Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Leskovac - Nis timetable

tuesday, 20.11.2018.
01:30 02:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:30
arr. 02:14
dep. 02:14
48.7 km
Nis, Bus station
arr. 02:20
50.6 km
01:50 02:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:50
arr. 02:33
dep. 02:33
43 km
Nis, Bus station
arr. 02:35
45 km
03:10 04:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 03:10
Nis, Bus station
arr. 03:59
50.6 km
05:15 06:25 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 05:15
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 05:21
dep. 05:22
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 05:37
dep. 05:38
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 05:42
dep. 05:43
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 05:47
dep. 05:48
25 km
Kocane, Railway station
arr. 05:52
dep. 05:53
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 05:56
dep. 05:57
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 06:01
dep. 06:02
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 06:05
dep. 06:06
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 06:09
dep. 06:10
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:15
dep. 06:16
42 km
arr. 06:25
49 km
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Zaluznje
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:59
dep. 05:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:02
27 km
Pukovac
arr. 06:05
dep. 06:05
29 km
Kocane
arr. 06:09
dep. 06:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:16
dep. 06:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:26
dep. 06:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 06:29
dep. 06:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:32
dep. 06:32
46 km
arr. 06:38
dep. 06:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
51 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Nis, Bus station
arr. 06:40
45 km
06:00 07:18 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Zaluznje
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Zivkovo
arr. 06:14
dep. 06:14
12 km
Pecenjevce
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Pukovac
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Kocane
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
arr. 07:15
dep. 07:15
45 km
Nis, Cele kula
arr. 07:16
dep. 07:16
46 km
Nis, Bus station
arr. 07:18
47 km
06:02 07:05 (01:03)
Tri sesira
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Tri sesira
dep. 06:02
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
2.3 km
arr. 07:00
dep. 07:00
49.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
50.3 km
06:30 07:32 (01:02)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 06:30
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:39
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
25 km
Kocane, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:03
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:06
dep. 07:06
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:10
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:13
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:16
dep. 07:17
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
42 km
arr. 07:32
49 km
06:45 07:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zaluznje
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Zivkovo, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:17
27 km
Pukovac
arr. 07:20
dep. 07:20
29 km
Kocane
arr. 07:24
dep. 07:24
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:28
dep. 07:28
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:31
dep. 07:31
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:41
dep. 07:41
42 km
Belotinac, A.
arr. 07:44
dep. 07:44
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:47
dep. 07:47
46 km
arr. 07:53
dep. 07:53
49 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
51 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
44 km
07:00 07:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:40
dep. 07:40
42 km
Nis, Bus station
arr. 07:50
45 km
07:30 08:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Zaluznje
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:42
dep. 07:42
9 km
Zivkovo
arr. 07:44
dep. 07:44
11 km
Pecenjevce
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:53
dep. 07:53
19 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
arr. 08:36
dep. 08:36
47 km
arr. 08:38
dep. 08:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
50 km
07:40 08:30 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:40
arr. 08:25
dep. 08:25
50 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
51 km
07:50 08:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:50
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
44 km
08:05 09:20 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:05
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:40
21 km
arr. 09:10
dep. 09:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
46 km
08:13 09:23 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:13
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:15
dep. 08:15
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Zaluznje
arr. 08:27
dep. 08:27
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:30
dep. 08:30
9 km
Zivkovo
arr. 08:31
dep. 08:31
10 km
Pecenjevce
arr. 08:36
dep. 08:36
13 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:39
dep. 08:39
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:52
dep. 08:52
23 km
Doljevac, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
27 km
Malosiste, Anče
arr. 09:06
dep. 09:06
34 km
Belotinac, A.
arr. 09:13
dep. 09:13
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
42 km
Nis, K. Dom
arr. 09:17
dep. 09:17
44 km
Nis, Pumpa
arr. 09:19
dep. 09:19
46 km
arr. 09:21
dep. 09:21
48 km
Nis, Bus station
arr. 09:23
50 km
08:15 09:07 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:15
Nis, Bus station
arr. 09:07
45 km
08:17 09:27 (01:10)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:17
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:40
dep. 08:45
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
25 km
Kocane, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
42 km
arr. 09:27
49 km
08:30 09:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
51 km
09:00 09:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Nis, Bus station
arr. 09:50
45 km
09:35 10:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:35
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 10:25
44 km
09:50 10:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
22.6 km
arr. 10:47
dep. 10:47
52.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:55
54.5 km
10:05 11:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Zaluznje
arr. 10:19
dep. 10:19
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 10:22
dep. 10:22
9 km
Zivkovo
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Pecenjevce
arr. 10:28
dep. 10:28
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 10:31
dep. 10:31
20 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
23 km
Pukovac
arr. 10:40
dep. 10:40
25 km
Kocane
arr. 10:45
dep. 10:45
27 km
Malosiste, Anče
arr. 10:58
dep. 10:58
35.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 11:00
dep. 11:00
38 km
Belotinac, A.
