Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Leskovac - Nis timetable

tuesday, 14.07.2020.
01:50 02:35 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 01:50
arr. 02:33
dep. 02:33
43 km
Nis, Bus station
arr. 02:35
45 km
03:10 03:59 (00:49)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 03:10
Nis, Bus station
arr. 03:59
50.6 km
05:10 06:13 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: business days.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 05:10
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 05:16
dep. 05:16
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:19
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 05:23
dep. 05:24
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:30
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 05:34
dep. 05:35
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 05:39
dep. 05:39
25 km
Kocane, Railway station
arr. 05:43
dep. 05:43
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 05:51
dep. 05:51
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 05:54
dep. 05:54
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 05:57
dep. 05:58
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
42 km
arr. 06:13
49 km
05:30 06:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 05:39
dep. 05:39
5 km
Zaluznje
arr. 05:43
dep. 05:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 05:59
dep. 05:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:02
27 km
Pukovac, I
arr. 06:05
dep. 06:05
29 km
Kocane
arr. 06:09
dep. 06:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:16
dep. 06:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:26
dep. 06:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 06:29
dep. 06:29
44 km
arr. 06:38
dep. 06:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
51 km
05:50 06:37 (00:47)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 05:50
Doljevac, Railway station
arr. 06:16
dep. 06:17
30 km
arr. 06:37
50 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Nis, Bus station
arr. 06:40
45 km
06:00 07:18 (01:18)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:00
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Zaluznje
arr. 06:08
dep. 06:08
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:12
dep. 06:12
10 km
Zivkovo
arr. 06:14
dep. 06:14
12 km
Pecenjevce
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Pukovac
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Kocane
arr. 06:39
dep. 06:39
23 km
arr. 07:15
dep. 07:15
45 km
Nis, Cele kula
arr. 07:16
dep. 07:16
46 km
Nis, Bus station
arr. 07:18
47 km
06:02 07:05 (01:03)
Tri sesiraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Tri sesira
dep. 06:02
Leskovac, Modna kuca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.1 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:08
dep. 06:20
2.3 km
arr. 07:00
dep. 07:00
49.3 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
50.3 km
06:28 07:37 (01:09)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 21.09.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 06:28
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 06:34
dep. 06:34
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 06:47
dep. 06:47
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:51
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:55
25 km
Kocane, Railway station
arr. 06:59
dep. 06:59
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:07
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:11
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:14
dep. 07:14
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:22
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
42 km
arr. 07:37
49 km
06:30 07:38 (01:08)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:34
dep. 06:34
3 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Zaluznje
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 06:45
dep. 06:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:02
27 km
Pukovac
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Kocane
arr. 07:09
dep. 07:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:13
dep. 07:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:16
dep. 07:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:26
dep. 07:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 07:29
dep. 07:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 07:32
dep. 07:32
46 km
arr. 07:38
49 km
06:45 07:55 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 06:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Zaluznje
arr. 06:58
dep. 06:58
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Zivkovo, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:17
27 km
Pukovac, I
arr. 07:20
dep. 07:20
29 km
Kocane
arr. 07:24
dep. 07:24
31 km
Kocane, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
32 km
Doljevac, P.
arr. 07:28
dep. 07:28
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:30
dep. 07:30
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 07:31
dep. 07:31
36 km
Malosiste, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 07:41
dep. 07:41
42 km
Belotinac, A.
