Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Leskovac - Medvedja timetable

monday, 20.08.2018.
05:45 06:56 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 05:45
Leskovac, Modna kuca
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 05:51
dep. 05:51
2.2 km
Cenovac
arr. 06:02
dep. 06:02
10.5 km
Pertate
arr. 06:03
dep. 06:03
11.4 km
Bosnjace
arr. 06:06
dep. 06:06
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 06:08
dep. 06:08
13.9 km
Lugare
arr. 06:11
dep. 06:11
16.6 km
Konjino
arr. 06:13
dep. 06:13
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 06:17
dep. 06:17
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 06:18
dep. 06:18
21.7 km
Lebane, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 06:29
dep. 06:29
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
29.3 km
Radinovac
arr. 06:37
dep. 06:37
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 06:39
dep. 06:39
33 km
Rujkovac
arr. 06:43
dep. 06:43
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 06:49
dep. 06:49
40 km
Negosavlje
arr. 06:52
dep. 06:52
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 06:56
45.1 km
07:30 08:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 07:33
dep. 07:33
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 07:47
dep. 07:47
10.5 km
Pertate
arr. 07:48
dep. 07:48
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 07:53
dep. 07:53
13.9 km
Lugare
arr. 07:56
dep. 07:56
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 07:58
dep. 07:58
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:02
dep. 08:02
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:03
dep. 08:03
21.7 km
Lebane, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 08:09
dep. 08:09
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:14
dep. 08:14
27.3 km
Radinovac
arr. 08:22
dep. 08:22
32.1 km
Rujkovac
arr. 08:28
dep. 08:28
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:34
dep. 08:34
40 km
Negosavlje
arr. 08:37
dep. 08:37
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 08:41
45.1 km
07:32 08:50 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 07:32
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Cenovac
arr. 07:50
dep. 07:50
10 km
Pertate
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Bosnjace
arr. 07:57
dep. 07:57
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Lugare
arr. 08:02
dep. 08:02
17 km
Konjino
arr. 08:06
dep. 08:06
19 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 08:08
dep. 08:08
20 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Lebane, Center
arr. 08:11
dep. 08:11
23 km
Krivaca kod Lebana
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 08:16
dep. 08:16
27 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 08:18
dep. 08:18
28 km
Radinovac
arr. 08:22
dep. 08:22
31 km
Radinovac, Groblje
arr. 08:25
dep. 08:25
32 km
Rujkovac
arr. 08:32
dep. 08:32
37 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 08:37
dep. 08:37
40 km
Negosavlje
arr. 08:45
dep. 08:45
43 km
Medvedja , Center
arr. 08:50
45 km
08:30 10:01 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 08:30
Leskovac, Modna kuca
arr. 08:33
dep. 08:33
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 08:40
dep. 08:40
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 08:52
dep. 08:52
10.5 km
Pertate
arr. 08:54
dep. 08:54
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 08:58
dep. 08:58
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 09:01
dep. 09:01
13.9 km
Lugare
arr. 09:04
dep. 09:04
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 09:13
dep. 09:13
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 09:15
dep. 09:15
21.7 km
Lebane, Center
arr. 09:19
dep. 09:19
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 09:29
dep. 09:29
27.3 km
Radinovac
arr. 09:38
dep. 09:38
32.1 km
Rujkovac
arr. 09:45
dep. 09:45
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 09:52
dep. 09:52
40 km
Negosavlje
arr. 09:56
dep. 09:56
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 10:01
45.1 km
10:00 11:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:00
Leskovac, Modna kuca
arr. 10:03
dep. 10:03
