Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Predejane timetable

saturday, 15.12.2018.
06:45 07:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Rakic
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:57
dep. 06:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Grdelica
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Bocevica
arr. 07:25
dep. 07:25
25 km
Palojce
arr. 07:28
dep. 07:28
27 km
Licin Dol
arr. 07:30
dep. 07:30
29 km
Predejane, Motel
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Predejane
arr. 07:35
32 km
06:45 07:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Rakic
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:57
dep. 06:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:08
dep. 07:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:18
dep. 07:18
22 km
Grdelica
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 07:22
dep. 07:22
23 km
Bocevica
arr. 07:25
dep. 07:25
25 km
Palojce
arr. 07:28
dep. 07:28
27 km
Licin Dol
arr. 07:30
dep. 07:30
29 km
Predejane, Motel
arr. 07:32
dep. 07:32
31 km
Predejane
arr. 07:35
32 km
08:09 08:50 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:09
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 08:15
dep. 08:16
9 km
Grdelica, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:26
15 km
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Predejane, Railway station
arr. 08:50
28 km
08:45 09:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:45
Leskovac, Rakic
arr. 08:49
dep. 08:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:55
dep. 08:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 09:20
dep. 09:20
22 km
Grdelica
arr. 09:15
dep. 09:15
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 09:22
dep. 09:22
23 km
Bocevica
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Palojce
arr. 09:28
dep. 09:28
27 km
Licin Dol
arr. 09:30
dep. 09:30
29 km
Predejane, Motel
arr. 09:32
dep. 09:32
31 km
Predejane
arr. 09:35
32 km
08:45 09:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:45
Leskovac, Rakic
arr. 08:49
dep. 08:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:50
dep. 08:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:53
dep. 08:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:55
dep. 08:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:00
dep. 09:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 09:05
dep. 09:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:08
dep. 09:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 09:20
dep. 09:20
22 km
Grdelica
arr. 09:15
dep. 09:15
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 09:22
dep. 09:22
23 km
Bocevica
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Palojce
arr. 09:28
dep. 09:28
27 km
Licin Dol
arr. 09:30
dep. 09:30
29 km
Predejane, Motel
arr. 09:32
dep. 09:32
31 km
Predejane
arr. 09:35
32 km
09:25 09:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:25
Grdelica, Petlja
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
Predejane, Motel
arr. 09:55
26 km
09:50 10:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Leskovac, Rakic
arr. 09:54
dep. 09:54
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:58
dep. 09:58
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:00
dep. 10:00
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
13 km
Mala Kopasnica
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 10:13
dep. 10:13
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 10:25
dep. 10:25
22 km
Grdelica
arr. 10:20
dep. 10:20
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 10:27
dep. 10:27
23 km
Bocevica
arr. 10:30
dep. 10:30
25 km
Palojce
arr. 10:33
dep. 10:33
27 km
Licin Dol
arr. 10:35
dep. 10:35
29 km
Predejane, Motel
arr. 10:37
dep. 10:37
31 km
Predejane
arr. 10:40
32 km
09:50 10:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Leskovac, Rakic
arr. 09:54
dep. 09:54
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 09:55
dep. 09:55
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 09:58
dep. 09:58
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:00
dep. 10:00
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
13 km
Mala Kopasnica
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 10:13
dep. 10:13
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 10:25
dep. 10:25
22 km
Grdelica
arr. 10:20
dep. 10:20
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 10:27
dep. 10:27
23 km
Bocevica
arr. 10:30
dep. 10:30
25 km
Palojce
arr. 10:33
dep. 10:33
27 km
Licin Dol
arr. 10:35
dep. 10:35
29 km
Predejane, Motel
arr. 10:37
dep. 10:37
31 km
Predejane
arr. 10:40
32 km
10:45 11:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Rakic
arr. 10:49
dep. 10:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:00
dep. 11:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:08
