Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Leskovac - Nis timetable

wednesday, 28.07.2021.
01:50 02:35 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:50
arr. 02:33
dep. 02:33
43 km
Nis, Bus station
arr. 02:35
45 km
03:10 03:59 (00:49)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 03:10
Nis, Bus station
arr. 03:59
50.6 km
05:03 06:14 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 05:03
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 05:09
dep. 05:10
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:19
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
25 km
Kocane, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 05:44
dep. 05:45
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:51
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:55
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:04
dep. 06:05
42 km
Nis, Railway station
arr. 06:14
49 km
05:30 06:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
15 km
arr. 05:50
dep. 05:50
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 05:53
dep. 05:53
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 05:55
dep. 05:55
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:02
27 km
Pukovac, II - centar
arr. 06:05
dep. 06:05
29 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 06:06
dep. 06:06
29.5 km
Pukovac, Mak
arr. 06:07
dep. 06:07
30 km
Kocane, Izlaz
arr. 06:08
dep. 06:08
30.5 km
Kocane, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 06:13
dep. 06:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 06:17
dep. 06:17
36 km
Malosiste, Centar 2
arr. 06:21
dep. 06:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
42 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 06:29
dep. 06:29
44 km
arr. 06:32
dep. 06:32
45 km
arr. 06:34
dep. 06:34
48 km
arr. 06:37
dep. 06:37
49 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
51 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Nis, Bus station
arr. 06:40
45 km
06:00 07:18 (01:18)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Zaluznje, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
12 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Kocane, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
arr. 07:15
dep. 07:15
45 km
Nis, Cele kula
arr. 07:16
dep. 07:16
46 km
Nis, Bus station
arr. 07:18
47 km
06:02 07:05 (01:03)
Tri sesiraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Tri sesira
dep. 06:02
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
2.3 km
arr. 07:00
dep. 07:00
49.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
50.3 km
06:45 08:10 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
arr. 07:05
dep. 07:05
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 07:08
dep. 07:08
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:17
27 km
Pukovac, II - centar
arr. 07:20
dep. 07:20
29 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 07:21
dep. 07:21
29.5 km
Pukovac, Mak
arr. 07:22
dep. 07:22
30 km
Kocane, Izlaz
arr. 07:23
dep. 07:23
30.5 km
Kocane, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
32 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 07:28
dep. 07:28
34 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 07:32
dep. 07:32
36 km
Malosiste, Ance
arr. 07:36
dep. 07:36
39 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 07:41
dep. 07:41
42 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 07:44
dep. 07:44
44 km
arr. 07:47
dep. 07:47
47 km
arr. 07:49
dep. 07:49
48 km
arr. 07:53
dep. 07:53
49 km
arr. 08:00
dep. 08:00
50 km
Nis, Cele kula
arr. 08:03
dep. 08:03
51 km
Nis, Bus station
arr. 08:10
52 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
44 km
07:40 08:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:40
arr. 08:25
dep. 08:25
50 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
51 km
08:05 09:20 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:05
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:40
21 km
arr. 09:10
dep. 09:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
46 km
08:15 09:07 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:15
Nis, Bus station
arr. 09:07
45 km
08:30 09:39 (01:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:30
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:41
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
25 km
Kocane, Railway station
arr. 09:06
dep. 09:07
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:16
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 09:19
dep. 09:20
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 09:29
dep. 09:30
42 km
Nis, Railway station
arr. 09:39
49 km
08:30 09:50 (01:20)
Bus stationKomren - Ratka Jovica - Samousluga
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
arr. 08:52
dep. 08:52
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 08:53
dep. 08:53
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 08:55
dep. 08:55
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac, II - centar
arr. 09:04
dep. 09:04
29 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 09:05
dep. 09:05
29.5 km
Pukovac, Mak
arr. 09:06
dep. 09:06
30 km
Kocane, Izlaz
arr. 09:07
dep. 09:07
31 km
Kocane, Center
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Centar 2
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
51 km
arr. 09:48
dep. 09:48
54.1 km
arr. 09:50
54.8 km
09:00 09:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Nis, Bus station
