Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Stupnica kod Leskovca timetable

monday, 17.02.2020.
11:00 11:48 (00:48)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:00
Leskovac, OMV
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Jarsenovo
arr. 11:32
dep. 11:32
19 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 11:48
22 km
18:50 19:40 (00:50)
Bus stationDel
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, OMV
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 19:20
dep. 19:20
17 km
Jarsenovo
arr. 19:22
dep. 19:22
17.5 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 19:36
dep. 19:36
18 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 19:38
dep. 19:38
22 km
Stupnica kod Leskovca, Del
arr. 19:40
23 km
Leskovac - Stupnica kod Leskovca timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:40 07:17 (00:37)
Bus stationDel
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, OMV
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:47
dep. 06:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:50
dep. 06:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:52
dep. 06:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:04
dep. 07:04
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:06
dep. 07:06
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 07:11
dep. 07:11
18 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Stupnica kod Leskovca, Del
arr. 07:17
23 km
11:00 11:48 (00:48)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:00
Leskovac, OMV
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Jarsenovo
arr. 11:32
dep. 11:32
19 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 11:48
22 km
13:29 14:22 (00:53)
Fabrika YuraDel
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Yura
dep. 13:29
Leskovac, OMV
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Velika Biljanica
arr. 13:44
dep. 13:44
6.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
8.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 13:58
dep. 13:58
15.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 14:00
dep. 14:00
16.5 km
Jarsenovo
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 14:16
dep. 14:16
17.5 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 14:18
dep. 14:18
21.5 km
Stupnica kod Leskovca, Del
arr. 14:22
22.5 km
18:50 19:40 (00:50)
Bus stationDel
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, OMV
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 19:20
dep. 19:20
17 km
Jarsenovo
arr. 19:22
dep. 19:22
17.5 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 19:36
dep. 19:36
18 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 19:38
dep. 19:38
22 km
Stupnica kod Leskovca, Del
arr. 19:40
23 km
Leskovac - Stupnica kod Leskovca timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:40 07:17 (00:37)
Bus stationDel
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, OMV
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:47
dep. 06:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:50
dep. 06:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:52
dep. 06:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:04
dep. 07:04
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:06
dep. 07:06
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:08
dep. 07:08
16 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 07:11
dep. 07:11
18 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 07:13
dep. 07:13
22 km
Stupnica kod Leskovca, Del
arr. 07:17
23 km
11:00 11:48 (00:48)
Bus stationTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:00
Leskovac, OMV
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Jarsenovo
arr. 11:32
dep. 11:32
19 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 11:46
dep. 11:46
20 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 11:48
22 km
13:29 14:22 (00:53)
Fabrika YuraDel
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Yura
dep. 13:29
Leskovac, OMV
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Velika Biljanica
arr. 13:44
dep. 13:44
6.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
8.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 13:58
dep. 13:58
15.5 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 14:00
dep. 14:00
16.5 km
Jarsenovo
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 14:16
dep. 14:16
17.5 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 14:18
dep. 14:18
21.5 km
Stupnica kod Leskovca, Del
arr. 14:22
22.5 km
18:50 19:40 (00:50)
Bus stationDel
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, OMV
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Jarsenovo, Kovacevci
arr. 19:20
dep. 19:20
17 km
Jarsenovo
arr. 19:22
dep. 19:22
17.5 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 19:36
dep. 19:36
18 km
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 19:38
dep. 19:38
22 km
Stupnica kod Leskovca, Del
arr. 19:40
23 km

Naselja Leskovac i Stupnica kod Leskovca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 18:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.