Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Sijarinska Banja timetable

friday, 23.04.2021.
05:45 07:12 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Cenovac
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Pertate
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:08
dep. 06:08
13.9 km
Lugare
arr. 06:11
dep. 06:11
16.6 km
Konjino
arr. 06:13
dep. 06:13
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 06:18
dep. 06:18
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
33 km
Rujkovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
40 km
Negosavlje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:12
55.4 km
07:32 09:15 (01:43)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:32
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Cenovac
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Pertate
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Lugare
arr. 08:02
dep. 08:02
17 km
Konjino
arr. 08:06
dep. 08:06
19 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Lebane, Modna kuca
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Lebane, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
23 km
Krivaca kod Lebana
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:18
dep. 08:18
28 km
Radinovac, Kafana
arr. 08:22
dep. 08:22
31 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:25
dep. 08:25
32 km
Rujkovac, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
37 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:37
dep. 08:37
40 km
Negosavlje, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
43 km
Medvedja , Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
45 km
Macedonce, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
50 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 09:15
55 km
10:00 11:27 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:03
dep. 10:03
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:06
dep. 10:06
2.2 km
Cenovac
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Pertate
arr. 10:18
dep. 10:18
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:23
dep. 10:23
13.9 km
Lugare
arr. 10:26
dep. 10:26
16.6 km
Konjino
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:32
dep. 10:32
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 10:36
dep. 10:36
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:47
dep. 10:47
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 10:52
dep. 10:52
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:54
dep. 10:54
33 km
Rujkovac, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 11:04
dep. 11:04
40 km
Negosavlje, Center
arr. 11:07
dep. 11:07
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 11:11
dep. 11:11
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 11:27
55.4 km
12:01 13:28 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 12:24
dep. 12:24
13.9 km
Lugare
arr. 12:27
dep. 12:27
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 12:34
dep. 12:34
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 12:53
dep. 12:53
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Rujkovac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Negosavlje, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:12
dep. 13:12
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:28
55.4 km
15:15 16:55 (01:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
23 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
27 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
31 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
50 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
55 km
20:20 21:55 (01:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Lebane, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Medvedja , Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
44 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 21:55
55 km
Leskovac - Sijarinska Banja timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
05:45 07:12 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Cenovac
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Pertate
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:08
dep. 06:08
13.9 km
Lugare
arr. 06:11
dep. 06:11
16.6 km
Konjino
arr. 06:13
dep. 06:13
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 06:18
dep. 06:18
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
33 km
Rujkovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
40 km
Negosavlje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:12
55.4 km
07:32 09:15 (01:43)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:32
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Cenovac
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Pertate
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Lugare
arr. 08:02
dep. 08:02
17 km
Konjino
arr. 08:06
dep. 08:06
19 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Lebane, Modna kuca
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Lebane, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:11
23 km
Krivaca kod Lebana
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:18
dep. 08:18
28 km
Radinovac, Kafana
arr. 08:22
dep. 08:22
31 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:25
dep. 08:25
32 km
Rujkovac, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
37 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:37
dep. 08:37
40 km
Negosavlje, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
43 km
Medvedja , Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
45 km
Macedonce, Intersection
arr. 09:00
dep. 09:00
50 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 09:15
55 km
12:01 13:28 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 12:24
dep. 12:24
13.9 km
Lugare
arr. 12:27
dep. 12:27
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 12:34
dep. 12:34
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 12:53
dep. 12:53
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Rujkovac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Negosavlje, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:12
dep. 13:12
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:28
55.4 km
15:15 16:55 (01:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
23 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
27 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
31 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
50 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
55 km
20:20 21:55 (01:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Lebane, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Medvedja , Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
44 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 21:55
55 km

Naselja Leskovac i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 27min., a najduže 01h i 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Leskovac - Sijarinska Banja iznosi od 2,73 EUR do 2,73 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.