arr. 09:50
45 km
09:35 10:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:35
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 10:25
44 km
09:50 10:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
22.6 km
arr. 10:47
dep. 10:47
52.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:55
54.5 km
10:05 11:15 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Zaluznje, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 10:22
dep. 10:22
9 km
Zivkovo, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 10:28
dep. 10:28
16.5 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kocane, Center
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Malosiste, Anče
arr. 10:58
dep. 10:58
35.5 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
38 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 11:05
dep. 11:05
40 km
arr. 11:07
dep. 11:07
42 km
Nis, K. Dom
arr. 11:09
dep. 11:09
44 km
Nis, Pumpa
arr. 11:11
dep. 11:11
45 km
arr. 11:13
dep. 11:13
46 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
47 km
10:25 11:05 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:25
Nis, Bus station
arr. 11:05
49 km
10:50 11:42 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Nis, Bus station
arr. 11:42
45 km
11:15 12:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:17
dep. 11:17
2 km
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Zaluznje, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zivkovo, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:54
dep. 11:54
23 km
Kocane, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
27 km
Malosiste, Anče
arr. 12:08
dep. 12:08
34 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 12:15
dep. 12:15
40 km
arr. 12:17
dep. 12:17
42 km
Nis, K. Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
44 km
Nis, Pumpa
arr. 12:21
dep. 12:21
46 km
arr. 12:23
dep. 12:23
48 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
50 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
45 km
12:00 13:20 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
arr. 12:09
dep. 12:09
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
arr. 12:22
dep. 12:22
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 12:23
dep. 12:23
18 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
27 km
Pukovac, II - centar
arr. 12:37
dep. 12:37
29 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 12:40
dep. 12:40
29.5 km
Pukovac, Mak
arr. 12:41
dep. 12:41
30 km
Kocane, Izlaz
arr. 12:42
dep. 12:42
30.5 km
Kocane, Center
arr. 12:44
dep. 12:44
31 km
Kocane, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
33 km
Doljevac, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
34 km
Orljane, Majdan
arr. 12:55
dep. 12:55
35 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:57
dep. 12:57
36 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:59
dep. 12:59
37 km
Malosiste, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
39 km
Malosiste, Ance
arr. 13:01
dep. 13:01
40 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:03
dep. 13:03
41 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
42 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 13:08
dep. 13:08
45 km
arr. 13:11
dep. 13:11
46 km
arr. 13:13
dep. 13:13
47 km
arr. 13:15
dep. 13:15
48 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
49 km
12:30 13:22 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Nis, Bus station
arr. 13:22
45 km
13:30 14:42 (01:12)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 13:30
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 13:45
dep. 13:46
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 13:52
dep. 13:53
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 13:57
dep. 13:58
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
25 km
Kocane, Railway station
arr. 14:07
dep. 14:08
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:11
dep. 14:12
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 14:21
dep. 14:22
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 14:31
dep. 14:33
42 km
Nis, Railway station
arr. 14:42
49 km
13:45 14:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:45
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
43 km
14:23 15:34 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:23
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 14:29
dep. 14:30
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:34
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 14:38
dep. 14:39
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 14:45
dep. 14:46
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 14:50
dep. 14:51
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 14:55
dep. 14:56
25 km
Kocane, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 15:04
dep. 15:05
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:10
dep. 15:11
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:14
dep. 15:15
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
42 km
Nis, Railway station
arr. 15:34
49 km
14:30 15:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
arr. 14:50
dep. 14:50
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 14:53
dep. 14:53
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 14:54
dep. 14:54
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 14:55
dep. 14:55
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:02
27 km
Pukovac, II - centar
