Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Leskovac - Herceg Novi timetable

thursday, 16.08.2018.
16:30 06:00 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
150 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
210 km
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
280 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
303 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
333.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
362 km
Berane, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
393 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
542 km
Sutomore, GAS
arr. 04:00
dep. 04:00
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 04:15
dep. 04:15
584 km
Budva, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
605 km
Tivat, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
629 km
Herceg Novi, GAS
arr. 06:00
654 km
18:30 08:15 (13:45)
Bus station
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 23:45
dep. 23:45
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
333.1 km
Sutomore, GAS
arr. 06:25
dep. 06:25
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:40
dep. 06:40
577 km
Budva, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
605 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:15
654 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
16:30 06:00 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
150 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
210 km
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
280 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
303 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
333.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
362 km
Berane, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
393 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
542 km
Sutomore, GAS
arr. 04:00
dep. 04:00
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 04:15
dep. 04:15
584 km
Budva, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
605 km
Tivat, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
629 km
Herceg Novi, GAS
arr. 06:00
654 km
18:30 08:15 (13:45)
Bus station
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 23:45
dep. 23:45
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
333.1 km
Sutomore, GAS
arr. 06:25
dep. 06:25
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:40
dep. 06:40
577 km
Budva, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
605 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:15
654 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
16:30 06:00 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
150 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
210 km
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
280 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
303 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
333.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
362 km
Berane, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
393 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
542 km
Sutomore, GAS
arr. 04:00
dep. 04:00
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 04:15
dep. 04:15
584 km
Budva, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
605 km
Tivat, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
629 km
Herceg Novi, GAS
arr. 06:00
654 km
18:30 08:15 (13:45)
Bus station
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 23:45
dep. 23:45
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
333.1 km
Sutomore, GAS
arr. 06:25
dep. 06:25
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:40
dep. 06:40
577 km
Budva, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
605 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:15
654 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
16:30 06:00 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
150 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
210 km
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
280 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
303 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
333.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
362 km
Berane, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
393 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
542 km
Sutomore, GAS
arr. 04:00
dep. 04:00
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 04:15
dep. 04:15
584 km
Budva, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
605 km
Tivat, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
629 km
Herceg Novi, GAS
arr. 06:00
654 km
18:30 08:15 (13:45)
Bus station
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Leskovac, Bus station
dep. 18:30
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 23:45
dep. 23:45
333 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:00
dep. 00:00
333.1 km
Sutomore, GAS
arr. 06:25
dep. 06:25
572 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 06:40
dep. 06:40
577 km
Budva, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
605 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:15
654 km

Naselja Leskovac i Herceg Novi su međusobno udaljena ~654 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13h i 30min., a najduže 13h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Leskovac je u 16:30 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.