Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Piskupovo timetable

monday, 17.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Leskovac - Piskupovo timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Piskupovo
arr. 13:50
18 km
Leskovac - Piskupovo timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Piskupovo
arr. 13:50
18 km
Leskovac - Piskupovo timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Piskupovo
arr. 13:50
18 km
Leskovac - Piskupovo timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Piskupovo
arr. 13:50
18 km
Leskovac - Piskupovo timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Piskupovo
arr. 13:50
18 km
Leskovac - Piskupovo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Piskupovo
arr. 13:50
18 km
Leskovac - Piskupovo timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:15 13:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Piskupovo
arr. 13:50
18 km

Naselja Leskovac i Piskupovo su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 13:15 h, dok je poslednji polazak u 13:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.