Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Orasac kod Leskovca timetable

monday, 24.02.2020.
05:15 05:33 (00:18)
Bus stationDolina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:15
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 05:21
dep. 05:21
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 05:29
dep. 05:29
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 05:32
dep. 05:32
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 05:33
13.7 km
06:20 06:40 (00:20)
Bus stationRaskrsnica za Gradasnicu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:20
Leskovac, OMV
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:30
dep. 06:30
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:31
dep. 06:31
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:32
dep. 06:32
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:35
dep. 06:35
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 06:40
11 km
06:40 07:08 (00:28)
Bus stationRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:40
Leskovac, OMV
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:44
dep. 06:44
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:47
dep. 06:47
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:50
dep. 06:50
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:51
dep. 06:51
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:52
dep. 06:52
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 06:54
dep. 06:54
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:55
dep. 06:55
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:57
dep. 06:57
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:04
dep. 07:04
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:06
dep. 07:06
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:08
16 km
06:50 07:18 (00:28)
Bus stationRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:50
Leskovac, OMV
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:55
dep. 06:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:57
dep. 06:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:00
dep. 07:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:02
dep. 07:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:05
dep. 07:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:07
dep. 07:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:09
dep. 07:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:13
dep. 07:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:14
dep. 07:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:16
dep. 07:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:18
16 km
08:00 08:18 (00:18)
Bus stationDolina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:00
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:06
dep. 08:06
2.7 km
Stajkovce kod Vlasotinca, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
9.8 km
Batulovce, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
11.9 km
Konopnica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
12.7 km
Orasac kod Leskovca, Dolina
arr. 08:18
13.7 km
08:30 08:55 (00:25)
OMVSkola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, OMV
dep. 08:30
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Bratmilovce, Skola
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 08:37
dep. 08:37
3.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 08:40
dep. 08:40
4.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 08:42
dep. 08:42
5.5 km
Velika Biljanica
arr. 08:44
dep. 08:44
6 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 08:45
dep. 08:45
7 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 08:47
dep. 08:47
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 08:49
dep. 08:49
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 08:50
dep. 08:50
10 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 08:55
12.5 km
10:00 10:25 (00:25)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:00
Leskovac, OMV
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:06
dep. 10:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:07
dep. 10:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:10
dep. 10:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:11
dep. 10:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:12
dep. 10:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 10:14
dep. 10:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 10:15
dep. 10:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 10:17
dep. 10:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 10:29
dep. 10:29
15 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 10:26
dep. 10:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 10:25
13.5 km
11:00 11:28 (00:28)
Bus stationRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:00
Leskovac, OMV
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:04
dep. 11:04
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 11:07
dep. 11:07
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 11:12
dep. 11:12
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 11:20
dep. 11:20
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 11:23
dep. 11:23
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 11:24
dep. 11:24
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 11:28
16 km
12:30 12:50 (00:20)
Bus stationRaskrsnica za Gradasnicu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, OMV
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:37
dep. 12:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:40
dep. 12:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:41
dep. 12:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:42
dep. 12:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 12:44
dep. 12:44
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:45
dep. 12:45
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:47
dep. 12:47
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:49
dep. 12:49
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:50
11 km
13:15 13:40 (00:25)
Bus stationProdavnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, OMV
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:22
dep. 13:22
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:25
dep. 13:25
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:27
dep. 13:27
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 13:29
dep. 13:29
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:34
dep. 13:34
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:40
13 km
13:29 13:58 (00:29)
Fabrika YuraRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Yura
dep. 13:29
Leskovac, OMV
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
2.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:36
dep. 13:36
3.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:37
dep. 13:37
4 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:40
dep. 13:40
5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:41
dep. 13:41
5.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:42
dep. 13:42
6 km
Velika Biljanica
arr. 13:44
dep. 13:44
6.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:45
dep. 13:45
7.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:47
dep. 13:47
8.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:49
dep. 13:49
9.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 13:56
dep. 13:56
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 13:58
15.5 km
14:05 14:41 (00:36)
Fabrika FalkeRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Falke
dep. 14:05
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Leskovac, OMV
arr. 14:15
dep. 14:15
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:18
dep. 14:18
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:19
dep. 14:19
6 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
7 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:22
dep. 14:22
7.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:25
dep. 14:25
8.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:26
dep. 14:26
9 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:27
dep. 14:27
9.5 km
Velika Biljanica
arr. 14:29
dep. 14:29
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
12 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 14:34
dep. 14:34
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 14:35
dep. 14:35
14 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 14:37
dep. 14:37
16 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 14:39
dep. 14:39
16.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 14:41
17 km
14:50 15:10 (00:20)
Bus stationRaskrsnica za Gradasnicu
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:50
Leskovac, OMV
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:54
dep. 14:54
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:57
dep. 14:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:00
dep. 15:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:01
dep. 15:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:02
dep. 15:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 15:04
dep. 15:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 15:05
dep. 15:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 15:07
dep. 15:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 15:09
dep. 15:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 15:10
11 km
15:45 16:11 (00:26)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:45
Leskovac, OMV
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:50
dep. 15:50
3 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:52
dep. 15:52
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:56
dep. 15:56
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:57
dep. 15:57
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 15:59
dep. 15:59
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:02
dep. 16:02
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 16:12
dep. 16:12
14 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 16:11
13.5 km
16:30 16:58 (00:28)
Bus stationRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Leskovac, OMV
arr. 16:32
dep. 16:32
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:34
dep. 16:34
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 16:37
dep. 16:37
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 16:40
dep. 16:40
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 16:41
dep. 16:41
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 16:42
dep. 16:42
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 16:53
dep. 16:53
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 16:54
dep. 16:54
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 16:56
dep. 16:56
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 16:58
16 km
18:50 19:18 (00:28)
Bus stationRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
Leskovac, OMV
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:54
dep. 18:54
3 km
Bratmilovce, Skola
arr. 18:55
dep. 18:55
3.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 18:56
dep. 18:56
4 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 18:57
dep. 18:57
4.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 19:00
dep. 19:00
5.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 19:01
dep. 19:01
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 19:02
dep. 19:02
6.5 km
Velika Biljanica
arr. 19:04
dep. 19:04
7 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:09
dep. 19:09
10 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:13
dep. 19:13
13 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:14
dep. 19:14
13.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:16
dep. 19:16
14 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:18
16 km
22:05 22:41 (00:36)
Fabrika FalkeRaskrsnica za Jarsenovo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Fabrika Falke
dep. 22:05
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 22:10
dep. 22:10
2 km
Leskovac, OMV
arr. 22:15
dep. 22:15
3 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 22:18
dep. 22:18
5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 22:19
dep. 22:19
6 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 22:20
dep. 22:20
7 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 22:22
dep. 22:22
7.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 22:25
dep. 22:25
8.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 22:26
dep. 22:26
9 km
Manojlovce, Komuna
arr. 22:27
dep. 22:27
9.5 km
Velika Biljanica
arr. 22:29
dep. 22:29
10 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 22:30
dep. 22:30
11 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 22:32
dep. 22:32
12 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 22:34
dep. 22:34
13 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 22:35
dep. 22:35
14 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 22:37
dep. 22:37
16 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 22:39
dep. 22:39
16.5 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 22:41
17 km

Naselja Leskovac i Orasac kod Leskovca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.