Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Sijarinska Banja timetable

tuesday, 14.07.2020.
05:45 07:12 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Cenovac
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Pertate
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:08
dep. 06:08
13.9 km
Lugare
arr. 06:11
dep. 06:11
16.6 km
Konjino
arr. 06:13
dep. 06:13
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 06:18
dep. 06:18
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
33 km
Rujkovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
40 km
Negosavlje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:12
55.4 km
12:01 13:28 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 12:24
dep. 12:24
13.9 km
Lugare
arr. 12:27
dep. 12:27
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 12:34
dep. 12:34
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 12:53
dep. 12:53
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Rujkovac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Negosavlje, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:12
dep. 13:12
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:28
55.4 km
15:15 16:55 (01:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
23 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
27 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
31 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
50 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
55 km
16:50 18:17 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:53
dep. 16:53
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:56
dep. 16:56
2.2 km
Cenovac
arr. 17:07
dep. 17:07
10.5 km
Pertate
arr. 17:08
dep. 17:08
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 17:11
dep. 17:11
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 17:13
dep. 17:13
13.9 km
Lugare
arr. 17:16
dep. 17:16
16.6 km
Konjino
arr. 17:18
dep. 17:18
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:22
dep. 17:22
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 17:23
dep. 17:23
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 17:42
dep. 17:42
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:44
dep. 17:44
33 km
Rujkovac, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:54
dep. 17:54
40 km
Negosavlje, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 18:17
55.4 km
20:20 21:55 (01:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Lebane, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Medvedja , Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
44 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 21:55
55 km
22:15 23:42 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
Lebane, Bus station
arr. 22:51
dep. 22:51
22.6 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
27.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 23:07
dep. 23:07
32.1 km
Rujkovac, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
40 km
Negosavlje, Center
arr. 23:21
dep. 23:21
41 km
Medvedja , Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
45.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 23:42
55.4 km
Leskovac - Sijarinska Banja timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:45 07:12 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Cenovac
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Pertate
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:08
dep. 06:08
13.9 km
Lugare
arr. 06:11
dep. 06:11
16.6 km
Konjino
arr. 06:13
dep. 06:13
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 06:18
dep. 06:18
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 06:21
dep. 06:21
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
33 km
Rujkovac, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
40 km
Negosavlje, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 07:12
55.4 km
12:01 13:28 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Pertate, Benzinska pumpa
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 12:24
dep. 12:24
13.9 km
Lugare
arr. 12:27
dep. 12:27
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 12:34
dep. 12:34
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 12:37
dep. 12:37
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 12:53
dep. 12:53
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Rujkovac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Negosavlje, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 13:12
dep. 13:12
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 13:19
dep. 13:19
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 13:28
55.4 km
15:15 16:55 (01:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Bosnjace, Samousluga
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Lebane, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
23 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
27 km
Radinovac, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
31 km
Rujkovac, Center
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Negosavlje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Medvedja , Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
44 km
Macedonce, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
50 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 16:55
55 km
16:50 18:17 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:53
dep. 16:53
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:56
dep. 16:56
2.2 km
Cenovac
arr. 17:07
dep. 17:07
10.5 km
Pertate
arr. 17:08
dep. 17:08
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 17:11
dep. 17:11
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 17:13
dep. 17:13
13.9 km
Lugare
arr. 17:16
dep. 17:16
16.6 km
Konjino
arr. 17:18
dep. 17:18
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:22
dep. 17:22
21 km
Lebane, Modna kuca
arr. 17:23
dep. 17:23
21.7 km
Lebane, Bus station
arr. 17:26
dep. 17:26
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
24.1 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
29.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 17:42
dep. 17:42
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:44
dep. 17:44
33 km
Rujkovac, Center
arr. 17:48
dep. 17:48
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:54
dep. 17:54
40 km
Negosavlje, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
42.1 km
Medvedja , Bus station
arr. 18:01
dep. 18:01
45.1 km
Macedonce, Intersection
arr. 18:08
dep. 18:08
50.2 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 18:17
55.4 km
20:20 21:55 (01:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Lebane, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Medvedja , Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
44 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 21:55
55 km
22:15 23:42 (01:27)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
Lebane, Bus station
arr. 22:51
dep. 22:51
22.6 km
Silovo kod Lebana, Intersection
arr. 22:59
dep. 22:59
27.3 km
Radinovac, Kafana
arr. 23:07
dep. 23:07
32.1 km
Rujkovac, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
40 km
Negosavlje, Center
arr. 23:21
dep. 23:21
41 km
Medvedja , Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
45.1 km
Sijarinska Banja, Center
arr. 23:42
55.4 km

Naselja Leskovac i Sijarinska Banja su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 27min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.