arr. 15:05
dep. 15:05
29 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 15:06
dep. 15:06
29.5 km
Pukovac, Mak
arr. 15:07
dep. 15:07
30 km
Kocane, Izlaz
arr. 15:08
dep. 15:08
30.5 km
Kocane, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
32 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 15:13
dep. 15:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 15:15
dep. 15:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 15:18
dep. 15:18
36 km
Malosiste, Ance
arr. 15:21
dep. 15:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
42 km
Belotinac, A. - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
44 km
arr. 15:32
dep. 15:32
47 km
arr. 15:37
dep. 15:37
48 km
arr. 15:38
dep. 15:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
51 km
14:45 15:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 15:35
45 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
15 km
arr. 15:31
dep. 15:31
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 15:35
dep. 15:35
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 15:36
dep. 15:36
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:44
dep. 15:44
27 km
Pukovac, II - centar
arr. 15:47
dep. 15:47
29 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
29.5 km
Pukovac, Mak
arr. 15:49
dep. 15:49
30 km
Kocane, Izlaz
arr. 15:50
dep. 15:50
30.5 km
Kocane, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
32 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 15:55
dep. 15:55
34 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 15:59
dep. 15:59
36 km
Malosiste, Ance
arr. 16:04
dep. 16:04
39 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
42 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
44 km
arr. 16:14
dep. 16:14
47 km
arr. 16:17
dep. 16:17
48 km
arr. 16:22
dep. 16:22
49 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
51 km
15:35 16:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:35
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
44 km
15:50 16:30 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Bus station
arr. 16:30
50 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
46 km
16:15 17:07 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:15
Nis, Bus station
arr. 17:07
45 km
16:55 17:50 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:55
Nis, Bus station
arr. 17:50
45 km
17:10 18:21 (01:11)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:10
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 17:42
dep. 17:43
25 km
Kocane, Railway station
arr. 17:47
dep. 17:48
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 17:51
dep. 17:52
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 17:57
dep. 17:58
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:01
dep. 18:02
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
42 km
Nis, Railway station
arr. 18:21
49 km
17:55 18:45 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:55
arr. 18:40
dep. 18:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 18:45
45 km
18:15 19:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Nis, Bus station
arr. 19:05
43 km
18:30 19:45 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
8 km
Priboj kod Leskovca, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
10 km
Zivkovo, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
15 km
arr. 18:45
dep. 18:45
16 km
Pecenjevce, 1 - Rad petrol
arr. 18:48
dep. 18:48
17 km
Pecenjevce, 2 - Centar
arr. 18:49
dep. 18:49
19 km
Pecenjevce, 3 - Raskrsnica
arr. 18:51
dep. 18:51
20 km
Lipovica kod Leskovca, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
27 km
Pukovac, II - centar
arr. 19:08
dep. 19:08
29 km
Pukovac, I - ulaz
arr. 19:09
dep. 19:09
29.5 km
Pukovac, Mak
arr. 19:10
dep. 19:10
30 km
Kocane, Izlaz
arr. 19:11
dep. 19:11
30.5 km
Kocane, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
31 km
Kocane, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
32 km
Doljevac, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
33 km
Orljane, Majdan
arr. 19:18
dep. 19:18
34 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:20
dep. 19:20
35 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:22
dep. 19:22
36 km
Malosiste, Center
arr. 19:23
dep. 19:23
37 km
Capljinac, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
39 km
Belotinac, Nusiceva - raskrsnica
arr. 19:26
dep. 19:26
41 km
Belotinac, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
42 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
43 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 19:31
dep. 19:31
46 km
arr. 19:34
dep. 19:34
48 km
arr. 19:39
dep. 19:39
49 km
arr. 19:41
dep. 19:41
51 km
Nis, Bus station
arr. 19:45
53 km
18:50 19:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
arr. 19:35
dep. 19:35
43 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
44 km
19:50 20:42 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:50
Nis, Bus station
arr. 20:42
45 km
Leskovac - Nis timetable
Departures on: wednesday, 29.07.2021.
00:25 01:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 05.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 00:25
arr. 01:10
dep. 01:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
45 km

Naselja Leskovac i Nis su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 00:25 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Leskovac - Nis iznosi od 3,33 EUR do 3,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.