arr. 07:44
dep. 07:44
44 km
arr. 07:53
dep. 07:53
49 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
51 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:37
dep. 07:37
43 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
44 km
07:30 08:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Zaluznje
arr. 07:41
dep. 07:41
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 07:42
dep. 07:42
9 km
Zivkovo
arr. 07:44
dep. 07:44
11 km
Pecenjevce
arr. 07:47
dep. 07:47
14 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 07:53
dep. 07:53
19 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
arr. 08:36
dep. 08:36
47 km
arr. 08:38
dep. 08:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 08:40
50 km
07:40 08:30 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:40
arr. 08:25
dep. 08:25
50 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
51 km
07:50 08:35 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:50
arr. 08:30
dep. 08:30
43 km
Nis, Bus station
arr. 08:35
44 km
08:05 09:20 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:05
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 08:24
dep. 08:40
21 km
arr. 09:10
dep. 09:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 09:20
46 km
08:15 09:18 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 08:15
Zivkovo, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:28
dep. 08:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:40
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:44
dep. 08:44
25 km
Kocane, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:03
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
42 km
arr. 09:18
49 km
08:30 09:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:34
dep. 08:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 08:39
dep. 08:39
5 km
Zaluznje
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 08:59
dep. 08:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
27 km
Pukovac
arr. 09:05
dep. 09:05
29 km
Kocane
arr. 09:09
dep. 09:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 09:13
dep. 09:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:15
dep. 09:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
40 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 09:29
dep. 09:29
44 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 09:32
dep. 09:32
46 km
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
arr. 09:38
dep. 09:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
51 km
09:00 09:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:00
Nis, Bus station
arr. 09:50
45 km
09:35 10:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:35
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 10:25
44 km
09:50 10:55 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 09:50
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
22.6 km
arr. 10:47
dep. 10:47
52.6 km
Nis, Bus station
arr. 10:55
54.5 km
10:25 11:05 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:25
Nis, Bus station
arr. 11:05
49 km
10:50 11:42 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:50
Nis, Bus station
arr. 11:42
45 km
11:15 12:18 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 11:15
Zivkovo, Railway station
arr. 11:24
dep. 11:24
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 11:28
dep. 11:29
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 11:39
dep. 11:40
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 11:44
dep. 11:44
25 km
Kocane, Railway station
arr. 11:48
dep. 11:48
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 11:51
dep. 11:52
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:56
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 11:59
dep. 11:59
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:08
dep. 12:09
42 km
arr. 12:18
49 km
11:55 13:15 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:55
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Zaluznje
arr. 12:09
dep. 12:09
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
10 km
Zivkovo, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 12:30
dep. 12:30
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 12:34
dep. 12:34
27 km
Pukovac
arr. 12:38
dep. 12:38
29 km
Kocane
arr. 12:42
dep. 12:42
31 km
Kocane, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
33 km
Orljane, Majdan
arr. 12:50
dep. 12:50
35 km
Malosiste, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
39 km
Malosiste, Anče
arr. 12:56
dep. 12:56
39.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
41.4 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
42.1 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:03
dep. 13:03
46 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
47.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
48.7 km
Nis, Biljur
arr. 13:10
dep. 13:10
49.5 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
51 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:00
Nis, Bus station
arr. 12:45
45 km
12:30 13:22 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:30
Nis, Bus station
arr. 13:22
45 km
13:30 14:33 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 13:30
Zivkovo, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 13:43
dep. 13:44
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 13:54
dep. 13:55
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 13:59
dep. 13:59
25 km
Kocane, Railway station
arr. 14:03
dep. 14:03
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:07
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 14:11
dep. 14:11
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 14:14
dep. 14:14
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 14:17
dep. 14:18
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
42 km
arr. 14:33
49 km
13:45 14:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 13:45
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Nis, Bus station
arr. 14:30
43 km
14:00 14:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:48
dep. 14:48
43 km
Nis, Bus station
arr. 14:50
45 km
14:15 15:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:17
dep. 14:17
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Zaluznje
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Priboj kod Leskovca
arr. 14:32
dep. 14:32
9 km
Zivkovo
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Pecenjevce
arr. 14:38
dep. 14:38
16.5 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 14:41
dep. 14:41
20 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
23 km
Pukovac
arr. 14:50
dep. 14:50
25 km
Kocane
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Malosiste, Anče
arr. 15:08
dep. 15:08
35.5 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Belotinac, A.