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:06
dep. 10:06
2.2 km
Cenovac
arr. 10:17
dep. 10:17
10.5 km
Pertate
arr. 10:18
dep. 10:18
11.4 km
Bosnjace
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 10:23
dep. 10:23
13.9 km
Lugare
arr. 10:26
dep. 10:26
16.6 km
Konjino
arr. 10:28
dep. 10:28
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 10:32
dep. 10:32
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 10:33
dep. 10:33
21.7 km
Lebane, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 10:39
dep. 10:39
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 10:44
dep. 10:44
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 10:47
dep. 10:47
29.3 km
Radinovac
arr. 10:52
dep. 10:52
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 10:54
dep. 10:54
33 km
Rujkovac
arr. 10:58
dep. 10:58
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 11:04
dep. 11:04
40 km
Negosavlje
arr. 11:07
dep. 11:07
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 11:11
45.1 km
10:45 12:16 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 10:45
Leskovac, Tri sesira
arr. 10:55
dep. 10:55
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 11:07
dep. 11:07
10.5 km
Pertate
arr. 11:09
dep. 11:09
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 11:13
dep. 11:13
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 11:16
dep. 11:16
13.9 km
Lugare
arr. 11:20
dep. 11:20
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 11:28
dep. 11:28
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 11:30
dep. 11:30
21.7 km
Lebane, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 11:44
dep. 11:44
27.3 km
Radinovac
arr. 11:53
dep. 11:53
32.1 km
Rujkovac
arr. 12:00
dep. 12:00
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 12:07
dep. 12:07
40 km
Negosavlje
arr. 12:11
dep. 12:11
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 12:16
45.1 km
11:32 12:43 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 11:32
Leskovac, Modna kuca
arr. 11:35
dep. 11:35
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 11:38
dep. 11:38
2.2 km
Cenovac
arr. 11:49
dep. 11:49
10.5 km
Pertate
arr. 11:50
dep. 11:50
11.4 km
Bosnjace
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 11:55
dep. 11:55
13.9 km
Lugare
arr. 11:58
dep. 11:58
16.6 km
Konjino
arr. 12:00
dep. 12:00
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:04
dep. 12:04
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 12:05
dep. 12:05
21.7 km
Lebane, Center
arr. 12:08
dep. 12:08
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 12:16
dep. 12:16
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:19
dep. 12:19
29.3 km
Radinovac
arr. 12:24
dep. 12:24
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:26
dep. 12:26
33 km
Rujkovac
arr. 12:30
dep. 12:30
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 12:36
dep. 12:36
40 km
Negosavlje
arr. 12:39
dep. 12:39
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 12:43
45.1 km
12:01 13:12 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 12:01
Leskovac, Modna kuca
arr. 12:04
dep. 12:04
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:07
dep. 12:07
2.2 km
Cenovac
arr. 12:18
dep. 12:18
10.5 km
Pertate
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Bosnjace
arr. 12:22
dep. 12:22
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 12:24
dep. 12:24
13.9 km
Lugare
arr. 12:27
dep. 12:27
16.6 km
Konjino
arr. 12:29
dep. 12:29
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 12:34
dep. 12:34
21.7 km
Lebane, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 12:45
dep. 12:45
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 12:48
dep. 12:48
29.3 km
Radinovac
arr. 12:53
dep. 12:53
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Rujkovac
arr. 12:59
dep. 12:59
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 13:05
dep. 13:05
40 km
Negosavlje
arr. 13:08
dep. 13:08
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 13:12
45.1 km
15:04 16:22 (01:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:04
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:10
dep. 15:10
1 km
Cenovac
arr. 15:22
dep. 15:22
10 km
Pertate
arr. 15:24
dep. 15:24
11 km
