Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Niska Banja timetable

friday, 19.07.2019.
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Zaluznje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
27 km
Pukovac
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Kocane
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:26
dep. 07:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 07:29
dep. 07:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:32
dep. 07:32
46 km
Niska Banja, Ž.st.
arr. 07:38
dep. 07:38
49 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:55
61 km
09:30 10:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Zaluznje
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
27 km
Pukovac
arr. 10:05
dep. 10:05
29 km
Kocane
arr. 10:09
dep. 10:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 10:13
dep. 10:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 10:15
dep. 10:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 10:16
dep. 10:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 10:26
dep. 10:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 10:29
dep. 10:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 10:32
dep. 10:32
46 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:55
61 km
Leskovac - Niska Banja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Zaluznje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
27 km
Pukovac
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Kocane
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:26
dep. 07:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 07:29
dep. 07:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:32
dep. 07:32
46 km
Niska Banja, Ž.st.
arr. 07:38
dep. 07:38
49 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:55
61 km
09:30 10:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Zaluznje
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
27 km
Pukovac
arr. 10:05
dep. 10:05
29 km
Kocane
arr. 10:09
dep. 10:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 10:13
dep. 10:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 10:15
dep. 10:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 10:16
dep. 10:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 10:26
dep. 10:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 10:29
dep. 10:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 10:32
dep. 10:32
46 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:55
61 km
Leskovac - Niska Banja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Zaluznje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
27 km
Pukovac
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Kocane
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:26
dep. 07:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 07:29
dep. 07:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:32
dep. 07:32
46 km
Niska Banja, Ž.st.
arr. 07:38
dep. 07:38
49 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:55
61 km
09:30 10:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Zaluznje
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
27 km
Pukovac
arr. 10:05
dep. 10:05
29 km
Kocane
arr. 10:09
dep. 10:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 10:13
dep. 10:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 10:15
dep. 10:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 10:16
dep. 10:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 10:26
dep. 10:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 10:29
dep. 10:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 10:32
dep. 10:32
46 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:55
61 km
Leskovac - Niska Banja timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Zaluznje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
27 km
Pukovac
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Kocane
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:26
dep. 07:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 07:29
dep. 07:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:32
dep. 07:32
46 km
Niska Banja, Ž.st.
arr. 07:38
dep. 07:38
49 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:55
61 km
09:30 10:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:34
dep. 09:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 09:39
dep. 09:39
5 km
Zaluznje
arr. 09:43
dep. 09:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 09:45
dep. 09:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 09:59
dep. 09:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
27 km
Pukovac
arr. 10:05
dep. 10:05
29 km
Kocane
arr. 10:09
dep. 10:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 10:13
dep. 10:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 10:15
dep. 10:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 10:16
dep. 10:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 10:21
dep. 10:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 10:26
dep. 10:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 10:29
dep. 10:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 10:32
dep. 10:32
46 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:55
61 km

Naselja Leskovac i Niska Banja su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 09:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.