Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Vlasina Rid (Vlasinsko jezero) timetable

thursday, 22.11.2018.
08:00 09:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
dep. 09:30
60.2 km
Rgotina, Livadje
arr. 09:32
dep. 09:32
61.5 km
Zlatance, Samokov
arr. 09:35
dep. 09:35
63.3 km
Zlatance, Cuka
arr. 09:37
dep. 09:37
64.9 km
Jovanovce, Teskovo
arr. 09:38
dep. 09:38
66.1 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:44
70.5 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
08:00 09:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
dep. 09:30
60.2 km
Rgotina, Livadje
arr. 09:32
dep. 09:32
61.5 km
Zlatance, Samokov
arr. 09:35
dep. 09:35
63.3 km
Zlatance, Cuka
arr. 09:37
dep. 09:37
64.9 km
Jovanovce, Teskovo
arr. 09:38
dep. 09:38
66.1 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:44
70.5 km
 
Departures on: saturday, 24.11.2018.
08:00 09:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
dep. 09:30
60.2 km
Rgotina, Livadje
arr. 09:32
dep. 09:32
61.5 km
Zlatance, Samokov
arr. 09:35
dep. 09:35
63.3 km
Zlatance, Cuka
arr. 09:37
dep. 09:37
64.9 km
Jovanovce, Teskovo
arr. 09:38
dep. 09:38
66.1 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:44
70.5 km
 
Departures on: sunday, 25.11.2018.
08:00 09:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
dep. 09:30
60.2 km
Rgotina, Livadje
arr. 09:32
dep. 09:32
61.5 km
Zlatance, Samokov
arr. 09:35
dep. 09:35
63.3 km
Zlatance, Cuka
arr. 09:37
dep. 09:37
64.9 km
Jovanovce, Teskovo
arr. 09:38
dep. 09:38
66.1 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:44
70.5 km
 
Departures on: monday, 26.11.2018.
08:00 09:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
dep. 09:30
60.2 km
Rgotina, Livadje
arr. 09:32
dep. 09:32
61.5 km
Zlatance, Samokov
arr. 09:35
dep. 09:35
63.3 km
Zlatance, Cuka
arr. 09:37
dep. 09:37
64.9 km
Jovanovce, Teskovo
arr. 09:38
dep. 09:38
66.1 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:44
70.5 km
 
Departures on: tuesday, 27.11.2018.
08:00 09:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
dep. 09:30
60.2 km
Rgotina, Livadje
arr. 09:32
dep. 09:32
61.5 km
Zlatance, Samokov
arr. 09:35
dep. 09:35
63.3 km
Zlatance, Cuka
arr. 09:37
dep. 09:37
64.9 km
Jovanovce, Teskovo
arr. 09:38
dep. 09:38
66.1 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:44
70.5 km
 
Departures on: wednesday, 28.11.2018.
08:00 09:44 (01:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Vlasotince, Vlasinka
arr. 08:20
dep. 08:20
15.1 km
Vlasotince, Trg Dragoljuba Petkovića
arr. 08:21
dep. 08:21
15.6 km
Vlasotince, Modna Kuća
arr. 08:22
dep. 08:22
16.1 km
Vlasotince, Station
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Vlasotince, Besko
arr. 08:27
dep. 08:27
18 km
Manastiriste (Vlasotince), St
arr. 08:28
dep. 08:28
19 km
Krusevica kod Vlasotinca, Ravnodelski most
arr. 08:33
dep. 08:33
22.4 km
Svode, Kamenjari
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Aleksine
arr. 08:51
dep. 08:51
33.1 km
Przojne
arr. 08:53
dep. 08:53
34.7 km
Gornji Orah
arr. 08:54
dep. 08:54
35.1 km
Tegosnica
arr. 08:57
dep. 08:57
37.8 km
Krivi Del, Krivi most
arr. 09:00
dep. 09:00
39.8 km
Krivi Del, Lesje
arr. 09:04
dep. 09:04
42.2 km
Krivi Del, Markova dolina
arr. 09:07
dep. 09:07
44.2 km
Sastav Reka
arr. 09:09
dep. 09:09
45.4 km
Dobro Polje kod Crne Trave, Ljubavna dolina
arr. 09:16
dep. 09:16
49.9 km
Dobro Polje kod Crne Trave
arr. 09:18
dep. 09:18
50.9 km
Brod kod Crne Trave, Karakasi
arr. 09:20
dep. 09:20
52.3 km
Brod kod Crne Trave
arr. 09:23
dep. 09:23
54.8 km
Crna Trava
arr. 09:30
dep. 09:30
60.2 km
Rgotina, Livadje
arr. 09:32
dep. 09:32
61.5 km
Zlatance, Samokov
arr. 09:35
dep. 09:35
63.3 km
Zlatance, Cuka
arr. 09:37
dep. 09:37
64.9 km
Jovanovce, Teskovo
arr. 09:38
dep. 09:38
66.1 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:44
70.5 km

Naselja Leskovac i Vlasina Rid (Vlasinsko jezero) su međusobno udaljena ~71 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 44min., a najduže 01h i 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 08:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.