Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Leskovac - Pozarevac timetable

sunday, 05.07.2020.
15:50 19:54 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
192 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
198.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
203.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
208.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
213 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
216.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
218.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
223.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
228.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
232 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
232.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
238.4 km
Leskovac - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
15:50 19:54 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
192 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
198.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
203.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
208.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
213 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
216.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
218.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
223.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
228.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
232 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
232.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
238.4 km
Leskovac - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
15:50 19:54 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
192 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
198.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
203.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
208.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
213 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
216.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
218.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
223.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
228.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
232 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
232.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
238.4 km
Leskovac - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
15:50 19:54 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
192 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
198.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
203.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
208.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
213 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
216.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
218.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
223.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
228.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
232 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
232.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
238.4 km
Leskovac - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
15:50 19:54 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
192 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
198.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
203.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
208.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
213 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
216.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
218.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
223.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
228.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
232 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
232.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
238.4 km
Leskovac - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
15:50 19:54 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
192 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
198.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
203.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
208.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
213 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
216.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
218.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
223.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
228.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
232 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
232.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
238.4 km
Leskovac - Pozarevac timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
15:50 19:54 (04:04)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
192 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
198.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
203.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
208.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
213 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
216.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
218.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
223.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
228.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
232 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
232.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
238.4 km

Naselja Leskovac i Pozarevac su međusobno udaljena ~239 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 04min., a najduže 04h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 15:50 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.