dep. 11:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:20
dep. 11:20
22 km
Grdelica
arr. 11:15
dep. 11:15
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 11:22
dep. 11:22
23 km
Bocevica
arr. 11:25
dep. 11:25
25 km
Palojce
arr. 11:28
dep. 11:28
27 km
Licin Dol
arr. 11:30
dep. 11:30
29 km
Predejane, Motel
arr. 11:32
dep. 11:32
31 km
Predejane
arr. 11:35
32 km
10:45 11:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Rakic
arr. 10:49
dep. 10:49
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:55
dep. 10:55
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:00
dep. 11:00
13 km
Mala Kopasnica
arr. 11:05
dep. 11:05
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:08
dep. 11:08
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 11:20
dep. 11:20
22 km
Grdelica
arr. 11:15
dep. 11:15
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 11:22
dep. 11:22
23 km
Bocevica
arr. 11:25
dep. 11:25
25 km
Palojce
arr. 11:28
dep. 11:28
27 km
Licin Dol
arr. 11:30
dep. 11:30
29 km
Predejane, Motel
arr. 11:32
dep. 11:32
31 km
Predejane
arr. 11:35
32 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:00
Predejane, Motel
arr. 11:25
27 km
11:55 12:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:55
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:05
dep. 12:05
2.7 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 12:22
dep. 12:22
-283 km
Predejane, Motel
arr. 12:35
27.5 km
12:00 12:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Rakic
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Grdelica
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 12:37
dep. 12:37
23 km
Bocevica
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Palojce
arr. 12:43
dep. 12:43
27 km
Licin Dol
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Predejane, Motel
arr. 12:47
dep. 12:47
31 km
Predejane
arr. 12:50
32 km
12:00 12:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Rakic
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 12:35
dep. 12:35
22 km
Grdelica
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 12:37
dep. 12:37
23 km
Bocevica
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Palojce
arr. 12:43
dep. 12:43
27 km
Licin Dol
arr. 12:45
dep. 12:45
29 km
Predejane, Motel
arr. 12:47
dep. 12:47
31 km
Predejane
arr. 12:50
32 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:30
Leskovac, Rakic
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Grdelica
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 14:07
dep. 14:07
23 km
Bocevica
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Palojce
arr. 14:13
dep. 14:13
27 km
Licin Dol
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Predejane, Motel
arr. 14:17
dep. 14:17
31 km
Predejane
arr. 14:20
32 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:30
Leskovac, Rakic
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:38
dep. 13:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:53
dep. 13:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Grdelica
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 14:07
dep. 14:07
23 km
Bocevica
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Palojce
arr. 14:13
dep. 14:13
27 km
Licin Dol
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Predejane, Motel
arr. 14:17
dep. 14:17
31 km
Predejane
arr. 14:20
32 km
14:30 15:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Grdelica
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 15:07
dep. 15:07
23 km
Bocevica
arr. 15:10
dep. 15:10
25 km
Palojce
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
Licin Dol
arr. 15:15
dep. 15:15
29 km
Predejane, Motel
arr. 15:17
dep. 15:17
31 km
Predejane
arr. 15:20
32 km
14:30 15:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Rakic
arr. 14:34
dep. 14:34
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Mala Kopasnica
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:53
dep. 14:53
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:05
dep. 15:05
22 km
Grdelica
arr. 15:00
dep. 15:00
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 15:07
dep. 15:07
23 km
Bocevica
arr. 15:10
dep. 15:10
25 km
Palojce
arr. 15:13
dep. 15:13
27 km
Licin Dol
arr. 15:15
dep. 15:15
29 km
Predejane, Motel
arr. 15:17
dep. 15:17
31 km
Predejane
arr. 15:20
32 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Rakic
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Mala Kopasnica
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Grdelica
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 15:57
dep. 15:57
23 km
Bocevica
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Palojce
arr. 16:03
dep. 16:03
27 km
Licin Dol
arr. 16:05
dep. 16:05
29 km
Predejane, Motel
arr. 16:08
dep. 16:08
31 km
Predejane
arr. 16:10
32 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:20