arr. 11:05
dep. 11:05
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 11:07
dep. 11:07
42 km
Nis, K. Dom
arr. 11:09
dep. 11:09
44 km
Nis, Pumpa
arr. 11:11
dep. 11:11
45 km
arr. 11:13
dep. 11:13
46 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
47 km
10:25 11:05 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:25
Nis, Bus station
arr. 11:05
49 km
10:30 11:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:30
arr. 11:15
dep. 11:15
43 km
Nis, Bus station
arr. 11:20
44 km
10:50 11:42 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Nis, Bus station
arr. 11:42
45 km
11:15 12:21 (01:06)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 11:15
Pecenjevce, Railway station
arr. 11:26
dep. 11:27
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:34
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 11:38
dep. 11:39
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
25 km
Kocane, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:49
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:01
dep. 12:02
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:05
dep. 12:06
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
42 km
arr. 12:21
49 km
11:15 12:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:17
dep. 11:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Zaluznje
arr. 11:29
dep. 11:29
7 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:32
dep. 11:32
9 km
Zivkovo
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Pecenjevce
arr. 11:38
dep. 11:38
13 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:41
dep. 11:41
16 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 11:54
dep. 11:54
23 km
Doljevac, Intersection
arr. 11:58
dep. 11:58
27 km
Malosiste, Anče
arr. 12:08
dep. 12:08
34 km
Belotinac, A.
arr. 12:15
dep. 12:15
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:17
dep. 12:17
42 km
Nis, K. Dom
arr. 12:19
dep. 12:19
44 km
Nis, Pumpa
arr. 12:21
dep. 12:21
46 km
arr. 12:23
dep. 12:23
48 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
50 km
11:30 12:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Zaluznje
arr. 11:43
dep. 11:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 11:45
dep. 11:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 11:59
dep. 11:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:02
dep. 12:02
27 km
Pukovac
arr. 12:05
dep. 12:05
29 km
Kocane
arr. 12:09
dep. 12:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 12:13
dep. 12:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:15
dep. 12:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:16
dep. 12:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:26
dep. 12:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 12:29
dep. 12:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:32
dep. 12:32
46 km
arr. 12:38
dep. 12:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
51 km
11:55 13:15 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:55
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Zaluznje
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
27 km
Pukovac
arr. 12:38
dep. 12:38
29 km
Kocane
arr. 12:42
dep. 12:42
31 km
Kocane, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
33 km
Orljane, Majdan
arr. 12:50
dep. 12:50
35 km
Malosiste, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
39 km
Malosiste, Anče
arr. 12:56
dep. 12:56
39.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
41.4 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
42.1 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:03
dep. 13:03
46 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
47.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
48.7 km
Nis, Biljur
arr. 13:10
dep. 13:10
49.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
51 km
12:00 13:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
45 km
12:10 13:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:10
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:13
dep. 12:13
3 km
Zaluznje
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:27
dep. 12:27
7 km
Zivkovo
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Pecenjevce
arr. 12:33
dep. 12:33
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:36
dep. 12:36
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:42
dep. 12:42
22 km
Pukovac
arr. 12:45
dep. 12:45
25 km
Kocane
arr. 12:50
dep. 12:50
27 km
Doljevac, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
28 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:58
dep. 12:58
31 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:00
dep. 13:00
32 km
Malosiste, Anče
arr. 13:03
dep. 13:03
35 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:06
dep. 13:06
37.5 km
Belotinac, A.
arr. 13:10
dep. 13:10
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:12
dep. 13:12
42 km
Nis, K. Dom
arr. 13:14
dep. 13:14
44 km
Nis, Pumpa
arr. 13:16
dep. 13:16
45 km
arr. 13:18
dep. 13:18
46 km
Nis, Bus station
arr. 13:20
47 km
12:30 13:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Nis, Bus station
arr. 13:22
45 km
12:30 13:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:34
dep. 12:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:39
dep. 12:39
5 km
Zaluznje
arr. 12:43
dep. 12:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:50
dep. 12:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:59
dep. 12:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
27 km
Pukovac
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Kocane
arr. 13:09
dep. 13:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 13:13
dep. 13:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:15
dep. 13:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:16
dep. 13:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 13:29
dep. 13:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:32
dep. 13:32
46 km
arr. 13:38
dep. 13:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
51 km
13:15 14:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:17
dep. 13:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Zaluznje
arr. 13:29
dep. 13:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:32
dep. 13:32
7 km
Zivkovo
arr. 13:33
dep. 13:33
8 km
Pecenjevce
arr. 13:38
dep. 13:38
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:41
dep. 13:41
17 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 13:47
dep. 13:47
22 km
Pukovac
arr. 13:50
dep. 13:50
25 km
Kocane
arr. 13:55
dep. 13:55
27 km
Doljevac, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
28 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:03
dep. 14:03
31 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:05
dep. 14:05
32 km
Malosiste, Anče
arr. 14:08
dep. 14:08
35 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 14:11
dep. 14:11
37.5 km
Belotinac, A.
