje
arr. 17:50
19 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 18:36
dep. 18:36
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 18:37
dep. 18:37
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 18:39
dep. 18:39
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 18:40
dep. 18:40
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 18:46
dep. 18:46
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Presecina, 1
arr. 18:48
dep. 18:48
11 km
Presecina, 2
arr. 18:49
dep. 18:49
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 18:51
dep. 18:51
13 km
Strojkovce, 1
arr. 18:53
dep. 18:53
14 km
Strojkovce
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 18:56
dep. 18:56
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 18:59
dep. 18:59
18 km
Vucje
arr. 19:00
19 km
18:30 19:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 18:33
dep. 18:33
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 18:36
dep. 18:36
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 18:37
dep. 18:37
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 18:39
dep. 18:39
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 18:40
dep. 18:40
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 18:42
dep. 18:42
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 18:46
dep. 18:46
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Presecina, 1
arr. 18:48
dep. 18:48
11 km
Presecina, 2
arr. 18:49
dep. 18:49
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 18:51
dep. 18:51
13 km
Strojkovce, 1
arr. 18:53
dep. 18:53
14 km
Strojkovce
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 18:56
dep. 18:56
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 18:59
dep. 18:59
18 km
Vucje
arr. 19:00
19 km
19:20 19:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:24
dep. 19:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 19:25
dep. 19:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:26
dep. 19:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:27
dep. 19:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11 km
Presecina, 2
arr. 19:37
dep. 19:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:38
dep. 19:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 19:39
dep. 19:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 19:41
dep. 19:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 19:47
dep. 19:47
17 km
Vucje
arr. 19:50
19 km
19:20 19:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 19:21
dep. 19:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 19:22
dep. 19:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 19:23
dep. 19:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 19:24
dep. 19:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 19:25
dep. 19:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 19:26
dep. 19:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 19:27
dep. 19:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 19:30
dep. 19:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
11 km
Presecina, 2
arr. 19:37
dep. 19:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 19:38
dep. 19:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 19:39
dep. 19:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 19:41
dep. 19:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 19:47
dep. 19:47
17 km
Vucje
arr. 19:50
19 km
20:20 20:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 20:21
dep. 20:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 20:28
dep. 20:28
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 20:30
dep. 20:30
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 20:31
dep. 20:31
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 20:35
dep. 20:35
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Presecina, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
11 km
Presecina, 2
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Strojkovce, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Strojkovce, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 20:47
dep. 20:47
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 20:49
dep. 20:49
18 km
Vucje
arr. 20:50
19 km
20:20 20:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Leskovac, Robna kuca
arr. 20:21
dep. 20:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Leskovac, D. vepar
arr. 20:28
dep. 20:28
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Leskovac, Zdravlje II
arr. 20:30
dep. 20:30
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 20:31
dep. 20:31
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 20:35
dep. 20:35
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Presecina, 1
arr. 20:41
dep. 20:41
11 km
Presecina, 2
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 20:42
dep. 20:42
13 km
Strojkovce, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
14 km
Strojkovce, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 20:47
dep. 20:47
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 20:49
dep. 20:49
18 km
Vucje
arr. 20:50
19 km
21:25 21:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 21:25
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 21:27
dep. 21:27
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 21:28
dep. 21:28
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 21:31
dep. 21:31
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 21:32
dep. 21:32
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 21:34
dep. 21:34
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 21:35
dep. 21:35
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 21:37
dep. 21:37
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 21:41
dep. 21:41
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Presecina, 1
arr. 21:43
dep. 21:43
11 km
Presecina, 2
arr. 21:44
dep. 21:44
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 21:46
dep. 21:46
13 km
Strojkovce, 1
arr. 21:48
dep. 21:48
14 km
Strojkovce
arr. 21:49
dep. 21:49
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 21:50
dep. 21:50
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 21:53
dep. 21:53
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 21:54
dep. 21:54
18 km
Vucje
arr. 21:55
19 km
21:25 21:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 21:25
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 21:27
dep. 21:27
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 21:28
dep. 21:28
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 21:31
dep. 21:31
3 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 21:32
dep. 21:32
3.5 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 21:34
dep. 21:34
4 km
Leskovac, Zatvor
arr. 21:35
dep. 21:35
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 21:37
dep. 21:37
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 21:41
dep. 21:41
9.5 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 21:42
dep. 21:42
10 km
Presecina, 1
arr. 21:43
dep. 21:43
11 km
Presecina, 2
arr. 21:44
dep. 21:44
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 21:46
dep. 21:46
13 km
Strojkovce, 1
arr. 21:48
dep. 21:48
14 km
Strojkovce
arr. 21:49
dep. 21:49
15 km
Strojkovce, Igraliste
arr. 21:50
dep. 21:50
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 21:53
dep. 21:53
17 km
Vucje, Hladnjaca
arr. 21:54
dep. 21:54
18 km
Vucje
arr. 21:55
19 km
22:20 22:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 22:21
dep. 22:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 22:23
dep. 22:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 22:24
dep. 22:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 22:27
dep. 22:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 22:30
dep. 22:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 22:35
dep. 22:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Presecina, 2
arr. 22:37
dep. 22:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 22:38
dep. 22:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 22:39
dep. 22:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 22:40
dep. 22:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 22:41
dep. 22:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 22:47
dep. 22:47
17 km
Vucje
arr. 22:50
19 km
22:20 22:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:20
Leskovac, Ulica Pane Dukica
arr. 22:21
dep. 22:21
1 km
Leskovac, D. Partizana
arr. 22:22
dep. 22:22
2 km
Leskovac, Crni Marko
arr. 22:23
dep. 22:23
2.4 km
Leskovac, Trickov mlin
arr. 22:24
dep. 22:24
2.7 km
Leskovac, D. vepar
arr. 22:25
dep. 22:25
3 km
Leskovac, Zdravlje I
arr. 22:26
dep. 22:26
3.5 km
Leskovac, Zatvor
arr. 22:27
dep. 22:27
4.5 km
Rudare kod Leskovca
arr. 22:30
dep. 22:30
6 km
Veliko Trnjane, 1
arr. 22:35
dep. 22:35
10 km
Veliko Trnjane, 2
arr. 22:36
dep. 22:36
10.5 km
Presecina, 1
arr. 22:37
dep. 22:37
11 km
Presecina, 2
arr. 22:37
dep. 22:37
11.5 km
Sainovac kod Leskovca
arr. 22:38
dep. 22:38
13 km
Strojkovce, 1
arr. 22:39
dep. 22:39
14 km
Strojkovce, 2
arr. 22:40
dep. 22:40
15 km
Strojkovce, Skola
arr. 22:41
dep. 22:41
15.5 km
Beli Potok kod Leskovca
arr. 22:47
dep. 22:47
17 km
Vucje
arr. 22:50
19 km

Naselja Leskovac i Vucje su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.