Leskovac, Rakic
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:30
dep. 15:30
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Mala Kopasnica
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Grdelica
arr. 15:50
dep. 15:50
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 15:57
dep. 15:57
23 km
Bocevica
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
Palojce
arr. 16:03
dep. 16:03
27 km
Licin Dol
arr. 16:05
dep. 16:05
29 km
Predejane, Motel
arr. 16:08
dep. 16:08
31 km
Predejane
arr. 16:10
32 km
15:30 15:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:30
Grdelica
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Predejane, Motel
arr. 15:50
26 km
17:00 17:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Leskovac, Rakic
arr. 17:04
dep. 17:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Grdelica
arr. 17:30
dep. 17:30
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 17:37
dep. 17:37
23 km
Bocevica
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Palojce
arr. 17:43
dep. 17:43
27 km
Licin Dol
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Predejane, Motel
arr. 17:47
dep. 17:47
31 km
Predejane
arr. 17:50
32 km
17:00 17:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:00
Leskovac, Rakic
arr. 17:04
dep. 17:04
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 17:08
dep. 17:08
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:10
dep. 17:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:15
dep. 17:15
13 km
Mala Kopasnica
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 17:23
dep. 17:23
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Grdelica
arr. 17:30
dep. 17:30
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 17:37
dep. 17:37
23 km
Bocevica
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Palojce
arr. 17:43
dep. 17:43
27 km
Licin Dol
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Predejane, Motel
arr. 17:47
dep. 17:47
31 km
Predejane
arr. 17:50
32 km
17:45 18:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:45
Grdelica
arr. 18:00
dep. 18:00
16 km
Predejane, Motel
arr. 18:15
27 km
19:10 19:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Predejane, Motel
arr. 19:35
24 km
19:10 19:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Predejane, Motel
arr. 19:35
26 km
19:10 19:45 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Grdelica, St.
arr. 19:30
dep. 19:30
13 km
Predejane, St.
arr. 19:45
27 km
19:10 19:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Rakic
arr. 19:14
dep. 19:14
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:20
dep. 19:20
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Mala Kopasnica
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 19:29
dep. 19:29
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 19:37
dep. 19:37
22 km
Grdelica
arr. 19:35
dep. 19:35
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 19:39
dep. 19:39
23 km
Bocevica
arr. 19:42
dep. 19:42
25 km
Palojce
arr. 19:45
dep. 19:45
27 km
Licin Dol
arr. 19:47
dep. 19:47
29 km
Predejane, Motel
arr. 19:50
dep. 19:50
31 km
Predejane
arr. 19:55
32 km
19:10 19:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:10
Leskovac, Rakic
arr. 19:14
dep. 19:14
1 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 19:15
dep. 19:15
2 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 19:18
dep. 19:18
4 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 19:20
dep. 19:20
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 19:25
dep. 19:25
13 km
Mala Kopasnica
arr. 19:27
dep. 19:27
16 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 19:29
dep. 19:29
18 km
Oraovica kod Grdelice
arr. 19:37
dep. 19:37
22 km
Grdelica
arr. 19:35
dep. 19:35
21 km
Oraovica kod Grdelice, G. polje
arr. 19:39
dep. 19:39
23 km
Bocevica
arr. 19:42
dep. 19:42
25 km
Palojce
arr. 19:45
dep. 19:45
27 km
Licin Dol
arr. 19:47
dep. 19:47
29 km
Predejane, Motel
arr. 19:50
dep. 19:50
31 km
Predejane
arr. 19:55
32 km
20:04 20:45 (00:41)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 20:04
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:10
dep. 20:11
9 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
15 km
arr. 20:31
dep. 20:31
23 km
Predejane, Railway station
arr. 20:45
28 km
20:20 20:55 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Grdelica
arr. 20:40
dep. 20:40
16 km
Predejane, Motel
arr. 20:55
27 km
21:20 21:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 21:20
Grdelica
arr. 21:35
dep. 21:35
16 km
Predejane, Motel
arr. 21:50
27 km
22:50 23:15 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:50
Predejane, Motel
arr. 23:15
27 km

Naselja Leskovac i Predejane su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 22:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.