arr. 14:15
dep. 14:15
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 14:17
dep. 14:17
42 km
Nis, K. Dom
arr. 14:19
dep. 14:19
44 km
Nis, Pumpa
arr. 14:21
dep. 14:21
45 km
arr. 14:23
dep. 14:23
46 km
Nis, Bus station
arr. 14:25
47 km
13:30 14:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 13:39
dep. 13:39
5 km
Zaluznje
arr. 13:43
dep. 13:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 13:59
dep. 13:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
27 km
Pukovac
arr. 14:05
dep. 14:05
29 km
Kocane
arr. 14:09
dep. 14:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 14:13
dep. 14:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:15
dep. 14:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:16
dep. 14:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 14:26
dep. 14:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 14:29
dep. 14:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 14:32
dep. 14:32
46 km
arr. 14:38
dep. 14:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
51 km
13:45 14:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:45
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
43 km
14:00 15:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:48
dep. 14:48
43 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
45 km
14:15 15:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Zaluznje
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Zivkovo
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Pecenjevce
arr. 14:38
dep. 14:38
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Pukovac
arr. 14:50
dep. 14:50
25 km
Kocane
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Malosiste, Anče
arr. 15:08
dep. 15:08
35.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Belotinac, A.
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:17
dep. 15:17
42 km
Nis, K. Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
44 km
Nis, Pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
45 km
arr. 15:23
dep. 15:23
46 km
Nis, Bus station
arr. 15:25
47 km
14:30 15:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Zaluznje
arr. 14:43
dep. 14:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:59
dep. 14:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:02
dep. 15:02
27 km
Pukovac
arr. 15:05
dep. 15:05
29 km
Kocane
arr. 15:09
dep. 15:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 15:13
dep. 15:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 15:15
dep. 15:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 15:16
dep. 15:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:26
dep. 15:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 15:29
dep. 15:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:32
dep. 15:32
46 km
arr. 15:38
dep. 15:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 15:40
51 km
14:45 15:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 15:35
45 km
14:53 15:53 (01:00)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:53
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 14:59
dep. 14:59
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:02
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 15:06
dep. 15:06
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:16
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
Kocane, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:24
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 15:27
dep. 15:28
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:32
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:35
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:38
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:43
dep. 15:44
42 km
arr. 15:53
49 km
15:00 16:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:02
dep. 15:02
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:03
dep. 15:03
3 km
Zaluznje
arr. 15:14
dep. 15:14
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:17
dep. 15:17
9 km
Zivkovo
arr. 15:18
dep. 15:18
10 km
Pecenjevce
arr. 15:23
dep. 15:23
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:26
dep. 15:26
20 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
23 km
Pukovac
arr. 15:35
dep. 15:35
25 km
Kocane
arr. 15:40
dep. 15:40
27 km
Malosiste, Anče
arr. 15:53
dep. 15:53
35.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:55
dep. 15:55
38 km
Belotinac, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:02
dep. 16:02
42 km
Nis, K. Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
44 km
Nis, Pumpa
arr. 16:06
dep. 16:06
45 km
arr. 16:08
dep. 16:08
46 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
47 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Zivkovo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Pukovac
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Kocane
arr. 15:54
dep. 15:54
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
32 km
Doljevac, P.
arr. 15:58
dep. 15:58
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
36 km
Malosiste, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:11
dep. 16:11
42 km
Belotinac, A.