arr. 15:15
dep. 15:15
40 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:17
dep. 15:17
42 km
Nis, K. Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
44 km
Nis, Pumpa
arr. 15:21
dep. 15:21
45 km
arr. 15:23
dep. 15:23
46 km
Nis, Bus station
arr. 15:25
47 km
14:45 15:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 14:45
Nis, Bus station
arr. 15:35
45 km
14:48 15:49 (01:01)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 21.09.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 14:48
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 14:54
dep. 14:54
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 14:57
dep. 14:57
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 15:01
dep. 15:02
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 15:08
dep. 15:08
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:12
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:16
25 km
Kocane, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:20
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 15:28
dep. 15:28
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:31
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:34
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
42 km
arr. 15:49
49 km
15:15 16:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Zaluznje
arr. 15:28
dep. 15:28
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 15:30
dep. 15:30
10 km
Zivkovo, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 15:44
dep. 15:44
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Pukovac, I
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Kocane
arr. 15:54
dep. 15:54
31 km
Kocane, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
32 km
Doljevac, P.
arr. 15:58
dep. 15:58
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
36 km
Malosiste, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:11
dep. 16:11
42 km
Belotinac, A.
arr. 16:14
dep. 16:14
44 km
arr. 16:23
dep. 16:23
49 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
51 km
15:35 16:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:35
arr. 16:20
dep. 16:20
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:25
44 km
15:50 16:45 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:50
Nis, Biljur
arr. 16:40
dep. 16:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
46 km
16:55 17:50 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:55
Nis, Bus station
arr. 17:50
45 km
17:35 18:38 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 17:35
Zivkovo, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:44
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:55
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 18:04
dep. 18:04
25 km
Kocane, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:08
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 18:16
dep. 18:16
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:19
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 18:22
dep. 18:23
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 18:28
dep. 18:29
42 km
arr. 18:38
49 km
17:55 18:45 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 17:55
arr. 18:40
dep. 18:40
43 km
Nis, Bus station
arr. 18:45
45 km
18:15 19:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:15
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Nis, Bus station
arr. 19:05
43 km
18:30 19:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:34
dep. 18:34
2 km
Leskovac, Poljoprivredna skola
arr. 18:39
dep. 18:39
5 km
Zaluznje
arr. 18:43
dep. 18:43
8 km
Priboj kod Leskovca
arr. 18:45
dep. 18:45
10 km
Zivkovo, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
15 km
Pecenjevce, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
19 km
Lipovica kod Leskovca
arr. 18:59
dep. 18:59
24 km
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 19:02
dep. 19:02
27 km
Pukovac, I
arr. 19:05
dep. 19:05
29 km
Kocane
arr. 19:09
dep. 19:09
31 km
Kocane, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
32 km
Doljevac, P.
arr. 19:13
dep. 19:13
34 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 19:15
dep. 19:15
35 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:16
dep. 19:16
36 km
Malosiste, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
39 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:26
dep. 19:26
42 km
Belotinac, A.
arr. 19:29
dep. 19:29
44 km
arr. 19:38
dep. 19:38
49 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
51 km
18:50 19:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:50
arr. 19:35
dep. 19:35
43 km
Nis, Bus station
arr. 19:40
44 km
21:35 22:42 (01:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Railway station
dep. 21:35
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 21:41
dep. 21:41
9 km
Zivkovo, Railway station
arr. 21:44
dep. 21:44
10 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 21:48
dep. 21:49
13 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 21:55
dep. 21:55
19 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 21:59
dep. 22:00
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 22:04
dep. 22:04
25 km
Kocane, Railway station
arr. 22:08
dep. 22:08
27 km
Doljevac, Railway station
arr. 22:11
dep. 22:12
29 km
Malosiste, Railway station
arr. 22:16
dep. 22:16
35 km
Capljinac, Railway station
arr. 22:19
dep. 22:19
36 km
Belotinac, Railway station
arr. 22:22
dep. 22:27
38 km
Donje Medurovo, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
42 km
arr. 22:42
49 km
Leskovac - Nis timetable
Departures on: tuesday, 15.07.2020.
00:25 01:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 00:25
arr. 01:10
dep. 01:10
44 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
45 km

Naselja Leskovac i Nis su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 00:25 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Leskovac - Nis iznosi od 3,39 EUR do 3,39 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.