Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Vrnjacka Banja timetable

monday, 24.02.2020.
07:00 10:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
114 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
119 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
135 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
164 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
178 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
175 km
12:00 15:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
63 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
76 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
78 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
85 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
92 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
95 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
98 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
100 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
101 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
102 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
103 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
105 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
106 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
107 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
110 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
112.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
116 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
117.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
120 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
121 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
136 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
142 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
150 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
160 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
164 km
Leskovac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:00 10:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
114 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
119 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
135 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
164 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
178 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
175 km
12:00 15:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
63 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
76 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
78 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
85 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
92 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
95 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
98 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
100 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
101 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
102 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
103 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
105 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
106 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
107 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
110 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
112.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
116 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
117.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
120 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
121 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
136 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
142 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
150 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
160 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
164 km
Leskovac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:00 10:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
114 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
119 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
135 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
164 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
178 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
175 km
12:00 15:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
63 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
76 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
78 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
85 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
92 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
95 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
98 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
100 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
101 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
102 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
103 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
105 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
106 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
107 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
110 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
112.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
116 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
117.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
120 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
121 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
136 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
142 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
150 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
160 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
164 km
Leskovac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
07:00 10:10 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Aleksinac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
114 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 09:00
dep. 09:00
119 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:20
135 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
164 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
178 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
175 km
12:00 15:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 13:20
dep. 13:20
63 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:35
dep. 13:35
76 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:38
dep. 13:38
78 km
Boboviste, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
85 km
Rutevac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Vukasinovac
arr. 13:55
dep. 13:55
92 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
95 km
Praskovce
arr. 14:05
dep. 14:05
98 km
Djunis, 4
arr. 14:10
dep. 14:10
100 km
Djunis, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
101 km
Djunis, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
102 km
Djunis, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
103 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
105 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:20
106 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:22
dep. 14:22
107 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:28
dep. 14:28
110 km
Gaglovo, ZD
arr. 14:32
dep. 14:32
112.5 km
Kapidzija, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
116 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
dep. 14:40
117.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
120 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
121 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
136 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
142 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
150 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
160 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
164 km

Naselja Leskovac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~170 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 12:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.