arr. 16:14
dep. 16:14
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:17
dep. 16:17
46 km
arr. 16:23
dep. 16:23
49 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
51 km
15:35 16:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:35
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
44 km
15:45 16:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:47
dep. 15:47
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:48
dep. 15:48
3 km
Zaluznje
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:57
dep. 15:57
9 km
Zivkovo
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Pecenjevce
arr. 16:04
dep. 16:04
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 16:14
dep. 16:14
21 km
arr. 16:51
dep. 16:51
47 km
arr. 16:53
dep. 16:53
49 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
50 km
15:50 16:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Bus station
arr. 16:30
50 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
46 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
46 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Zaluznje
arr. 16:43
dep. 16:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 16:45
dep. 16:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 16:59
dep. 16:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:02
27 km
Pukovac
arr. 17:05
dep. 17:05
29 km
Kocane
arr. 17:09
dep. 17:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 17:13
dep. 17:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 17:16
dep. 17:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 17:26
dep. 17:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 17:29
dep. 17:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 17:32
dep. 17:32
46 km
arr. 17:38
dep. 17:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 17:40
51 km
16:55 17:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:55
Nis, Bus station
arr. 17:50
45 km
17:45 18:51 (01:06)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:45
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:04
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
25 km
Kocane, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:27
dep. 18:28
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:31
dep. 18:32
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:35
dep. 18:36
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:41
dep. 18:42
42 km
arr. 18:51
49 km
17:55 19:00 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:55
arr. 18:40
dep. 18:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 18:45
45 km
18:15 19:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Nis, Bus station
arr. 19:05
43 km
18:15 19:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:17
dep. 18:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:18
dep. 18:18
3 km
Zaluznje
arr. 18:29
dep. 18:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:32
dep. 18:32
9 km
Zivkovo
arr. 18:33
dep. 18:33
10 km
Pecenjevce
arr. 18:38
dep. 18:38
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:41
dep. 18:41
20 km
Brestovac kod Leskovca, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
23 km
Pukovac
arr. 18:50
dep. 18:50
25 km
Kocane
arr. 18:55
dep. 18:55
27 km
Malosiste, Anče
arr. 19:08
dep. 19:08
35.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:10
dep. 19:10
38 km
Belotinac, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:17
dep. 19:17
42 km
Nis, K. Dom
arr. 19:19
dep. 19:19
44 km
Nis, Pumpa
arr. 19:21
dep. 19:21
45 km
arr. 19:23
dep. 19:23
46 km
Nis, Bus station
arr. 19:25
47 km
18:30 19:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:02
dep. 19:02
27 km
Pukovac
arr. 19:05
dep. 19:05
29 km
Kocane
arr. 19:09
dep. 19:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 19:13
dep. 19:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:16
dep. 19:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:26
dep. 19:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 19:29
dep. 19:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:32
dep. 19:32
46 km
arr. 19:38
dep. 19:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
51 km
18:50 19:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
arr. 19:35
dep. 19:35
43 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
44 km
19:50 20:42 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 19:50
Nis, Bus station
arr. 20:42
45 km
20:05 21:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:05
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:08
dep. 20:08
3 km
Zaluznje
arr. 20:19
dep. 20:19
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:22
dep. 20:22
10 km
Zivkovo
arr. 20:23
dep. 20:23
12 km
Pecenjevce
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Lipovica kod Vlasotinca
arr. 20:31
dep. 20:31
18 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:38
dep. 20:38
21 km
Pukovac
arr. 20:40
dep. 20:40
24 km
Kocane
arr. 20:45
dep. 20:45
27 km
Doljevac, Intersection
arr. 20:47
dep. 20:47
28 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:53
dep. 20:53
32 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 20:55
dep. 20:55
33 km
Malosiste, Anče
arr. 20:58
dep. 20:58
35 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 21:01
dep. 21:01
37 km
Belotinac, A.
arr. 21:05
dep. 21:05
42 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 21:07
dep. 21:07
43 km
Nis, K. Dom
arr. 21:09
dep. 21:09
45 km
Nis, Pumpa
arr. 21:11
dep. 21:11
47 km
arr. 21:13
dep. 21:13
49 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
50 km
20:20 21:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 20:29
dep. 20:29
5 km
Zaluznje
arr. 20:33
dep. 20:33
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 20:35
dep. 20:35
10 km
Zivkovo, Center
arr. 20:40
dep. 20:40
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 20:49
dep. 20:49
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 20:52
dep. 20:52
27 km
Pukovac
arr. 20:55
dep. 20:55
29 km
Kocane
arr. 20:59
dep. 20:59
31 km
Kocane, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
32 km
Doljevac, P.
arr. 21:03
dep. 21:03
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 21:05
dep. 21:05
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 21:06
dep. 21:06
36 km
Malosiste, Center
arr. 21:11
dep. 21:11
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 21:16
dep. 21:16
42 km
Belotinac, A.
arr. 21:19
dep. 21:19
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 21:22
dep. 21:22
46 km
arr. 21:28
dep. 21:28
49 km
Nis, Bus station
arr. 21:30
51 km
21:50 22:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 21:50
arr. 22:35
dep. 22:35
43 km
Nis, Bus station
arr. 22:40
44 km
23:35 00:27 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 23:35
Nis, Bus station
arr. 00:27
45 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
00:25 01:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 00:25
arr. 01:10
dep. 01:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
45 km

Naselja Leskovac i Nis su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 00:25 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.