Bosnjace
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Lugare
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Konjino
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 15:40
dep. 15:40
20 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 15:42
dep. 15:42
22 km
Lebane, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
23 km
Krivaca kod Lebana
arr. 15:45
dep. 15:45
24 km
Silovo kod Lebana
arr. 15:50
dep. 15:50
27 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 15:52
dep. 15:52
28 km
Radinovac
arr. 15:55
dep. 15:55
31 km
Radinovac, Groblje
arr. 15:57
dep. 15:57
32 km
Rujkovac
arr. 16:04
dep. 16:04
37 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 16:10
dep. 16:10
40 km
Negosavlje
arr. 16:16
dep. 16:16
43 km
Medvedja , Center
arr. 16:22
45 km
15:15 16:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 15:15
Bosnjace
arr. 15:35
dep. 15:35
13 km
Lebane, Center
arr. 15:50
dep. 16:00
23 km
Silovo kod Lebana
arr. 16:09
dep. 16:09
27 km
Radinovac
arr. 16:15
dep. 16:15
31 km
Rujkovac
arr. 16:23
dep. 16:23
35 km
Negosavlje
arr. 16:35
dep. 16:35
42 km
Medvedja , Center
arr. 16:40
44 km
16:50 18:01 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:50
Leskovac, Modna kuca
arr. 16:53
dep. 16:53
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 16:56
dep. 16:56
2.2 km
Cenovac
arr. 17:07
dep. 17:07
10.5 km
Pertate
arr. 17:08
dep. 17:08
11.4 km
Bosnjace
arr. 17:11
dep. 17:11
13 km
Bosnjace, Groblje
arr. 17:13
dep. 17:13
13.9 km
Lugare
arr. 17:16
dep. 17:16
16.6 km
Konjino
arr. 17:18
dep. 17:18
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 17:22
dep. 17:22
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 17:23
dep. 17:23
21.7 km
Lebane, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 17:29
dep. 17:29
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 17:34
dep. 17:34
27.3 km
Silovo kod Lebana, Groblje
arr. 17:37
dep. 17:37
29.3 km
Radinovac
arr. 17:42
dep. 17:42
32.1 km
Radinovac, Groblje
arr. 17:44
dep. 17:44
33 km
Rujkovac
arr. 17:48
dep. 17:48
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 17:54
dep. 17:54
40 km
Negosavlje
arr. 17:57
dep. 17:57
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 18:01
45.1 km
18:05 19:16 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:05
Leskovac, Modna kuca
arr. 18:08
dep. 18:08
1.3 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 18:11
dep. 18:11
2.2 km
Cenovac, Prodavnica Jedinstvo
arr. 18:22
dep. 18:22
10.5 km
Pertate
arr. 18:23
dep. 18:23
11.4 km
Bosnjace, Samousluga
arr. 18:26
dep. 18:26
13 km
Bosnjace, Crkva
arr. 18:28
dep. 18:28
13.9 km
Lugare
arr. 18:31
dep. 18:31
16.6 km
Konjino, Intersection
arr. 18:33
dep. 18:33
18.1 km
Konjino, Pavlove livade
arr. 18:37
dep. 18:37
21 km
Lebane, Modna Kuća
arr. 18:38
dep. 18:38
21.7 km
Lebane, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
22.6 km
Krivaca kod Lebana, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
24.1 km
Silovo kod Lebana
arr. 18:49
dep. 18:49
27.3 km
Radinovac
arr. 18:57
dep. 18:57
32.1 km
Rujkovac
arr. 19:03
dep. 19:03
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 19:09
dep. 19:09
40 km
Negosavlje
arr. 19:12
dep. 19:12
42.1 km
Medvedja , Center
arr. 19:16
45.1 km
20:20 21:35 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:20
Lebane, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Medvedja , Center
arr. 21:35
44 km
20:35 21:55 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 20:35
Lebane, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
23 km
Medvedja , Center
arr. 21:55
45 km
22:15 23:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 22:15
Leskovac, Tri sesira
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
Lebane, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
22.6 km
Silovo kod Lebana
arr. 22:59
dep. 22:59
27.3 km
Radinovac
arr. 23:07
dep. 23:07
32.1 km
Rujkovac
arr. 23:13
dep. 23:13
35.7 km
Crni Vrh kod Medvedje
arr. 23:19
dep. 23:19
40 km
Negosavlje
arr. 23:21
dep. 23:21
41 km
Medvedja , Center
arr. 23:26
45.1 km

Naselja Leskovac i Medvedja su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 01h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.